Formuła 1 / motorsport

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

2022 Formula 1 World Champion

Verstappen
21
47%
Hamilton
4
9%
Leclerc
14
31%
Perez
1
2%
Russell
1
2%
Sainz
1
2%
?
3
7%
 
Liczba głosów: 45

Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

crbn pisze: 13 lip 2020, 10:13 I dobrze, przypominam, że RP sprzedało się na bodaj Renault sezon temu, przez co obaj kierowcy zespołu zostali zdyskwalifikowani. Snitches get stitches. :joint:
Dokładnie chodziło o system wspomagający hamowanie, było to przy okazji weekendu wyścigowego na Suzuce
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: bsergio »

Łąsą pisze: 13 lip 2020, 11:41 myślę, że toto wolff i lawrence stroll nie są na tyle głupi, żeby nie zabezpieczyć się na tę ewentualność
No na 99% masz rację i pewnie protest będzie odrzucony, a i samej Formule nie na rękę zadzierać akurat z RP które za chwilę wprowadza kolejną dużą markę do stawki
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: crbn »

Bottas podobno na kolejny rok w Mercedesie, także w tym roku już może się śmiało skupić na spowalnianiu rywali, żeby Hamilton miał dużą przewagę na pierwszym miejscu.

Russell nieźle wkurwiony musi być, trzeci rok z rzędu będzie w taczce siedział na końcu stawki. Biorąc pod uwagę jednak, jak typ się gotuje na tym tyle w wyścigu, to może niech nabierze więcej doświadczenia. Gutowski mądrze zauważył, że w F2 był zawsze na czele i tam nie musiał kminić jak się wciskać na tyle i przeskakiwać do przodu. Tutaj kompletnie inna sytuacja.
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: FLoo »

i git, Russell jest mocno przereklamowany a na startach wiecznie objeżdżany. Dodatkowo nie ma żadnego podjazdu do Maxa i Leclerca. Nie zdobędzie też nigdy tytułu MŚ.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Wczorajszy wypad na żwir był skutkiem tego, że GR wjechał na mniej nagumowaną część toru, a jazda Williamsem nie pomaga w takich okolicznościach. Russell jak chce to może być szybki, ale jednak tempo wyścigowe pozostawia wiele do życzenia a to już sprawa samej konstrukcji. Ciężko się wciskać czymś co podczas jazdy na limicie jest bardzo niestabilne. Jedyną szansą dla Russella w obecnej sytuacji jest ucieczka z Williamsa, a z tym będzie problem. Ciekaw jestem czy zachowawcza jazda w walce wynika z braku race craftu czy z tego że chce dojechać wyścig i nie ryzykuje zbytnio agresywnej jazdy taczką.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: FLoo »

Nie wiem co było wczoraj, bo nie miałem jak oglądać :wink: Kubica tez go wiecznie objeżdżał na starcie.
Na jego miejscu to już lepiej się rozbijać walcząc niż dojeżdżać aby dojechać.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: FLoo »

Vettel do Astona Martina
Perez do Alfy/Haasa
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: crbn »

Szkoda mi Pereza, od lat w każdym sezonie jest zdecydowanie lepszym kierowcą od kolegów z drużyny, teraz dostał lepszy samochód i choćby w ostatnim wyścigu pokazał moc, a tu to wywalają na bruk... Pójście do Alfy albo Haasa to zdecydowanie regres. Aż by się prosiło o nowy team w stawce od 2022 oczywiście, bo na 2021 nie zdążą, żeby go wzięli i w sumie jego bogatego sponsora. W sumie Hulkenberg ostatnio gadał, że pracuje nad powrotem, to chętnie bym ich widział w jednym teamie ponownie od 2022.
Obrazek
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Hulkenberg po roku przerwy jest raczej stracony. Perez z Vettelem to byłby dobry team, ale jednak nie ma na to opcji.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: bsergio »

Myślicie, że Perez w Alfie ostatecznie zamknie Robertowi drzwi do F1?
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat bo ogólnie to RK już ma te drzwi zamknięte po zeszłym nieudanym sezonie w marnym zespole. Ja jakoś widzę bardziej Pereza w Haasie niż w Alfie. W obu tych zespołach w 2021 mogą być nowe składy. Raikkonnen już ma swoje lata i nie bardzo mu się chce, Gio na razie nie popisuje się więc też może wylecieć, a Gro i K-Mag to powinni już dawno opuścić F1, od 2018 fatalne wyniki i jeszcze wzajemne eliminowanie się, więc myślę że Steiner w końcu zrobi z nimi porządek.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: instinkt »

jednak się nie pomyliłem jak pisałem o Vettelu jako twarzy Astona 2 miesiące temu

Perez niech idzie do Haasa, przyda im sie dodatkowy hajs i ogarnięty kierowca
mogliby jeszcze jakiegoś Hulkenberga do pary dorzucić
oni z tego co pamiętam byli w bardzo dobrych stosunkach jak jeździli razem w Force India

seat Kubicy zależy od hajsu Orlenu
w tym roku po prostu nie było miejsca, może w przyszłym sezonie się uda bo teoretycznie oba fotele będą wolne
tylko czy Ferrari nie będzie próbowało jakiegoś Schumachera/Schwartzmana (chociaż raczej tego drugiego ewentualnie bo jest klase lepszy) wcisnąć
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: crbn »

Williams właśnie potwierdził, że Russell i Latifi zostają na kolejny sezon.
Obrazek
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: wrubel »

myślicie, ze Haas zostanie w stawce na sezon 2022?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: FLoo »

crbn pisze: 16 lip 2020, 14:21 Williams właśnie potwierdził, że Russell i Latifi zostają na kolejny sezon.
współczuję
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Latifi dostał przedłużenie kontraktu mimo że jest debiutantem, przystąpił i ukończył tylko 2 wyścigi w F1 na ostatnich pozycjach - Williams w pigułce :lol:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: instinkt »

coś tam się mówi że to Stroll który nie ma kontraktu może wylecieć, a nie Perez
:dunno:
dla biznesu wydaje się to być lepszy ruch, no ale odsuwać syna?
chociaż pamiętajmy że Lawrence to nie jedyna osoba decyzyjna tylko część ekipy inwestorskiej

może Lawrence zrobi jakiegoś deala z Haasem wpychając tam młodego na jakiś czas i robiąc z nich poniekąd swój team #2 albo coś :dunno:
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Przecież akcja z Vettelem wyszła przez to że Perez okazał się aktywny na rynku transferowym także Stroll to chyba wątpliwa opcja.

Dwa Williamsy awansujące do Q2 XD
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: Łąsą »

williams niespełna rozumu
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Hamiltoniarz bije rekord toru na midach XD
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ODPOWIEDZ