Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: genocidegeneral »

no i jeszcze jakiś wykopek próbował z Borka zrobić cucka (pol. kapłona), do czego Mati osobiście odniósł się na twitterze :lol:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: azar »

zapraszam tego sportowastuleja :lol:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ebismolarek »

Sportowastuleja XD
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2848
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

Lol niby po co mialby sie obcym ludziom z zycia prywatnego tlumaczyc?
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: retriakaretrox »

No to samo miałem pisać, wszystkim poza jego bliskimi wielki chuj do tego
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: vego »

oldschool pisze: 04 kwie 2020, 23:38
jajca pisze: 04 kwie 2020, 22:55
joey pisze: 04 kwie 2020, 22:35 ej a o co chodzi z tą nienawiścią wykopu do borka? dlaczego on jest tam tak wyjaśniany?
Bo ośmiela się mieć dobre życie i ruchac dupeczki w Tajlandii zamiast siedzieć w piwnicy, co automatycznie zrownuje go z równie znienawidzonymi na wykopie p0lkami
Ale wiesz, że Borek ma żonę i dziecko? Więc jeśli serio był jebać dupy w Tajlandii to słaba akcja, a jeśli powiesz, że może z żoną żyje w wolnym związku, to powinien powiedzieć wprost tak było i chuj :dunno:
powinien, bo tak chce user oldschool ze slizgawka.eu?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: genocidegeneral »

no dokładnie, to nie jest jakaś instagramerka x modowa blogerka, której całe jestestwo opiera się na tym, by wszyscy dookoła wiedzieli komu ostatnio ciągnęła, a z kim się ruchała
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

No właśnie mniej więcej to miałem na myśli, że wykopkowe szeryfy moralności go dojeżdżają za nieobyczajne zachowanie, a tak naprawdę z bulu dupy i zawiści. Jeszcze tego brakowało, żeby się jakimś zapryszczalym użytkownikom kuracyja tłumaczył z relacji z żoną :D
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: svnchez »

No ale co tu w ogóle rozkminiać? Przecież to wszędzie funkcjonuje tak samo i takie rzeczy dzieją się w każdej społeczności - coś się wydarzyło, jest afera, jest ruch, dowalanie konkretnej osobie. Za sprawą jakiegoś wydarzenia ktoś nagle staje się obiektem drwin choćby w piłce (Terry, Giggs, Suarez), w jakichś kręgach show-biznesowych, ale tak samo na forach typu ślizg. Ile to już razy w ciągu kilku godzin za sprawą jakiegoś zdjęcia, posta, czegokolwiek, nagle o jednej osobie pisało całe forum i wszyscy zaczynali się nabijać? :dunno:
Borek jest znany, zaliczył wtopę, a internet takie okazje wykorzystuje i to zwłaszcza na portalach nastawionych na memy i kręcenie beczki, tu nie ma żadnej filozofii przecież
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Ja szczerze mówiąc byłem zdziwiony, że ta sprawa tak późno pojawiła się w Hejt Parku. Jakby to Stana się tyczyło to na dzień dobry by jakiś debil dzwonił i cisnął za to, a u Borka stosunkowo długo to trwało.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: oldschool »

Może źle to ująłem, a widzę, że wszyscy murem za Borkiem.

Goście robią program o założeniach: można zadawać niewygodne pytania, my mamy dystans do siebie, goście będą postawieni w ciekawej sytuacji itd. Po czym Borek 3/4 transmisji ciśnie bekę z Najmana, a jak widz inteligentnie nawiązał do afery z Borkiem, to ten EJ TAK NIE MOŻNA. Borek ma siebie za osobę obeznaną z internetem a chyba nie wie jak to wszystko działa. Szukanie osoby dzwoniącej i zapraszanie jej na rozmowę to dla mnie idiotyzm. Każdego kto do tego nawiąże będzie szukał? Albo niech to całkiem ignoruje, albo się raz odniesie i wyjaśni co nieco i tyle. Najgorsze co może robić to walczyć z hejterami, może jeszcze niech pozwem zagrozi jak ktoś połączy Borek i Tajlandia w jednym zdaniu. A jak ma spinać dupę i mają ustawiać rozmowy, żeby nikt nie wspomniał pewnych kwestii to ja pierdolę taki program lizania się po chujach. Już teraz mam wrażenie, że coraz więcej telefonów jest od ziomków/wybranych osób, a nie od widzów.

A jeśli Borek jebał dupy w Tajlandii mając żonę, to w moim pojmowaniu małżeństwa jest to chujowa akcja. Może mają w swoim związku inne ustalanie, ale ja o nich nie wiem. To znaczy, że nie mogę mieć swojego zdania na ten ten temat? Kim jest kurwa Borek, żeby go traktować inaczej niż resztę postaci znanych w internecie?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: genocidegeneral »

no słabo że rucha jakieś tajlandzkie rury* mając żonę, synowi który niedługo wkroczy w najtrudniejszy wiek też rozwalone małżeństwo rodziców nie jest do niczego potrzebne, ale nie wiem z jakiej racji on w ogóle ma się na ten temat publicznie wypowiadać
oldschool pisze: 05 kwie 2020, 13:17 Szukanie osoby dzwoniącej i zapraszanie jej na rozmowę to dla mnie idiotyzm.
coś mi umknęło? on szukał tego typa od telefonu czy wykopka insynuującego, że Amadi wychowuje cudze dziecko?

* o ile to prawda w ogóle
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: oldschool »

I tego i tego.

Wykopek od Tajlandii:
https://www.wykop.pl/wpis/48512307/jakb ... su-to-byl/
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1669
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: MalkoNTENT »

A dlaczego Roman ze Złotoryja jest smaczkiem? Rozumiem, że chodzi o Kołtonia, ale to tyle? Czy to się jakoś wiąże z Tajlandią i kopytem?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3702
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

chyba tyle
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2848
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

Ten gosc mimo ze wykopek jest naprawdę spoko, kibicuję i liczę, że się nie osra Borka. W ogole chuj on chce od niego? Niech to ciągnie dalej i sam sobie klopotow większych narobi
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Tracz »

Co wy tutaj pierdolicie ziomy to głowa mała. No jeszcze na Wawelu pochowajcie wykopka jak go Borek dojedzie. Bezczelne, gówniarskie, chamskie pytanie padło i bardzo dobrze że Borek króciutko jedzie z frajerami. Przypominam że to nie było bezpośrednie kulturalne pytanie do Borka o wyjaśnienie całej sprawy tylko jakiś cwaniak podpuszczał gościa i nie kierował tego bezpośrednio do Mateusza.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: oldschool »

Pewnie, najlepiej, żeby Borek wykopkowi sprawę założył, albo mu wpierdolił, bo poruszył niewygodny dla niego temat :lol:
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2848
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

co na to Paluch?
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

No spory minus dla borka ze spiął dupsko o coś takiego, niestety internet to nie telewizja, gdzie przebywa się w bance i wszyscy się liza po jajcach, redaktor bór zaliczył brutalne zderzenie z nowymi mediami. Jeśli będzie chciał wyjaśniać wszystkich tego typu widzów, to będzie bardzo zajętym czlowiekiem
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