Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Stano generalnie ma dużo tego „yyyy”, „eeee” a u Pola to jyz w ogóle kosmos. Taki Borek czy Święty przy nich to inna liga jeśli chodzi o sposób wyrażania myśli przed kamerą. Widać sporo pracy.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

Bakan pisze: 01 cze 2020, 12:49 Oczywiście, że Stanowski to biznesmen i ma prawo patrzeć portfelem, a ja mam prawo to krytykować, tym bardziej, że wcześniej odbierałem całe Weszło jako projekt luźny, z rodzinną atmosferą i Stanowskiemu bliski. Jest inaczej. Mi się to nie podoba, Ty to rozumiesz bo przecież pieniążki. Kwestia priorytetów w życiu.
To najwidoczniej źle odbierałeś, bo jak zakładał weszło to z pewnością po to żeby na tym zarabiać, z takiego samego założenia powstało weszło.fm i KS. Rozumiem że Ty na jego miejscu dokładałbyś do interesu, bo najważniejsza jest rodzinna atmosfera i masz inne priorytety. Dla Ciebie liczyłoby się tylko to. Problem w tym że on musi znaleźć balans, czego Ty nie potrafisz zrozumieć.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wojtas »

kapec pisze: 01 cze 2020, 13:04 Co więcej, Pol i tak na samym początku programu powiedział że nie widzi problemu z przesunięciem na później swojego programu od przyszłego tygodnia.
Ale z tym ma problem Stanowski, bo chce żeby programy z telefonami od widzów startowały o 22
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FruitOffTheWall »

lubie stana ale to co odjebał to po prostu zenada chłopaki zapierdalali z liga minus gdyby nie ten program to kanał weszło był by po prostu martwy na yt,w czasie pandemii co tydzien były teleturnieje, chłopaki zrobili show ktore miało własny styl jest szczere,szczerze oceniali poziom naszej ligi a nie jak te canal plus ktorzy boja sie kogokolwiek skrytykować.Stano nie uszanował ich pracy ni chuja i wpierdolił jakis bezsensowny program piłka nocna ktory wyglada tak samo jak hyde park kurwa to jest zanada + nikt nie bedzie tego oglądał bo ten program sie niczym ciekawym nie wyróżnia.Kowal ma props dozgonny u mnie to jest człowiek ktory mowi co mysli i nie pierdoli sie w tancu.
Jezeli liga minus spadnie z antenty to po prostu bedzie żenada i strzał w chuja dla pana KS
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

ale on nie nie wyjebał i nie zamierza wyjebać ligi minus tylko ograniczył czasowo :dunno:
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FruitOffTheWall »

@FLoo napisalem ,,jezeli" w co watpie mało prawdobone zeby to sie stało
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wojtas »

Byle tylko chłopaki nie zrobili exodus
Bo dzisiejszy format o lidze od ks też nachodzi na weszlopolskich
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: azar »

FLoo pisze: 01 cze 2020, 8:15 I oczywiście Stanowski ma racje a jeszcze musi się pierdolic z jakimś alkoholikiem Kowalem. Ludzie którzy tam pracują ewidentnie myślą ze są chuj wie kim. Prawda jest niestety taka ze to Stano wyciąga do nich rękę bo nikt inny ich nigdzie nie chciał. A oni jedyne czym się potrafią odwdzięczyć to pierdoląc za plecami.
Po za tym jeśli na lidze minus nie zarabiają i muszę dokładać do interesu to co w tym dziwnego ze postąpił tak a nie inaczej. Mógłby ja wyjebac w pizdu.
No i sentymentalnie i tak jak chcesz to Ty możesz nagrywać Ale Brama, bo i tak nikt tego nie oglada i nikomu nie płacisz.
Bez alkoholika Kowala na początku, to mało kto by o tym Weszło usłyszał. Stanowski jeśli miał coś do zaoferowania to dawno temu, w czasach gdy jeszcze siadając do klawiatury nie musiał się zastanawiać, skąd wieje wiatr. Aktualnie nikogo myślącego jego opłacona opinia nie interesuje, pogoni jeszcze Kowala, to ciekawe kto jeszcze będzie wchodził na Weszło dla sponsorowanych tekstów, Milewskiego który oduczył się pisać i wypocin Olkiewicza o Wyparle i Niżniku.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

wojtas pisze: 01 cze 2020, 13:51 Byle tylko chłopaki nie zrobili exodus
Bo dzisiejszy format o lidze od ks też nachodzi na weszlopolskich
Tak naprawdę to Kanał Sportowy ma tyle contentu, że tam nie ma jak nie nachodzić na siebie wszystko
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FruitOffTheWall »

wyzywanie kowala od alkoholika to jest żenada gosc jest jednym z nielicznych co kurwa mowi co mysli i ma w chuju.Ze nikt innych ich nie chciał? znajac zycie teraz gdyby np taki paczul czy kowal stracili prace od razu zgłosiło by sie po nich newonce czego jestem pewny
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

Co wy pierdolicie, ze Stano wyciagnal reke do Kowala jak byl wiecej czasu w Polsacie?
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: boixos »

nie no, jaki Kowal w newonce, on po wyjebaniu z polsatu w innych mediach oprócz Weszło już nie zaistnieje

Kowal zawsze ma mocniejsze twitty niż wypowiedzi przed kamerą, dzisiaj wszyscy murem za Kowalem, a po następnym kontrowersyjnym wpisie z powrotem zaczną go wyzywać od pijaków
zaraz ucichnie, 2 godziny to wystarczająco na taki program więc ten płacz przesadzony
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

i przez to, że mówi co myśli, nikt go nie chce, po za weszło. był w polsacie, chyba pod czas ME '16 i kariera nie była zbyt długa, przez to co tam gadał na antenie
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Krynew »

Ale wez zaczerpnij jakiejs wiedzy, jaki Kowal pod Euro 2016, on byl tam duzo wczesniej i nie bylo do niego wiekszych zastrzezen, w przeciwienstwie do Hajty nie wychodzil ze studia w trakcie programu i mial dobra chemie z Borkiem. A w ogole jego kariera medialna zaczela sie po tym jak napisal ksiazke ze Stanowskim, wtedy zdaje sie ze Polsat stwierdzil, ze nada sie na eksperta.

Wyjebano go z polsatu za jego dzialalnosc twitterowa, pojazdy po Szpakowskim itd.

I zgadzam sie tam z kolega wyzej, ze zaden newonce by go nie wzial, to troche inny profil odbiorcy.
Kocham, pozdrawiam
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wst »

vego to Paczul Paweł?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

takjest
Największa pizda na forum:

Mider
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wst »

A to pozdrawiam Paweł, dobra robota w LM .
crl
Posty: 452
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:26

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: crl »

Liga Minus powinna trwać 3h, a później jeszcze godzinka hydeparku z ekipą z LM
Awatar użytkownika
shelby
Posty: 66
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:41

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: shelby »

wpadłem zostawić props dla @vego za nową czołówke do ligi minus

nie cierzniaka, nie spaslaka :oops: :oops:

a co do dymów to szkoda, że panowie zdecydowali się na wymiane zdania poprzez tt, a nie gdzies na konferencji na mesendzerze. troche śliskie to
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wojtas »

Już jest cacy
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