Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

Kurwa jakie złoto :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 680
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: juwen »

@vego wiadomo że wasz cyrk i wasze małpy, ale mały tip ode mnie. ogarnij chłopie to żarcie podczas programu, bo quizy zrobiły się asłuchalne, subtelny poczęstunek rozumiem ale wpierdalanie wszystkiego co jest w tych kubłach do ostatniego ziarenka, chrupanie panierką, szeleszczenie torbami, wymiany sosami przez całą długość stołu i na koniec cringowe zachwalanie jakie to pyszne, to totalne nieporozumienie. nie wspominając już o mówieniu z pełnymi ustami, albo zbliżeniach na uczestnika który ma odpowiadać, ale zanim to zrobi to bierze kolejnego kęsa :damn:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11739
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

Pan płaci, Pan wymaga
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9748
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Ale chyba bardziej zniechęcą kogokolwiek do tego KFC niż zachęcą. Zresztą ostatnie quizy to słabizna, mało pytań, coraz dziwniejsze i słabe kategorie jak to Dyktando np i właśnie te lokowanie produktu gorsze jak w Klanie, coś się popsuło ewidentnie.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

O grze w Legii, pracy dla BBC, marzeniu o reżyserii, chodzeniu na mecze ligi angielskiej, Brexicie, kondycji dziennikarstwa, afrykańskim futbolu i Polsce jako narodzie przed psychoanalizą. Dariusz Rosiak (Raport o stanie świata)
Spoiler
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

gdyby nie te dwa kasztany :dunno:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

No niestety
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sZp »

dzis o 20 quiz którego prowadzącym jest Leszek M.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9748
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

tzw. must watch

Chociaż tak teraz patrzę: Piela, Gapek... Chyba jednak cofam początek
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Clay »

Z jednej strony odpaliłbym dla Leszka, z drugiej strony Wojciech Piela blokuje przed obejrzeniem jak mało kto
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 706
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: checollada »

Ja obejrzałem całe i fajne pytania Leszek przygotował, uśmiechnąłem się kilka razy.

Udało mi się w końcu trochę zwalczyć zainteresowanie programami piłkarskimi. Mam wrażenie, że jest tego przesyt na youtube. Co oczywiście jest nieprawdą, bo wchodzą coraz to nowsze FORMATY i widocznie każdy znajduje swoich odbiorców, bo opłaca im się dalej je robić. Wiec raczej był to przesyt tego rodzaju rozrywki w mojej internetowej bańce.

Teraz znowu czasami puszczam sobie jakieś misje futbol czy ligę minus, najczęściej jak idę pod prysznic, coś smażę w kuchni, odkurzam albo idę spać. Tak żeby coś tam trajkotało w tle, ale żeby za dużo nie słyszeć. Dobrych podcastów i fajnej muzyczki szkoda marnować na takie czynności, a takie pierdolenie trzy po trzy idealnie się sprawdza.

Zawsze zostawiam łapkę w górę i oglądam reklamy, żeby nie było.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

oj tym razem quiz zdecydowanie warto sprawdzić.

Leszek to jest pan Leszek, w odmętach przaśnych polskich lat dziewięćdziesiątych w futbolu czuje się jak ryba w wodzie, goście niespecjalnie przeszkadzają, bo obaj Kamile się wzajemnie bilansują, a Piela rzuca mało odkrywcze anegdoty, które przydają sie w natłoku zupełnie nowej wiedzy o udzie Leszka Pisza, zarobkach Johna Phiriego, czy istnieniu Andreasa Mparmperisa
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

łatwe te pytania w huj byly, nie wiedziałem tylko kto to ten grecki magik i błędnie odpowiedziałem na pytanie, co zbigniew robakiewicz myślał o seksie

ten gruby po prawej jakiś przyjebany, typa trzeba było przełączać na speed 1.75

najzabawniejszy motyw chyba kiedy było pytanie o kawałek psa, kawałek szczura i trochę kota i pojawiła się momentalnie reklama kfc
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Najlepsza układanka składu według was do quizu?
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

checollada pisze: 01 gru 2021, 8:57 Udało mi się w końcu trochę zwalczyć zainteresowanie programami piłkarskimi.
bez kitu, mam to samo. ze sportowych rzeczy w tym stylu to śledzę ze trzy polskie pozycje może i też raczej jak mnie zainteresuje temat albo gość, a nie pasjami jak jeszcze jakiś czas temu.

