Formuła 1 / motorsport

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

2022 Formula 1 World Champion

Verstappen
21
47%
Hamilton
4
9%
Leclerc
14
31%
Perez
1
2%
Russell
1
2%
Sainz
1
2%
?
3
7%
 
Liczba głosów: 45

Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 848
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: Finesta »

A gdzie na tej liście kanał Sokoła na YT?
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

nie ma :dunno:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9067
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: genocidegeneral »

Kiedyś w jakimś czasopiśmie czytałem o Ferrari bodajże, o krytyce ze strony papieża, który miał nazwać stajnię "matką zabijającą/pożerającą własne dzieci" i o sytuacji z kierowcą, który odmówił jazdy ze względu na warunki pogodowe IIRC i Enzo się na niego strasznie obraził i miał nie odezwać do końca życia.

Ktoś kojarzy o którego kierowcę i papieża chodzi?
Obrazek
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: badi »

pierwsze co przychodzi mi do głowy to jan paweł II i robert kubica, ale nie jestem pewien
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: gogi »

@genocidegeneral

primo: z tego co mi się kojarzy to Pius XII, sezon 1958 - rok wcześniej podczas Mille Miglia Alfonso de Portago w wypadku zabił siebie, pilota i dziewięciu widzów, w tym piątkę dzieci, w 1958 roku na początku lipca podczas GP Francji ginie Luigi Musso, a na początku sierpnia podczas GP Niemiec Peter Collins - wszystko to za kółkiem Ferrari, więc papaj był bardzo cięty na Enzo, ale niedługo... bo sam zawinął się na początku października tego roku; tak w ogóle trzeci kierowca Ferrari w tamtym sezonie, Mike Hawthorn zdobył mistrzostwo świata, zakończył karierę... po czym zginął na początku stycznia 1959 roku w wypadku samochodowym :v

secundo: oczywiście Niki Lauda, który uznał, że nie będzie się ścigał o mistrzostwo świata w Japonii w 1976 roku, kto widział Rush czy przede wszystkim znakomity dokument 1: Life on the limit ten wie

czy Enzo obraził się na Laudę? nie mam pojęcia, faktem jest że uznał, że kierowca wycenił swoje życie wyżej niż starania całego zespołu, co z jakiegoś powodu Il Commendatore uważał za niedopuszczalne; faktem jest również, że po zdobyciu mistrzostwa sezon później w momencie, w którym Lauda je przyklepał od razu odszedł z Ferrari
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9067
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: genocidegeneral »

kocham cię
Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: instinkt »

Sokół jak jeszcze oglądałem na Eleven czy kiedyś na Polsacie był tam zawsze jedynym ogarniętym ziomkiem, ale na jutubie takie giga nudy że to chuj
Jermakow tak samo nudy okrutne, chłop robi bezjajeczną prasówkę z najbardziej oczywistych tematów które można sobie na reddicie w 3 min ogarnąć
Budnik i Pokrzywiński to jakieś pierdolące ogólniki randomy i w dodatku bezbeki
Gutowski jaki jest każdy widzi ale jednak zwykle zbiera najciekawsze informacje i wypowiedzi które uzupełnia, a ma czym bo się kręci po paddockach od 25 lat więc w sumie props dla niego chociaż czasem jak pierdolnie głupote na tłiterze to głowa może rozboleć
innych polskich nie znam
Awatar użytkownika
f0rsaken
Posty: 704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:39
Lokalizacja: wm

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: f0rsaken »

Moi mili, to co ja wiem, to ja wiem. I nikt nie będzie mi mówił i pisał że ,,ty dobrze wiesz" bo to ja wiem co ja mam na myśli i ja wiem to co ja wiem, to jest po prostu totalnie nie do zaakceptowania, takie takie postępowanie. Ja wierze że to jest możliwe. Robert wierzy że to jest możliwe. I nikt nie mówi że jest łatwo że można sobie wybierać miejsce gdziekolwiek w Formule 1. Sytuacja jest naprawdę ciężka, bo podkreślałem to milion razy - Robert wchodzi tam spoza układu. I Robert musi się w to jakoś wbić, to jest cholernie ciężkie zadanie. Więc absolutnie to są nie do przyjęcia komentarze. Bo jak na pewno się nie uda to nie ma sensu niczego próbować, prawda? Bez sensu, to jest absolutnie złe podejście, trzeba wierzyć do samego końca, jak się nie uda to...przynajmniej się człowiek próbował zrobić wszystko, a nie z góry założyć że...tak więc to są takie komentarze wyby, absolutnie niepotrzebne.
6
Obrazek
lygrys pisze: 04 lis 2023, 14:29zawszę piszę tak by nie było przypału.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: Rozpierdalator »



