Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
17
11%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
26%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
14
9%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 149

wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ekstraklasa

Post autor: wst »

FruitOffTheWall pisze: 19 lut 2021, 15:11 jakub arak przechodzi testy medyczne w rakowie panowie zapowiada sie transfer roku
Była u nas zrzutka.pl na dopłacenie Rakowowi za ten transfer, dzięki Bogu wzięli.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

sądzę, że u Papszuna się odnajdzie, ale jakoś bardzo wysoko nie podskoczy

wrócił temat TURBOGROSIKA do Legii. źródło wiarygodne, bo polsat sport, z którym otoczenie Kamila jest zaprzyjaźnione, ale ja raczej spodziewam się gierki na podbicie oferty od Pogonii na przykład. @MalinowyJogurt myślisz, że u was jest jeszcze zainteresowanie po przyjściu Kurzawy, czy odpuszczony temat?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: stranger »

Pogoń w tym momencie napewno nie stać na Grodzickiego. Legii zresztą pewnie też.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

grosik w pogonii to jest temat odpuszczony od poczatku gadki o tym ze grosik zawita do szczecina. Jeżeli chodzi o legie to daje 30% szans ze on tam przyjdzie mioduski musiałby być krejzolem żeby po letnich transferach gdzie poszło w chuj hajsu teraz nagle wytrzasnąć grosika który będzie chciał więcej kwitu niż jędza

stawiam ze kamilos nigdzie nie pójdzie ewentualnie jakaś turcja siądzie bo gość patrzy w przyszłość niekoniecznie kadrową. W wba ma fajny kontrakt a chłop przejebał trochę siana w kasynach i teraz jednym z priorytetów jest to żeby hajs sie zgadzał bo długo to on nie pogra

ale życzę legii takiego grosika bo to z miejsca jest transfer który przyciągnie ludzi przed ekrany telewizji czy komputerów ( przyciągnął by na stadiony bankowo fakt to jest ale no...)

stawiam ze grosik do szczecina to wróci za jakies 2-3 sezony mejbi pokopać na ostatni swoj sezon o ile nie skusi sie na jakieś emiraty
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

stranger pisze: 21 lut 2021, 17:56 Pogoń w tym momencie napewno nie stać na Grodzickiego. Legii zresztą pewnie też.
Prezes mógłby się szarpnąć, akurat Pogoń finansowo to klub bardzo zdrowy i jak jestem wobec Pogoni bardzo krytyczny tak tutaj śmiało mogę pochwalić klub, szczególnie że Kurzawa nie jest jakimś drogim grajkiem i będzie zarabiał średnia drużynową z tego co słyszałem. Temat Grosika ponoć powrócił, ale bez jakiegoś ciśnienia, jak nie będzie chciał to nie przyjdzie. Przypominam, że Cibicki nie otrzymuje teraz wypłaty jak jest zawieszony przez Fifa a miał najwyższy lub jeden z najwyższych kontraktów w drużynie.

Ja osobiście w Grosika u nas nie wierzę, chociaż ci co są bliżej klubu mówią, że jakieś rozmowy znowu są, więc może jednak.

Z resztą ciekawi mnie czemu tyłu kibiców mysli, że Pogoń to biedny klub, przecież naprawdę finanse u nas są na naprawdę bardzo dobrym poziomie.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: stranger »

Brak strategicznego sponsora a mianowicie Grupa Azoty.
A co do Grosika to zwyczajnie musiałby to być kontrakt wyższy niż Jędrzejczyka a na taki obecnie w Polsce nie stać nikogo(może Lecha xd z pieniędzy za Modera)
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

Przecież za ogladanie naszej kochanej ligi powinni dawać dodatek za szkodliwe oraz doplacac do walki z alkoholizmem bo na trzezwo ni chuja sie nie da .....


ŚLĄSKU GRAĆ KURWA MAĆ.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

stranger pisze: 21 lut 2021, 18:30 A co do Grosika to zwyczajnie musiałby to być kontrakt wyższy niż Jędrzejczyka a na taki obecnie w Polsce nie stać nikogo(może Lecha xd z pieniędzy za Modera)
ja bym chyba postawił tezę, że te wymagania bardzo stopniały od początku roku. w obozie Grosika musi być sroga desperacja, bo z końcem lutego właściwie zamkną mu się opcje transferowe, a przecież za pasem euro, na które pewnie chciałby pojechać i to już jest ten moment, w którym wypadałoby mu wziąć jakiś solidny paycut, żeby powalczyć. inna sprawa, że nawet jeśli zszedłby ze swoich zarobków dość mocno, to przepaść między nim, a takim Jędzą jest ogromna i nawet zejście do jego poziomu płacowego to ogromne poświęcenie. inna sprawa, że ja nie sądzę, żeby Legia akurat dla niego miała stworzyć komin płacowy i sądzę, że jeśli miałby się pojawić przy Łazienkowskiej, to naprawdę po promocji, co imo wzmacnia pozycję takiej Pogoni, która pewnie może na dzień dzisiejszy zaproponować więcej siana.