jeśli chodzi o weszło to w tej chwili poziom trzyma jedynie duet Milewski/Olkiewicz (i bardzo się cieszę, że dotarli do szerszej publiki, bo jeśli chodzi o warsztat to zwłaszcza Leszek od zawsze był topką), a reszta to albo bezbeki, albo przygłupy (a najczęściej jedno i drugie)
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
banger
Posty: 864
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: banger »

Nie wiem w sumie czy to się tak opłaca, bo większość programów o piłce nie robi dużej ilości wyświetleń. Podczas takiego Euro, na którym jednak wzrasta zainteresowanie i oglądalność różnych magazynów piłkarskich taki Onet, Interia miały po parę tysięcy wyświetleń, nawet chyba koło 2-1k. Słabiutko jak na 200-300 tysięcy subskrybentów. Takie weszło jednak robi bardzo dobre liczby, jeszcze Kanał Sportowy i może Cwiakala, bo reszta słabo.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: oyche »

Footroll robi wyswietlenia, wiem bo ziomki sie tym katuja, morda ktora punchablowoscia moze konkurowac z wojtkiem p.
pardon
Posty: 7957
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

eh, akurat fenomen footrola idzie calkiem latwo wytlumaczyc

to byl jeden z pierwszych polskich pilkarskich commentatory na jutubie i sprzedawal kontent ktory wtedy mial okropne zarcie, czyli gwiezdne wojny miedzy realem mou a fcb guardioli, mnostwo rzeczy z ktorych mozna bylo kpic i nakrecac obie fanbazy, a my bylismy 10 lat mlodsi. smialo mozna powiedziec, ze wraz z nim dorastalo nowe pokolenie w internecie, no i wsrod wielu zostal pewnie sentyment :(

subskrypcje zostaly do dzis i tak sobie zyje kuc (gowniarze nie pamietaja hehe) na jutubowej emeryturce
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Negatyv »

Chciałbym jeszcze od siebie dodać, że odcinek 44 Tetryków (ten o Cashu) jest lepszy niż cała polska scena StandUpu.
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

joey pisze: 01 gru 2021, 13:40
checollada pisze: 01 gru 2021, 8:57 Udało mi się w końcu trochę zwalczyć zainteresowanie programami piłkarskimi.
bez kitu, mam to samo. ze sportowych rzeczy w tym stylu to śledzę ze trzy polskie pozycje może i też raczej jak mnie zainteresuje temat albo gość, a nie pasjami jak jeszcze jakiś czas temu.
No ja też trochę musiałem przefiltrować pewne rzeczy, bo był moment, gdy chłonąłem prawie wszystko. Wyszło mi tak, że trzymam się tylko tych pozycji, które mają rację bytu przy samym audio, bo np. Footruck mimo, że ciekawy do samych słuchawek się nie nadaje, bo często jest omawiany jakiś grajek i jest tylko jego grafika, przez co nie wiem o kim mowa. No i zostało mi tak:

Ćwiąkała jeśli nie mówi o Barcy/Realu, bo momentami już przeginał, a po co mi tak szczegółowa wiedza o klubach, których nie lubię?

Stan Futbolu, bo mimo często niskiej merytoryki jest to najbardziej barwny program z tych „ogólnopiłkarskich”

WSZYSTKO co zrobi Święcicki, choć dokumentów jeszcze nie widziałem, bo to są produkcje do wygodnego oglądania przed TV, a nie na telefonie, na to trzeba mieć czas

Liga Minus jako rozrywka

Wymiennie Football Bloody Hell z Jej Wysokość (sama rozmowa, bo mecze/skróty mam wcześniej obczajone)

Roki/Smyk + Sekcja Piłkarska (dużo lepsza niż ilość wyświetleń) - sporadycznie i wymiennie

No i tak w chuj tego wyszło, ale na takim Kanale Sportowym to w sumie nie wiem nawet co jest grane z tymi Mocami Futbolu, Meczami Dnia itd. Wysoki pressing czy Cafe Football też nie oglądam, a to drugie to już musi być w ogóle fetysz jakiś.

Ps. No i z quizami jest tak, że czasem 2 miesiące nic, a czasem przypierdolę ciągiem do jakiegoś sprzątania, czy coś.
ODPOWIEDZ