Superliga [DYSKUSJA]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Superliga - hit czy kit?

Zajebisty pomysł, będę oglądał #TeamSuperLiga
39
37%
Upadek futbolu jaki znamy, chodzi im tylko o kasę #TeamUEFA
35
33%
A ja mam to w dupie
32
30%
 
Liczba głosów: 106

Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: czardi »

Chuj z tym club coefficient, przecież nikt nie broni takiej Atalancie czy Sevilli teraz przez kilka sezonów zakręcić się koło 1/8 LM, żeby w momencie, gdy noga się powinie w lidze w jednym roku, skorzystać na tym przepisie, niekoniecznie będą zyskiwać Manchestery czy Arsenale. To tylko dwa sloty i to przy czterech dodatkowych względem tego co obecnie.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: crbn »

Spoiler
Obrazek
Tak by to wyglądało na ten moment.
Te żółte, czerwone i zielone IMO spoko. Jedynym problemem są te dwa sloty niebieskie. Ale nie mówiłbym hop, bo taki Arsenal i Tottenham w najbliższym sezonie prawdopodobnie nie zagrają w europejskich pucharach, co może im ten współczynnik spierdolić, a nie wiadomo, czy za rok albo dwa się dostaną.
Obrazek
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: genocidegeneral »

Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Groszek »

Bloomberg i RMC Sport podają, że nowa Liga Mistrzów może przynieść nawet ponad dwukrotne podniesienie przychodów generowanych przez te rozgrywki.

W poniedziałek zatwierdzono nowy format Ligi Mistrzów, który wejdzie w życie od 2024 roku. W obecnych rozgrywkach drużyny mają w sumie 96 spotkań w fazie grupowej oraz 29 spotkań w fazie pucharowej, co daje razem 125 starć w sezonie. Nowa Champions League przyniesie 180 spotkań w fazie grupowej, 16 w play-offach do fazy pucharowej oraz 29 spotkań w fazie pucharowej, co razem daje 225 meczów.

Dotychczas Liga Mistrzów generowała ponad 2 miliardy euro rocznie. Nie podano ciągle oficjalnych danych za pierwszy pandemiczny sezon 2019/20, ale od rozgrywek 2015/16 rozgrywki przebijały granicę wygenerowanych 2 miliardów euro, a w sezonie 2018/19 ogólne przychody wygenerowane przez Champions League sięgnęły 2,82 miliarda euro.


RMC Sport podaje, że UEFA już pracuje z jednym z brytyjskich funduszy inwestycyjnych nad finansowaniem Ligi Mistrzów od 2024 roku, a budżet nowych rozgrywek miałby wystartować z poziomu 4,5 miliarda euro. Potencjalnie Federacja celuje w zarobienie z jednego sezonu Champions League nawet 6-7 miliardów euro (Bloomberg pisze o 6 miliardach, RMC Sport o 7).

Podsumowując, zwiększenie liczby meczów o 100 (o 80%) ma oznaczać przynajmniej wstępnie skok przychodowy o 1,7 miliarda euro (o 68%). To wszystko jednak dopiero od 2024 roku.
Wielka uefa zwiększyła przychody grając 100 meczy więcej w sezonie :lol: :lol: teraz zamiast 4 meczy z lamusami w grupie będę ich oglądał 6 czy tam więcej :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2033
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

UEFA says the 12 founding ESL clubs WILL face consequences, the first will be “they will live with shame" with proper sanctions to come, the Vice President confirms. [@mohamedbouhafsi]
Brawo dezerterzy, teraz uefa będzie was prowadzić na smyczy
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Groszek »

They will live in shame :lol: przecież to powstanie i tak jak nie za rok to za 3 mam nadzieję
E: lub w zmienionej formie z uefa(oby nie) ja bym to widział top 3 z Niemiec wloch hiszpanii Anglii top 2 Francji i reszta dobierac do tych 20 drużyn na 2 grupy i 3 awansują 4-5 walczą od dwa ostatnie miejsca i Eloeldorado 100razy lepsze niż to co planuje uefa
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2033
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

Ale UEFA dąży do zwiększania drużyn we wszelkich rozgrywkach, bo wtedy będzie więcej meczów i a co za tym idzie więcej hajsu z praw TV.

