EKSTRAprognozy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

MalinowyJogurt

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: MalinowyJogurt »

No, ale największe rozczarowanie się zgadza @cloud
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: potter »

No spokojnie, to Ekstraklasa więc jeszcze sporo się wydarzy, a np na Raków w kontekście mistrza nie postawił nikt.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: mario995 »

Teraz zobaczyłem mój post i widzę, że bardzo rozminąłem się z faktami :lol: Wynik Lecha cieszy, ale tak jak kolega wyżej pisze - jeszcze się może odwalić sporo, zwłaszcza w górze
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: joey »

huja się znam, kto by pomyślał

do zobaczenia w kolejnym sezonie, propsuję takie inicjatywy
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: mql »

spokojnie spokojnie, nic jeszcze nie rozdano

chociaż Emreli juz królem nie zostanie, a władze Zagłębia nieźle pewnie podkurwione, że nie słuchali mnie, sz.p. @Iceman oraz sz.p. @pociejyo wtedy, gdy trzeba było
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: potter »

Została jedna kolejka, ale no wiemy już niemal wszystko i Multiliga zapowiada się na totalnie nudną. U nas też możemy już podsumować większość kategorii [jedynie niektórzy tutaj powinni oczekiwać korony króla strzelców dla pewnego Szweda, ale o tym niżej], co niniejszym czynię.
1)Kto zostanie mistrzem Polski?
LECH POZNAŃ

Pamiętacie Europrognozy i triumf @pociejyo ? No to w Ekstraklasie zaczynamy od jego poprawnego wytypowania mistrza Polski, oprócz niego jedynie Ksiazenieporzadek postawił na Kolejorza, a zatem dla obu tych panów 5 punktów.
Ciekawe, że nikt nie typował Rakowa, który walczył niemal do końca a na Pogoń był ledwie jeden głos.
2)Które zespoły uzupełnią podium?
RAKÓW CZĘSTOCHOWA, POGOŃ SZCZECIN

Trzech graczy dostaje 5 oczek. za zespoły, które uzupełniają podium poniżej miejsca pierwszego, są to: @joey, @ZRO i @stranger.
Przynajmniej jednego medalistę poprawnie wytypowali praktycznie wszyscy więc daje tutaj po 2 punkty dla @wujot, @potter, @pociejyo, @cloud, @mario995, @Iceman, @mql, @MalinowyJogurt, @retriakaretrox, @Krynew i książenieporządek.
Postanowiłem też przyznać po jednym punkcie tym, którzy dawali że drużyną uzupełniającą podium będzie Lech, bo w końcu jest na podium tylko no najwyżej. Oto oni: @mql, @retriakaretrox, @Iceman i @pardon.
3)Król strzelców
IVI LOPEZ

Podobnie trzeba zauważyć, że Raków niedoceniony więc tym samym Ivi Lopez nie był naszym wyborem. Oczywiście nikt nie typował też Karola Angielskiego, ale już Ishaka miało na swojej liście czterech userów więc do końca mogli oni oczekiwać punktów, no ale nie tym razem.
4)MVP sezonu
IVI LOPEZ

Prosta sprawa, ktokolwiek nie wygra z tej topki pięciu nominowanych to i tak nikt nie zdobędzie punktów, bo każdy z nas typował kogoś totalnie z innej bajki.
Ostatecznie padło na Iviego.
5)Najlepszy letni transfer
DAMIAN KĄDZIOR

Tutaj zaczynamy dwie kategorie gdzie musi to być mój subiektywny wybór, no bo np. skoro Josue jest nominowany do topki piłkarzy tego sezonu to można go uznać najlepszym letnim transferem? Nie wiem, ale i tak nikt go nie typował. Mógłbym dać Grosickiego, którego też docenili ludzie od Ekstraklasy, ale też na niego nie głosowaliście. Natomiast @pardon i @cloud wpisali Damian Kądzior, a ten też był jednym z najlepszych graczy tego sezonu i tutaj nagroda w postaci 5 punktów dla chłopaków. Nie mogę tego uznać koledze @joey, bo wymieniłeś dwóch, następnym razem ktoś wpisze czterech i też mam sobie wybrać? Najlepszy transfer więc uznaję liczbę pojedynczą.
6)Który z licznie powracających graczy [plus ewentualnie Podolski] okaże się największym flopem?
DANI QUINTANA

Najtrudniejszy wybór. Nie chciałem zaliczać wszystkim, którzy napisali jakiegoś grajka któremu nie wyszło. Bo oczywiście nie wyszło Sobiechowi, Parzyszkowi, Hlouskowi, z różnych powodów im nie wyszło: kontuzje, słaby zespół, mało gry. Natomiast Hiszpan powracał do Jagi, w której był pamiętany bardzo dobrze, jako potencjalny lider i jego bilans 3 meczów, w których uzbierał 94 minuty jest zatrważający. Były też problemy dyscyplinarne i przez to już w grudniu gościa w Białymstoku nie było. A zatem totalny flop, którego poprawnie wskazali: @mql, @ZRO i dla Was piąteczka
7)Czy któryś z naszych pucharowiczów dojdzie do fazy grupowej? [jeśli Legia to do której]
TAK, LEGIA DO LIGI EUROPY

