Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

rany, w najśmielszych snach bym nie przypuszczał, że można aż tak odjebać xd przejebana bezczelność

@up o reprezentacji - omówienie meczów, kwestie powołań dla piłkarzy z ruskiej ligi, zdrowie, atmosfera w drużynie, wspomnienie przytulonego chłopca, sikanie z van Gaalem i jeszcze raz Maciek Rybus
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

o to można oglądać, bo jakbym chciał o tych telefonach to bym sobie poprzedni HP włączył
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: genocidegeneral »

czyli odpalać ten programik tylko gdy zaproszą kolejnego dziwoląga w stylu kapeli czy jarosława "sydneya "chłopaki z konfederacji" polaka" polaka, got it

komentarz chłopa że dziewczyna go rzuciła po przyłapaniu na oglądaniu jak dwóch typów przez dwie godziny liże się wzajemnie po chujach chyba podsumował
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

w ogole rozpierdala mnie na kawalki ta wybiorczosc pamieci michniewicza, jak opowiada kiedy w 2005 pojechal ze stanowskim na mecz do holandii roda kerkrade kontra psv bo chcieli zobaczyc jak sie gra 4-3-3, dzien wczesniej byli na meczu nijmegen - herenven, tam w Rodzie byl dobry napatnik Kone, i to wtracane co chwile "pamietam doskonale"
chwile pozniej zapytany przez sluchacza wspomina mecz Lecha w 2004 r. z Drweca w Nowym Mieście Lubawskim, trenerem był Tomek Artemiuk, przegralismy 0-2 ale do przerwy bylo 0-0, gol stracony po rogu, taki mały Domżalski grał, później wysłaliśmy mu koszulkę, bo chcieliśmy go do Lecha wziąć, ale wybrał Ruch Chorzów, pamiętam tę trybunę z TIR-a przyczepy, za bramką, pamietam doskonale
no moglby chlop sie jakos pilnowac bo tym bezczelnym smianiem sie w ryj tylko nakreca ludzi dodatkowo
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
pardon
Posty: 7957
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

moze pora sie pogodzic ze czesiek poszedl na uklad z prokuratura w zamian za czysta karte i brak zarzutow, a nam tylko zylka peka ze gosc tak pieknie lawiruje
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mlodyperkez »

klopoty, klopoty kanalu sportowegoObrazek
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6399
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: zemsta1camzata »

spokojnie, zaraz maja staśko w hejt parku będzie więc wszyscy zapomną
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: vego »

checix69 pisze: 23 cze 2022, 16:41 klopoty, klopoty kanalu sportowegoObrazek
pierwsze miejsce w karcie na czasie to niewiarygodny wręcz kłopot
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mlodyperkez »

a oliwka brazil jest druga i nadal jest chujowa. ty bys lepiej cos napisal o czesku, a nie zapomnialem stano ci nie pozwoli
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

Halo, tu XIX wiek przy telefonie, oddajcie mi moją strategię marketingową pt. niewazne jak mowia wazne zeby mowili
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6881
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Spoiler
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: vego »

checix69 pisze: 23 cze 2022, 18:05 a oliwka brazil jest druga i nadal jest chujowa. ty bys lepiej cos napisal o czesku, a nie zapomnialem stano ci nie pozwoli
Smyk nagrał video i już został zwolniony, po co ryzykować? :crazy:
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

ej ale ja też tak mam, że jakbym miał sobie przypomnieć o czym dokładnie rozmawiałem przez telefon danego dnia to za huja nie byłbym w stanie tego zrobić, a gdybym miał odtworzyć dany dzień to (zwłaszcza mając pamięć do dat i szczegółów) to dałbym mniej więcej radę powiedzieć co wtedy piłem i z kim melanżowałem, tutaj akurat cześka rozumiem, chłop ma deficyt pamięci słuchowej
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
pardon
Posty: 7957
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

dawaj vego rokiego na slizgawke z samirem go ugoscimy godnie
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ebismolarek »

:lol:
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6399
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: zemsta1camzata »



no i zaczynamy na nowo, zaraz stanowski znowu z najmanem zacznie kręcić, fani wrócą i każdy zapokmni o 711 telefonach czesława michniewicza
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Probierz co pierdoli w foot trucku, współczuję naszym młodzieżowcom

Nie jest to oczywiście żadna nowość, strasznie antypatyczny gość, nigdy go nie cenilem.
Awatar użytkownika
banger
Posty: 864
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: banger »

polecam wszystkim ostatnich tetryków, Leszek rozsierdzony jak nigdy, spaniały występ sympatycznego łodzianina :bowdown:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

Trochę urocze, jak rozsiedzony leszke i ten drugi dochodzą do wniosku, że kurde coś z tym Czesławem może być na rzeczy, co jakby jest oczywiste dla każdego od lat ale w ich bańce było dotychczas wypierane. Lepiej późno niż wcale ale te dziecięca naiwność i to jak brutalnie zostaje ona rozbrojona, no rozbawiło mnie to
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

Są dziennikarzami, więc niby powinni się zagłębić, no ale w sumie taki ich styl że nie interesują się wszystkim aż tak mocno

Kwestia tego, że o ile u Leszka teraz podejście mocno się zmieniło, tak Olkiewicz dalej daje, że chce wierzyć w niewinność, bez żadnej przypierdolki zastanawiam się czy serio w to wierzy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