EPLognozy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
carl
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: EPLognozy

Post autor: carl »

1) Kto zostanie mistrzem Anglii? - Chelsea
2)Które zespoły uzupełnią TOP4? City, United, Leicester
3)Król strzelców - Lukaku
4)MVP sezonu - Kante
5)Jakiemu bramkarzowi przypadnie nagroda Golden Glove za największą liczbę czystych kont? - Mendy
6)Najlepszy letni transfer - Lukaku
7)Który z drogich letnich transferów [powiedzmy że min. 30 mln E] okaże się największym niewypałem? Ben White
8)Największa niespodzianka [drużynowo} - Norwich
9)Największe rozczarowanie [drużynowo] - Everton
10)Podaj nazwisko trenera, który jako pierwszy straci pracę - Benitez
11)Dla kogo tym razem puchar Anglii? [bo Kurakao czy tarczę to jebać] - United
12)Wymień wszystkich trzech spadkowiczów - Watford, Brentford, Newcastle
13)Który z beniaminków będzie najwyżej w tabeli końcowej sezonu? - Norwich
+ nowość
szybkie strzały o Polakach:
14)Czy Łukasz Fabiański utrzyma miejsce w bramce i rozegra więcej meczów niż Areola? TAK
15)Czy Przemysław Płacheta zaliczy chociaż jednego gola lub jedną asystę? NIE
16)Czy w Crystal Palace wiedzą kim jest Jarosław Jach? NIE
17)Czy Jan Bednarek dostanie chociaż jedną czerwoną kartkę w sezonie? TAK
18)Czy Michał Karbownik zadebiutuje w Premier League? NIE
19) Czy Jakub Moder zdobędzie gola zza pola karnego? NIE
20) Czy Mateusz Klich przebije swoje liczby z zeszłego sezonu? (4 gole, 5 asyst - przyp. red) NIE
+
21)Za kogo trzymasz kciuki? CFC.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9667
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: EPLognozy

Post autor: potter »

1) Kto zostanie mistrzem Anglii? Chelsea
2)Które zespoły uzupełnią TOP4? Man City, Man United, Liverpool
3)Król strzelców: Lukaku
4)MVP sezonu: de Bruyne
5)Jakiemu bramkarzowi przypadnie nagroda Golden Glove za największą liczbę czystych kont? Mendy
6)Najlepszy letni transfer: Lukaku
7)Który z drogich letnich transferów [powiedzmy że min. 30 mln E] okaże się największym niewypałem? Konate
8)Największa niespodzianka [drużynowo}: Aston Villa
9)Największe rozczarowanie [drużynowo]: Everton
10)Podaj nazwisko trenera, który jako pierwszy straci pracę: Xisco
11)Dla kogo tym razem puchar Anglii? [bo Kurakao czy tarczę to jebać]: Man City
12)Wymień wszystkich trzech spadkowiczów: Southampton, Crystal Palace, Watford
13)Który z beniaminków będzie najwyżej w tabeli końcowej sezonu? Brentford
+ nowość
szybkie strzały o Polakach:
14)Czy Łukasz Fabiański utrzyma miejsce w bramce i rozegra więcej meczów niż Areola? TAK
15)Czy Przemysław Płacheta zaliczy chociaż jednego gola lub jedną asystę? NIE
16)Czy w Crystal Palace wiedzą kim jest Jarosław Jach? NIE
17)Czy Jan Bednarek dostanie chociaż jedną czerwoną kartkę w sezonie? TAK
18)Czy Michał Karbownik zadebiutuje w Premier League? NIE
19) Czy Jakub Moder zdobędzie gola zza pola karnego? NIE
20) Czy Mateusz Klich przebije swoje liczby z zeszłego sezonu? (4 gole, 5 asyst - przyp. red) NIE
+
21)Za kogo trzymasz kciuki? Chelsea
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9667
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: EPLognozy

Post autor: potter »

Pięć dwudziestek w skokach to maksymalna nota. Dwadzieścia jest klubów Premier League, dwudziestu forumowiczów odpowiedziało na dwadzieścia pytań więc spróbuje się z tym wyrobić do 20:20. Startujemy z podsumowaniem sezonu!
1)Kto zostanie mistrzem Anglii?
MANCHESTER CITY