Uff, w końcu nie muszę oceniać. Natomiast znów muszę rozgraniczyć, ci którzy wpisali tylko Legię i LE to dostają komplet oczek[5], a są to: @Krynew, @mql, @ZRO, @wujot i kolega książęnieporządek. Trzy pkty dam tym, którzy też wpisali Legia w LE, ale mylnie dopisali że także inne ekipy wejdą do faz grupowych pucharów i tymi ludźmi są: @joey, @Iceman, @cloud i @pociejyo. A nagroda pocieszenia w wysokości jednego punktu jest dla osób, które napisały że tylko Legia zagra w fazie grupowej ale pomyliły puchary. To: @retriakaretrox, @mario995, @potter i @stranger.
8)Podaj nazwisko trenera, który zostanie zwolniony jako pierwszy
PIOTR STOKOWIEC

No żodyn się tego nie spodziewał i to nie jest ironia tylko serio żodyn.
9)Wymień wszystkich trzech spadkowiczów
WISŁA KRAKÓW, BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA, GÓRNIK ŁĘCZNA

Najbliżej był kolega @MalinowyJogurt, tylko mu się Wisły pomyliły. A zatem kompletu spadkowiczów nie trafił nikt więc tylko 3pkty za dwóch spadkowiczów dla: @MalinowyJogurt, @retriakaretrox, @Krynew, @joey, @potter i książenieporządek. I dodatkowy punkcik za jednego zdegradowanego dla: @mql, @Iceman, @ZRO, @mario995, @cloud, @pociejyo, @pardon, @wujot i @stranger.
A zatem przynajmniej jednego spadkowicza wytypował poprawnie każdy, brawo!
10)Zdobywca pucharu Polski
RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Mamy w końcu minimalne docenienie ekipy Papszuna, a dokonali tego i w zamian otrzymują kolejne punkty [5]: @ZRO. @pardon.
11)Za kogo trzymasz kciuki?
Tutaj wiadomo, że nie są to punktowane rzeczy ale w tym miejscu gratulacje dla wszystkich, którzy trzymali kciuki za Lecha Poznań, to był Wasz sezon!
12)Największa niespodzianka [drużyna]
RADOMIAK RADOM

Jakkolwiek paradoksalnie to nie brzmi po ostatnich wydarzeniach i całej sytuacji, ale no jednak beniaminek prawdopodobnie skończy szósty. Kapitalna jesień która rozbudziła apetyty na może i coś więcej przyhamowana wszelakimi problemami wiosną, które jednak nie zmienią pozytywnego odbioru ekipy Banasika za ten sezon a prognozowali to: @retriakaretrox i @wujot. Wielkie pięć dla Was.
13)Największe rozczarowanie [drużyna]
WISŁA KRAKÓW

Tutaj to dopiero była walka! Przodowała Legia, ale jednak wiosną się wybroniła, rozczarowało i Zagłębie i Śląsk, ale no jednak Wisła Kraków spadająca do I ligi to coś co musimy docenić. Wiem, że nie byli wysoko rok wcześniej, ale jednak Gula, Pasieczny, planybyły na top8 a mogą skończyć na przedostatnim miejscu, no ludzie kochani! To rozczarowanie spadającej Gwiazdy poprawnie wytypował użytkownik @stranger i to dla niego ostatnie 5 oczek.

I to tyle, spytacie więc kto wygrał? Ja już co nieco wiem, Wy możecie sobie policzyć jeśli dobrze pododajecie, ale jako że jedna kategoria ma jeszcze niedokończoną robotę to klasyfikacja generalna pojawi się w osobnym poście, ale także i tu, w poniedziałek na specjalnej gali podsumowującej rozgrywki 2021/2022. Zostańcie nastrojeni!

A i jeśli komuś coś źle policzyłem lub też pominąłem i nie naliczyłem wcale to piszcie, jeszcze jest parę dni by to poprawić.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2022, 19:58 przez potter, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: joey »

haha, zwrotu akcji z liczeniem punktów się nie spodziewałem, więc szanuję za chęci i poświęcony czas
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: mql »

również przesyłam wielkie 5 dzięki za ogarniecie i mam nadzieję, ze za pare miesiecy wzmocnieni mocarstwowymi transferami odpalamy z kolejną edycją
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: cloud »

super robota ziomuś!

matiborek dla cb :joint:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
MalinowyJogurt

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: MalinowyJogurt »

@mql juz za niecałe 2 miesiące
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: Krynew »

Props za podsumowanie harry @potter
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: potter »

A zatem wszystko już wiemy moi drodzy.
Klasyfikacja generalna prezentuje się następująco:
1)ZRO - 21 pkt

2)mql - 14 pkt

3)wujot - 13 pkt


4)książenieporządek - 12 pkt
stranger - 12 pkt
retriakaretox - 12 pkt
pardon - 12 pkt


8)pociejyo - 11pkt
joey - 11 pkt
cloud - 11 pkt


11)Krynew - 10 pkt

12)Iceman - 7 pkt

13)potter - 6 pkt

14)MalinowyJogurt - 5 pkt

15)mario995 - 4 pkt
Gratuluje zdecydowanemu zwycięzcy @ZRO i dziękuję wszystkim za udział i propsy i myślę, że do zobaczenia za dwa miesiące ; )
Ostatnio zmieniony 24 maja 2022, 20:34 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ZRO
Posty: 441
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:20

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: ZRO »

Puchar dla Zabrza! :cool:
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: EKSTRAprognozy

Post autor: retriakaretrox »

Props za policzenie
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
ODPOWIEDZ