Lecimy dalej z tematem:
Official. PSG president Nasser Al Khelaifi has been elected as new ECA president after Andrea Agnelli resigning two days ago. 🚨 [Romano]
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
TruthTeller
Posty: 190
Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
Lokalizacja: Wro

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: TruthTeller »

Już mogli podwoić liczbę zespołów w LM, dzięki czemu zwiększyliby liczbę meczów ponad dwukrotnie tylko dodatkowe 1/16 byłoby grane i tyle. Takie coś to jakieś gówno i dobijanie już zarżniętych zespołów.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: fromage »

Na zywo perez daje wywiad dla hiszpanskiej telewizji
https://www.twitch.tv/eljarek
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: potter »

On jeszcze wierzy i będzie dalej kombinował razem z Barcą, Milanem i Juve które nie zdecydowały się wyjść. I oskarża jeden angielski klub, który od początku nie był przekonany, że pociągnął za sobą wszystkie inne. Pewnie chodzi o City.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Cz4rny1337 »

Florentino Perez: "Chelsea fans' protest? They were 40 people outside Stamford Bridge... and if you want, I will tell you who took them there."
Florentino Perez: “Who took Chelsea fans at Stamford Bridge are the same people who put those anti-#SuperLeague shirts on Cadiz tonight...”

Perez niczym Trump widze
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: szpilman »

dziad
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: kapec »

Aleksander Čeferin udzielił w Słowenii wywiadu na temat ostatnich dni i swojej walki z Superligą
- Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo ciągle rozmawiamy z działem prawnym, ale oczekujemy, że wszyscy zrozumieją swoje błędy i poniosą odpowiednie konsekwencje

– Otwarte drzwi do rozmów? Drzwi UEFA są otwarte, ale jednocześnie wszyscy będą musieli ponieść konsekwencje swoich działań.
Czyli od teraz UEFA nienawidzi Real. Koniec podgrzanych kulek, sędziów z przypadku, zaczynamy prawdziwą grę.

Ciekaw jestem nowej narracji.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Cz4rny1337 »

te konsekwencje mocno naciagane, bo w sumie nic nie zrobili xD
Obrazek
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: jefecito »

Perez naprawdę odleciał w tym wywiadzie.
Florentino Perez told @ellarguero: “If Barça saves on the penalty fee if the socios say no to the Super League? I know Barça socios well, do you think they would say no? Please..."
:lol:
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: genocidegeneral »

Krynew pisze: 21 kwie 2021, 19:54 Official. PSG president Nasser Al Khelaifi has been elected as new ECA president after Andrea Agnelli resigning two days ago. 🚨 [Romano]
to było to były takie czasy że japierdole, futbol tak wygrywał że japierdole.
Obrazek
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: qualite_de_schizoide »

raczej naciągane jest powiedzieć że te 12 drużyn nic nie zrobiło
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: crbn »

Pytanko do osób, które tak narzekają na UEFA, że właściwie to oni sobie zarabiają kupkę siana na klubach i piłkarzach - czy czytaliście raporty finansowe z ostatnich lat?
https://www.uefa.com/insideuefa/documen ... alreports/
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AlPaCiNo
Posty: 160
Rejestracja: 19 sie 2020, 15:56

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: AlPaCiNo »

"The Sun" informuje o nowej formule Premier League. Liga angielska miałaby zostać zmniejszona do 18 zespołów, po rundzie zasadniczej odbyłaby się faza play-off między czterema najlepszymi ekipami, a w rozgrywkach wystąpiłyby dwa największe szkockie kluby – Celtic i Rangers

"Odpowiedź" UEFA na SL, szkoda że The Sun, fajna opcja
ODPOWIEDZ