Jak na to jak wyrównany był to sezon i że wszystko rozstrzygnęło się w ostatnim kwadransie ostatniej kolejki to jestem zaskoczony, że aż 14 na 20 typujących poprawnie wskazała mistrza, co więcej na Liverpool stawiał tylko jedenz nas. Ale wróćmy do nagrodzonych, pierwsze 5 punktów dzisiaj zgarniają: @retriakaretrox, @ebismolarek, @demon, @redman23, @Krynew, @jefecito, @rozklad_gaussa, @stranger, @yytr, @KejMart, @Kali, @mql, @suitup i @Bakan.
2)Które zespoły uzupełnią TOP4?
LIVERPOOL, CHELSEA, TOTTENHAM

Tutaj też zaskoczenie, bo absolutnie nikt nie widział Tottenhamu w czołowej czwórce. A zatem poprawnie składu top4nie potrafił wskazać żaden z naszej dwudziestki. Co innego po dwa teamy, który skończyły za plecami mistrza. Tak już potrafili i za to po 3 pkty: @retriakaretrox, @ebismolarek, @demon, @redman23, @Krynew, @jefecito, @stranger, @yytr, @Kali, @FLoo, @mql, @suitup i @Bakan.
Po jednym punkciku na konto wpadnie dla osób, które zgadły chociaż jedną z tych trzech ekip za plecami mistrza i są to: @potter, @carl, @the badman, @KejMart i @rozklad_gaussa.
Dodatkowe pół punktu, wzorem Ekstraklasy, dla osób które w tym pytaniu postawiły na Manchester City, który zakończył w końcu sezon w top4. To dla: @potter, @carl, @FLoo, @Mateusz, @ART i @the badman.
3)Król strzelców
MOHAMED SALAH, SON HEUNG-MIN

Łatwiej było, bo mamy dwóch króli. Punkty przyznam jednak tylko za Salaha, bo na Sona nikt nie postawił, ale pięć należy się następującym ludziom: @retriakaretrox, @Krynew, @jefecito, @Kali, @the badman i @Bakan.
4)MVP sezonu
KEVIN DE BRUYNE

Tutaj też spora skuteczność bo ponad połowa graczy postawiła na rudego pomocnika City i się nie pomyliła. Widziałem, że wybór wywołał lekkie kontrowersje wśród fanów The Reds, ale decyzja została podjęta i za to punkty [5] dla: @retriakaretrox, @ebismolarek, @demon, @redman23, @Krynew, @jefecito, @yytr, @KejMart, @Kali, @Bakan i @potter.
5)Jakiemu bramkarzowi przypadnie nagroda Golden Glove za największą liczbę czystych kont?
EDERSON MORAES, ALISSON BECKER

Tutaj też mamy dwóch zwycięzców, a że w naszych typach przejawiały się tylko trzy nazwiska, to jedynie ci którzy stawialina Mendego muszą obejść się smakiem, a pozostali czyli: @retriakaretrox, @ebismolarek, @redman23, @Krynew, @jefecito, @rozklad_gaussa, @yytr, @Kali, @the badman, @mql, @suitup, @Bakan i @ART zgarniają pięć pktów.
6)Najlepszy letni transfer
CRISTIANO RONALDO

Trzy najczęstsze propozycje: Grealish, Lukaku i Sancho, raczej na minus niż na plus i żaden na ten moment nie odpalił. Były też jednorazowe strzały w Ingsa i Dakę, ale czy oni zrobili taką furorę? z drugiej strony kogo można wyróżnić? To może ten Ronaldo. Gdzie byłby Manchester bez niego i De Gei? Można tylko gdybać.. Już chyba lepsze były zimowe ruchy typu Kulusevski, Luis Diaz, Eriksen czy Bruno G, ale nie o to było pytanie a więc bez punktów.
7)Który z drogich letnich transferów [powiedzmy że min. 30 mln E] okaże się największym niewypałem?
JADON SANCHO

A tu już coś postanowiłem wybrać. Konate grał mało, ale jak grał to nie było źle. White solidny transfer. Varane raczej na minus, ale ledwie ponad połowa meczów przez urazy. Lukaku i osiem goli to zawód, ale ratuje go mała liczba minut (przez co gol co 190 min). Bailey również trudno ocenić, bo mało grał, ale raczej niewypał i dochodzimy do sedna:
SANCHO vs GREALISH.
Co ciekawe liczby mają niemal identyczne [3g i 3a w ok 1900 min], droższy był Jacula, aleteż większa konkurencja. I żeby podkreślić najgorszy sezon United od 1991 roku punkty (5) przyznaje za Jadona dla następującej trójki: @the badman, @stranger i @rozklad_gaussa.
Mam nadzieję, że o niczym wielkim te punkty nie zdecydują bo to mój subiektywny wybór i być może kontrowersyjny.
8)Największa niespodzianka [drużynowo]
BRIGHTON

