Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
4
3%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
18
12%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
25%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
15
10%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 152

Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2849
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

O 14:00 losowanie, ale już wygląda to znakomicie po ewentualnym przejściu III rundy:
Legia - Qarabağ Ağdam / Sheriff Tiraspol / Dundalk / KÍ Klaksvík / Dinamo Tbilisi
Piast - LASK / DAC Dunajská Streda / HNK Rijeka / Kołos Kowaliwka / Rosenborg / Alanyaspor
Lech - Charleroi / Partizan / Wolfsburg / Desna Czernihów / Malmö FF / Lokomotiva Zagrzeb
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Sha6e
Posty: 169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:30

Re: Ekstraklasa

Post autor: Sha6e »

Legia / Drita - Qarabağ
Charleroi / Partizan - Apóllon / Lech
København / Piast - Rijeka / Kołos

Tak naprawdę to wszystko do przejścia. Dla Lecha pewnie łatwiejszy byłby Partizan. Piast trudniejsza 3 runda od 4. Jeśli Legia nie zagra w fazie grupowej mam nadzieję że Vukovic zostanie zwolniony.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3702
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: Prez »

no nie wiem czy Kopenhaga do przejścia z obecną grą Piasta
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Swoją drogą rano akurat do mnie dzwonił kiero z Piasta o rezerwacje promu, więc raczej bez samolotu tylko wycieczka przez całą Polskę i prom do Ystad. I wcale taniej niż samolotem to nie wyjdzie :dunno:

Ewentualnie to mogło być tylko rozeznanie cenowe, bo go musiałem do grupówki potem przełączyć.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2849
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

Kto by pomyślał, że Lech będzie miał większą szansę na LE od Legii. Qarabağ to chyba poziom Omonii, więc na dwoje babka wróżyła. Fart jak chuj, że wszystkie mecze eliminacyjne u siebie xD Piast gdyby sprawił niespodziankę to w IV rundzie byłby faworytem.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

brawo Górnik za wczoraj i na waszym miejscu to jednak lizałbym pana trenera Brosza po stópkach, bo niesamowicie dobry jest to szkoleniowiec, a wczoraj zabawił się nami przeokrutnie. do ogarnięcia tylko ten Wiśniewski, bo to fajny stoper, ale mam wrażenie, że troszkę elektryczny. cierpliwości do niego po prostu

możliwe, że Vuković nie dotrwa na stanowisku trenera Legii do czwartku, ale jeśli tak będzie, to z Dritą zagra o życie i nie będzie rozliczany tylko z wyniku

a Paweł Gil to kurwa jebana

Dodano po 1 godzinie 21 minutach 36 sekundach:


ehhh
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Ja pierdole, wstałem, wytrzeźwiałem i jak widzę, że Czesiu będzie trenerem, niemalże oficjalnie to idę się napierdolić dalej. Jaka amatorka w tym klubie panuje to ja nie mam pytań. :wall: Chociaż biorąc pod uwagę to Czesiek to jest pan trener przy tym amatorze.

"Czechu raczej będzie trenerem Legii. Leśny już mu pogratulował na tt. Kamieniecki napisał, że będzie łączył 2 funkcje z trenowaniem młodzieżówki. Tym którzy są przeciwni temu pomysłowi pocieszę, że niedługo i tak pewnie zostanie selekcjonerem ikto wie czy nie jeszcze przed euro."
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

U nas Cześka zwolnili, bo grał anty-futbol i ludzie nie chcieli tego oglądać, teraz na naszych forach jest za Cześkiem tęsknota, bo jednak umiał z nędznego materiału coś tam skleić i przy nim Kort i Zwoliński wyglądali jak dobrzy zawodnicy.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1277
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Ekstraklasa

Post autor: kid »

ile ja bym kurwa oddal za takiego czeska michniewicza u nas w wisle na miejsce tego parodysty jebanego
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4503
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: kr0pka »

joey pisze: 20 wrz 2020, 19:10 a Paweł Gil to kurwa jebana
najśmieszniejsze jest to, że w Zabrzu też tak uważają :D
nic na potem
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: svnchez »