Jacyś pojebani, pojebani umysłowo, ale Stroll bardziej. On w ogóle potem powiedział, że sama mu kierownica skręciła w prawo, bo tak prowadzi nitka toru :rotfl: gościu to nie Playstation z włączoną asystą sterowania

Valtteri koniec streaku 103 występów w Q3 :( :( :(
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: Lidwin »

Jak przed sezonem kliknąłem w ankiecie Lecrerca była to mocno życzeniowa odpowiedź, a tu się okazuje że może się to spełnić :bowdown: Życzę Ferrari i Leclercowi mistrza w tym sezonie :joint:
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: Rozpierdalator »

Jo ale żeby coś jeszcze ktoś (Max) z nimi powalczył a nie taka dominacja
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: Lidwin »

Jak na razie wyścigi są świetne, nie tylko na walce o p1 ale też o środek stawki. Oczywiste Hamilton ma jak zwykle masę szczęścia że przez awarię innych zdobył dużo więcej punktów niż zasługuje, ale cieszy że dziś przy plakaniu że zespół go stawia w trudnej sytuacji Wolf pozwolił na walkę na torze a nie team order. W ogóle Mercedes ma dwóch kierowców których nienawidzę więc ich porażki cieszą dwukrotnie.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: koxefer »

za co gekona
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

za to, że objechał jednorękiego w 2019
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: Rozpierdalator »

Będzie gigawyścig w niedzielę. Jedyny trening (drugiego nie liczę bo nie będą mogli zmienić ustawień) w deszczu. Praktycznie bez przygotowania pojadą.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: NSX »



pięknie sie Leclerc spierdolil z rowerka pod koniec wyscigu
wczesniej na 1 lapie Sainz zahaczony przez Kangura i out z wyscigu. Ferrari pechowe na max

z plusow:
- deszczyk,
- dublowanie Hamiltona przez Maxa
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: Groszek »

Ocb z oponiarzem? Merc aż tak chujowy samochód czy ocb. Na początku jak pokazali te wloty powietrza z boku kazdy łoooo jak red a tu chuj nie wiedzą gdzie są
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11709
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: FLoo »

No podobno silnik słaby i paliwa których używają. A co do samego wyścigu no to ciężko przeciętnym bolidem było objechać AT, które tez korzystało z DRS. Ten sam Gasly używając DRS, nie mógł wyprzedzić Albona bez DRS. Chujowy tor do wyprzedzania, jak nie masz dużej przewagi. Taki Gekon miał dobry start i tylko dzięki temu dojechał tak wysoko. Przecież tez nie miał super tempa, dogonil go Bottas, ktory zniwelował ponad 10 sekund do niego. A na końcu z DRS i tak go nie wyprzedził.
Ferrari i RBR zdecydowanie najmocniejsze. Fajnie, ale fajniej by było zobaczyć trzy teamy na tym samym poziomie. A tak pozostaje nam znowu walka dwóch. Dobre i to. Mam nadzieje ze Ferrari tylko w swoim stylu tego nie postanowi przepierdolić, jak to maja w zwyczaju i będą walczyć do końca sezonu. A no i Leclerc musi się nauczyć ze punkty czasami trzeba ciułać. Lepsze 3 miejsce, szczególnie po takim początku sezonu, niż odwalanie jak dziś. I tak miał farta ze się mocniej nie rozjebal.

Sainz to drugi Massa/Barrichello
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: koxefer »

Przez to nowe aero samochody maja problemy z wibracjami. Merc jest tym szczegolnie dojebany i musza po prostu jechac wolniej, bo jak bolid sie rusza gora dol to przyczepnosc oscyluje.
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Aero to w zasadzie nie jest tak duży problem u Mercedesa, najwięcej stracili mocy przez przejście na nowe mieszanki paliw. Ferrari za to mocno zyskało, widać to po każdym teamie z silnikiem czerwonych, podobnie z resztą u klientów Mercedesa - stracili dużo.

e: Sam wyścig, nuda. Trochę walki na początku i procesja. Bolidy teraz mogą bliżej siebie jechać, ale co z tego. Taki Hamilton miał +0.3 za Gaslym na początku prostej, ale tylko wyjeżdżając ze slip streama tracił tyle, że nie był w stanie wyprzedzić. Imola chujowy tor, może ikoniczny ale nadal nie nadający się do obecnej F1, w zasadzie tylko jedno miejsce do wyprzedzania i tyle. Co do deszczu, to klasyka - będzie za 10 kółek, może się do lipca doczekamy...
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ODPOWIEDZ