Zastanawiałem się czy przyznać tu komuś, bo do czołówki jak Leicester 2015/2016 nikt się nie wbił i pewnie nie wbije za prędko. No ale spojrzałem na +/- z zeszłego sezonu i największy postęp dla Brighton, które osiągnęło najlepszy sezon w historii, górna połówka i awans z 16 na 9. Świetny początek sezonu, świetna końcówka, nie wytrzymali trochę w środku tego nagromadzenia meczów, ale na zachętę doceniam ekipę Pottera :cool: i w związku z tym punkty [pięć] dostaje kolega @rozklad_gaussa.
9)Największe rozczarowanie [drużynowo]
EVERTON

Tutaj myślę, że bardziej oczywista odpowiedź chociaż Manchester United i ich regres też sporym kandydatem. Jednak no nie wypadli z pucharów jak
Arsenal rok wcześniej i nawet dowieźli te 6 miejsce, choć Rangnick punktował na żenującym poziomie, to jednak najwięcej osunął się Everton i do 37 kolejki drżał o utrzymanie. Ostatecznie udało się wyratować, ale chyba nie takie były plany. Dramat tej ekipy przewidzieli: @ebismolarek, @redman23, @carl i @potter. Wielkie pięć dla nas.
10)Podaj nazwisko trenera, który jako pierwszy straci pracę
XISCO MUNOZ

W takich chwilach Watford nigdy nie zawodzi. A że następcy Xisco punktowali jeszcze gorzej to dość szybko wyjaśniło się, że Szerszenie wracają na zaplecze Premier League. I tutaj trafnie wytypowali to: @ebismolarek, @demon, @jefecito, @rozklad_gaussa, @Bakan i @potter. Bez niespodzianki: nagroda to pięć punktów.
11)Dla kogo tym razem puchar Anglii?
LIVERPOOL

Nie przedłużając tym razem, bo tu nie ma się nad czym rozwodzić. @retriakaretrox i @Bakan po 5 oczek za poprawny typ.
12)Wymień wszystkich trzech spadkowiczów
BURNLEY, WATFORD, NORWICH

Chyba nikt nie typował Leeds a prześlizgnęli się w ostatniej chwili. W związku z tym aż trzech ludzi znało komplet spadkowiczów: @ebismolarek, @jefecito i @KejMart zgarniają po piątce.
Trzy punkciki za dwójkę spadkowiczów dla: @ART, @Bakan, @Mateusz, @suitup, @the badman, @Kali, @yytr, @stranger, @redman23 i @demon.
A jedną relegowaną ekipę wartą jeden punkt trafili: @retriakaretrox, @Krynew, @FLoo, @mql, @carl, @rozklad_gaussa i @potter
A zatem podobnie jak w polskiej lidze każdy potrafił poprawnie wskazać chociaż jeden team, który pożegna się z ligą.
13)Który z beniaminków będzie najwyżej w tabeli końcowej sezonu?
BRENTFORD

Tutaj bezwzględnie ekipa Thomasa Franka zwyciężyła a trafnie wytypowali to nastepujący ludzie: @ebismolarek, @jefecito, @KejMart, @Kali, @the badman, @mql i @potter. Dla każdego tradycyjna piątka.
+
szybkie strzały o Polakach
14)Czy Łukasz Fabiański utrzyma miejsce w bramce i rozegra więcej meczów niż Areola? TAK/NIE
15)Czy Przemysław Płacheta zaliczy chociaż jednego gola lub jedną asystę? TAK/NIE
16)Czy w Crystal Palace wiedzą kim jest Jarosław Jach? TAK/NIE
17)Czy Jan Bednarek dostanie chociaż jedną czerwoną kartkę w sezonie? TAK/NIE
18)Czy Michał Karbownik zadebiutuje w Premier League? TAK/NIE
19) Czy Jakub Moder zdobędzie gola zza pola karnego? TAK/NIE
20) Czy Mateusz Klich przebije swoje liczby z zeszłego sezonu? (4 gole, 5 asyst - przyp. red) TAK/NIE
TAK - Fabiański 37 a Areola 1
NIE - 12 meczów i nic
NIE - Ani razu nie był nawet na ławce rezerwowych
NIE - 31 gier, 10 żółtych, ale bez czerwa
NIE - po 3 kolejce został wypożyczony
NIE - i nawet z pola karnego mu się nie udało
NIE - w 33 meczach zdobył 1 gola i zaliczył 2 asysty
W trakcie sezonu Polakiem został też Matty Cash, który zagrał najwięcej minut z zawodników z pola w całej lidze, a więcej bo komplet zaliczyli tylko De Gea i Lloris, gratulacje Matty ale może o Ciebie zahaczę w kolejnym sezonie, na razie jesteś ciekawostką dnia.