tymczasem sympatyczny Puszka:



:bag:
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Na pewno i nam i wam bardziej by na tym transferze zależało jakby były otwarte stadiony, bo marketingowo na pewno in plus.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

Spoiler
no no ciekawe, za 500tys jurkow ma do nas przyjść

A co do grosika to jeżeli ma do nas przyjść to kontrakt na dwa lata, minimum 1,5 roku. Inaczej nie ma sensu brać typa, który pogra do końca sezonu.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9689
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Inna kwestia, że przy tym ustawieniu z wahadłowymi, a bez skrzydłowych to gdzie ten Grosicki miałby grać? Tzn no ja wiem, że typ przerasta piłkarzy Legii i można pod niego zmienić system, ale też nie po to trenują żeby wszystko zaraz rozwalać. No a na wahadle go nie widzę, w tej dwójce '10' [Kapustka, Luqi] za Pekhartem? No nie wiem, imo nie przyjdzie.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: stranger »

Może wariant z Grosikiem jako tym najbardziej wysuniętym zamiast Pekharta? Przy tak ofensywnych i dynamicznych dyszkach to mogłoby fajnie wyglądać (polski Liverpool). Oczywiście skończy się na Rosji albo ciepłej angielskiej trybunie.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

joey pisze: 21 lut 2021, 20:09 tymczasem sympatyczny Puszka:



:bag:
No, chłop wygrał pierwszy od dawna mecz w bólach, widać, że w nim siedziało :dunno:

A co do meritum i sytuacji sympatycznego Turbo - nie zdziwię się, jeśli Grosicki znowu przekombinuje i skończy na pustej wiośnie w WBA, latem jako wolny zawodnik z Premier League będzie mógł sobie przebierać w ofertach, a i schodzić z pensji nie będzie musiał jakoś szczególnie c'nie. Niemniej jednak chętnie bym chłopa w ekstraklasie zobaczył: dodałby kolorytu i podwyższyłby poziom, a do tego stanowiłby sygnał wjeżdżający na ambicję włodarzom innych klubów, że można.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

#MusiszWarto!

#ZielonyPOznań
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

no chcialbym zeby warta pykła lecha ale stawiam ze leszek dzis z 2:0 wygra
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

najlepiej dla Lecha byłoby przepierdolić, może Żuraw odejdzie
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

Szanowny Lech mógł przepierdolić tydzien temu niestety stwierdził że to zły termin na takie zachowanie :(
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

te płótna na mieście trochę przeczą tym szlachetnym hasłom o przyjaznych derbach w Poznaniu btw, jak dla mnie kolejny kamyczek do ogródka Rząsy
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

W Poznańskim klimacie się nie obracam, ale facet kuzynki jest aktywnym kibicem kolejorza i jak kiedyś go pytałem o Wartę, to mówił, że jest neutralnie, bo tam jest piknik i paru zajawkowiczów, ale jak zaczną ściągać kibiców na swoją stronę i będą zbyt aktywni to szybko zostaną ukróceni, ile w tym prawdy nie wiem. @mql ?
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Trochę tak jest. Stosunki są pozytywne w szerszej perspektywie, zarówno wśród ludzi jak i na ulicach (jest parę skreślonych warciańskich W, ale mam wygląda to groteskowo i tbh nic za tym nigdy nie szło). Do tego, w Warcie ludzi kibicowsko zaangażowanych jest max kilkudziesięciu (jakieś tam flagi mają, przyśpiewki, ale raczej klimat małomiasteczkowy), poza tym faktycznie armia piknikowa i to raczej o wysokiej średniej wieku.

Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że najlepiej zachować status quo - zwłaszcza fanatyczni Warciarze. O ile wśród ludzi panuje może przekonanie, że Lech King Warta Queen, a na trybunach grono kibiców Warty to w ogromnej mierze ekipa, która kibicuje także Lechowi - to wiadomo jak jest - jak zaczną wirażkować i "ściągać kibiców na swoją stronę i będą zbyt aktywni, to szybko zostaną ukróceni". Obecna sytuacja zapewne nie pasuje co bardziej zaangażowanym kibicom warty, ale ich po pierwsze jest malutko, a po drugie - nie mają żadnych argumentów ku jej zmianie. Ludzie spoza kumaterii mają to raczej gdzieś, nikomu to dotąd nigdy nie przeszkadzało.


E: no kurwa nie idzie się tego Żurawia pozbyć
ODPOWIEDZ