Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Spoiler
Obrazek
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

szpaq bedzie musial wychodzic ze swojej strefy komfortu przy takiej obsadzie i zajebiscie
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

I vice versa, przypuszczam ze mlodsze pokolenie ma wiecej taktu i kultury niz mordy z poczatkow kapitalizmu i nie beda ostentacyjnie okazywac panu darkowi ze maja go w dupie bo nie jest w paczce i nie chleje do odciny na gryllu u matiego, ze bedzie mniej takiego "dobra darek fajnie ze byles na 15 mundialach i robiłeś wywiady z pele ale my tu wczoraj rzygaliśmy z michniewiczem wiec nie czaisz bazy", abstrahujac od demencji pana darka ale czasem sie zastanawialem po co go w sumie zapraszają skoro potem jest tak protekcjonalnie traktowany
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

kolejny program typu gadające głowy o tematach różnych i no nie wróżę sukcesu. meczyki.pl mają po 10 tys wyświetleń, goal.pl czy kanał przeglądu jeszcze sporo niższe liczby także nie widzę sensu powstawania takich formatów, a jeszcze w tej samej godzinie co na kanale sportowym leci to zamierzają puszczać.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

a dla mnie props w chuj
zdecydowanie łatwiej będzie mi włączyć to, niż jakiegoś wojtka pielę gadającego spod plakatu carraghera albo innego piechotę, nawet jeśli content będzie się opierał na samych truizmach i bezbekach wiśniowskiego
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

jajca pisze: 29 kwie 2022, 13:13czasem sie zastanawialem po co go w sumie zapraszają skoro potem jest tak protekcjonalnie traktowany
taki troche zainteresowany kibic, ale nie bardzo to bedzie kojarzył najwyzej Szpakowskiego i moze przez to włączy

programow oczywiscie jest za duzo, ale widocznie ktos to oglada skoro to produkuja
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

kurcze czy cwiakala potrafi sklecic zdanie bez tych kwantyfikatorow typu niesamowity, niebywaly, nieprawdopodobny, spektakularny? niesamowicie irytujaca maniera az mnie cos skreca eh

wgl nie sadzilem ze ktos moze mnie bardziej triggerowac niz roki, ale tomek nadrabia ostatnio w szalonym tempie
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

jak cie tak triggeruje roki i cwiaki to boje sie pomyslec jak reagujesz na innych "ekspertow"
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

no roki akurat gada tandetne banaly od 1410, w dodatku ma wade wymowy i mimo to straszy mnie kilka razy w tygodni z monitora/tv, a fenomenu cwiakaly nie podzielam od dawna - glowa pelna informacji, ale zerowa charyzma i typ nudnego gawedziarza po co mi taka osoba opowiadajaca o pilce niech zostanie przy spoko wywiadach czy tam pisemnych formach

sa gorsi od nich, sa ciekawsi, generalnie zdecydowana wiekszosc osob w pl zawodowo opowiadajaca o pilce jest do zaorania i niczym im nie ustepuja normalsi sprzed telewizora/twittera
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

z ciekawosci, kto twoim zdaniem najlepiej opowiada o piłce?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

to jest dyskusja o osobistych sympatiach ciut i nie znajdziemy nigdy konsensusu pewnie, wiele postaci stracilo odkad weszlo do internetowego mainstreamu i kiedy masz ich duzo to zaczynaja cie irytowac, czesc odwrotnie eh ciezki kawalek chleba zeby wskazac ale niech bedzie no

lubie piotrka zelaznego, lubie pioro steca, lubie antka bugajskiego o ekstraklasie, lubie michalika, lubie pelke i lepe, lubie krecidle (dzieki bogu mowi wyrazniej od rokiego), lubilem wilkowicza zanim wskoczyl na prezesure viaplay, lubie sporadycznie tych swirow z eleven/viaplay jak urban zachodny swiety, z weszlo spoko wypada mazurek (imo najfajniejsza postac z tych klimatow okolominusowych, reszta bialkow pielow moglaby dla mnie nie istniec - w sensie nie ze szkodza, ale tez wnosza tyle co nic), milewskiego tez sie da lubic choc moze malymi lyzeczkami niz na okraglo (predzej bym umarl niz obejrzal tetrykow w calosci)

a ze starej gwardii lubie posluchac andrzeja janisza

caly post troche jak pochwala kopalni, ale co poradze lubie ich odkad pamietam i poki co wiele nie zrobili zebym zmienil sympatie :oops:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »



nie zmieniaj sie mati
trójkąt bermudzki wola mokotów
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

fajna ta wizyta duetu wisnia&polkos u polakow w atenach, ale pod wzgledem poziomu charyzmy u rozmowcow to niebo a ziemia i niech opatrznosc ma w swojej opiece karbownika zeby z takim temperamentem nie przepadl w tym biznesie
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sZp »

quiz live dzisiaj z kędziorem, chyba warto obejrzeć
a ostatni z tetrykami warto nadrobić?
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

dla mnie przegadany i momentami mi się dłużył. Lubię tetryków, lubię dygresje, ale trochę przesadzali. A i niektóre pytania słabe typu rybusy.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

Mnie poprzednie dwa wynudziły troche, a ten mi się podobał bo było czuć mega luz i po prostu miałem beke (a tego oczekuje po quizach weszło). No ale oni sami w tytule zaznaczyli że to bardziej żeby się spotkać i pogadać niż quizowanko, więc zależy czego oczekujesz
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FruitOffTheWall »

nowy quiz z olkim i leszkiem props w chuj
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mas »

Przeciez te quizy te generalnie juz tak przeruchany format w dodatku jeśli ogarnia to paczul na mocno przeciętnym poziomie z chujowa oprawa, imo jedyne co może to uratować to ciekawi goście spoza szeroko rozumianego środowiska piłkarskiego którzy poza chujowymi mocno hermetycznymi anegdotami chuja wnosza i wypierdolenie zamulaczy jak kowal siedzących na pytaniem 10 min na które nie zna odpowiedzi
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

quiz z tetrykami wspaniały, ale nie jako quiz, to prawda

niemniej jednak ostatnio format się chyba mocno wyczerpuje, goście teoetycznie interesujacy a na dłuższą metę nieciekawi, bogu dzięki mniej wokaliz ostatnio
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

Quiz weszło dla mnie zawsze stał głównie beczką, chłopaków już to tak nie jara, a goście rzadko czują klimat i to sie tak kręci

To jest moja prawda futbolu
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