Tutaj za każdy poprawny typ po pół punktu, bo to tylko taki bonus i było 50% szans by trafić. I za tę kategorię wygląda to następująco:
@retriakaretrox - 2.5 pkt
@ebismolarek - 1.5 pkt
@demon - 3 pkt
@redman23 - 1.5 pkt
@Krynew - 3 pkt
@jefecito - 2 pkt
@rozklad_gaussa - 2.5 pkt
@stranger - 3 pkt
@yytr - 1 pkt
@KejMart - 2 pkt
@Kali - 1.5 pkt
@the badman - 3 pkt
@FLoo - 2 pkt
@mql - 2 pkt
@suitup - 2 pkt
@Mateusz - 3 pkt
@Bakan - 1.5 pkt
@ART - 2.5 pkt
@carl - 3 pkt
@potter - 3 pkt

Uff, dobrnęliśmy do końca więc czas jeszcze na najważniejsze czyli klasyfikację. Oto ona:
1)jefecito - 40 pkt

2)ebismolarek - 39.5 pkt

3)Bakan - 37.5 pkt


4)Kali - 32.5 pkt

5)retriakaretox - 31.5 pkt


6)rozklad_gaussa - 29.5 pkt

7)redman23 - 27.5 pkt
the badman - 27.5 pkt

9)Krynew - 27 pkt


10)potter - 25.5 pkt

11)demon - 24 pkt

12)KejMart - 23 pkt

13)yytr - 22 pkt

14)mql - 21 pkt


15)stranger - 19 pkt

16)suitup - 18 pkt

17)carl - 10.5 pkt
ART - 10.5 pkt


19)FLoo - 6.5 pkt
Mateusz - 6.5 pkt
O wow, dorównaliśmy chyba temu co się działo na boiskach angielskich skoro pół punktu decyduje o zwycięstwie! Gratuluję @jefecito, gratuluję wszystkim którzy kibicowali Manchesterowi City w tym sezonie, dziękuje za fajną zabawę i do następnego sezonu!

P.S. Nie wyrobiłem się do 20:20, ale już nie będę tego wstępu zmieniać :D
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: EPLognozy

Post autor: ebismolarek »

@jefecito na następnych zawodach Cię pokonam

Wielkie 5 dla @potter
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2178
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: EPLognozy

Post autor: suitup »

ale tragedia wyszla, jakos 1.5 miesiaca temu sprawdzalem te moje prognozy i wiedzialem ze kibel

gz jefecito

a dla pottera :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1966
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: EPLognozy

Post autor: yytr »

Wielkie pozdro, super robota. Ślizgarski kolektyw wyroczniowy.

Boli brak Arsenalu w tym zestawieniu
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1503
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: EPLognozy

Post autor: rozklad_gaussa »

o chuj myslalem ze gorzej mi pojdzie, widzimy sie za lekko ponad 2 miechy i oczywiscie :bowdown: dla organizatora @potter
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: EPLognozy

Post autor: mql »

props dla zwycięzców, props dla @potter dawać te nowy sezon poproszę
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: EPLognozy

Post autor: retriakaretrox »

potter :bowdown: :bowdown:
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: EPLognozy

Post autor: jefecito »

zapomniałem o tym kompletnie, a fajnie wyszło

ukłony dla @potter za organizacje i czekamy na kolejny sezon :joint:
Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: EPLognozy

Post autor: Bakan »

Props dla Pottera w chuj za to dogłębne rozkminianie i fachową interpretację.

W sumie z wyniku jestem zadowolony, tylko ten pierdolony Jadon Sancho za mną wszędzie chodzi.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1253
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: EPLognozy

Post autor: stranger »

Walczymy w tym roku? Powiem wam, że po tamtym sezonie uz Bakan wjechał mi na ambicje. Zawsze się śmiałem z jego teorii a odstawił mnie jak lewym pasem
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9667
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: EPLognozy

Post autor: potter »

Oczywiście, jeszcze trochę czasu jest, ale w odpowiednim momencie temat na nowy sezon się pojawi
ODPOWIEDZ