Od dawna mówię, że Stanowski nieźle wymyślił jak tu kolegę wepchnąć bocznym torem na stołek selekcjonera kiedy nie przemawiały za nim wyniki w lidze. Jako selekcjoner młodzieżówki niby robi tę robotę, ale jako trener ostatni sukces ponad 10 lat temu; niezłe starty, ale jego formuła działała maksymalnie na jedną rundę, podczas gdy lepszy wynik ponad stan potrafiła w tym czasie wykręcić masa trenerów. Wyniki a przedstawianie go dotychczas w mediach to też dwie różne sprawy, ale koledzy robią dobry pijar wybitnego fachowca.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

akurat Gil ma dobrą historię z Legią i trochę nie rozumiem ataków na niego z tej właśnie strony. Marciniak, teraz Gil, jeszcze trochę i zaczną Raczkowskiego i Stefanskiego się czepiać, że za słabo się starają xD z Górnikiem mógł spokojnie wjebać czerwo Kantemu i dać karnego za rękę Remy'ego lub faul Remy'ego
A jeśli faktycznie Czesiu pójdzie do Legii, no to masterpiece, biorąc pod uwagę, że ten układ towarzysko-biznesowy stracił wpływy w tym klubie po odejściu złotoustego Bogusława. Niby, skromne bo skromne, ale jakieśtam osiągnięcia CM711 ma (w porównaniu do tych wszystkich Szamotulskich przyssanych do klubu właśnie za czasów BL), ale IMO klub z takimi ambicjami powinien patrzeć w innym kierunku.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Ekstraklasa

Post autor: lambiczi »

Ja pierdole, Legia powinna rozpierdalać tą śmieszną ligę tak samo jak Bayern w Niemczech, a sytuacja wygląda tak, że jest męczenie buły przez cały sezon z lepszymi momentami, które pozwalają zdobyć majstra - kibice świętują mistrzostwo (chociaż to dla mnie powinien być jebany obowiązek), mają nadzieję na europejskie puchary, a potem cały sezon idzie w pizdu przez 2 tygodnie. Brak fazy grupowej LM to już powinno być rozczarowanie, a brak fazy grupowej Pucharu Europy powinno być traktowane jako katastrofa.

Ale tak to jest jak jako wzmocnienia traktuje się ex-graczy, którzy wrócili do ligi polskiej/Legii po paru latach za granicą.
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Ponoć Stolarski z Legii do Pogoni ma trafić, bo mu nie po drodze z Cześkiem. Imo słaby ruch
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ekstraklasa

Post autor: cloud »

Vuko out oficjalnie.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

jajca pisze: 21 wrz 2020, 11:49 Raczkowskiego i Stefanskiego
tak sendziowie pomagajom legji


W tej chwili ciężko już jakkolwiek bronić Vukovicia - on potrafi grać zajebistą, ofensywną i miłą dla oka piłkę, ale zaraz wpada kryzys i w meczach o większym ciężarze gatunkowym ubiera pieluchę firmy Pampers i wszystko zaczyna się sypać. Teraz dostał jeszcze fajnych piłkarzy, właściwie nikt mu nie ubył (nie licząc covidowców i kontuzjowanych, bo jednak Vesovic to nam robił grę na wiosnę) i kurde naprawdę można by było z tą drużyną coś więcej zrobić. Szacunek za Rangersów, za odbudowanie paru piłkarzy i zrobienie z Niezgody napadziora pełną gębą, szacunek za mistrzostwo, ale trzeba iść dalej. Niech się wiedzie w przyszłości.

Co do Michniewicza to ja mam mieszane uczucia - po pierwsze nie podoba mi się, że będzie łączył funkcję trenera Legii z selekcjonerką młodzieżówki. Rozumiem, że to jedyna opcja, ale to jest Legia Warszawa i nie jestem fanem takiego kompromisu (inna sprawa, że to ładny ukłon w stronę PZPN, a nie niemiecka akcja jak Real i Lopetegui). Po drugie - Michniewicz słynie z defensywnej piłki, a u nas jest straszny nacisk na polot, więc będzie miał pod górkę, jeśli nie będzie wyników (chociaż może to kwestia materiału ludzkiego i będzie odważniejszy). Po trzecie - ten wątek korupcyjny trudny do przełknięcia, ale pół żartem-pół serio można powiedzieć, że do klubu, który szczyci się mistrzostwem z 93 przyszedł trener od 711 rozmów z Fryzjerem, także to też kiedyś przejdzie.
MalinowyJogurt pisze: 21 wrz 2020, 11:59 Ponoć Stolarski z Legii do Pogoni ma trafić, bo mu nie po drodze z Cześkiem. Imo słaby ruch
w Legii właściwie nie dostał takiej prawdziwej szansy, ale oglądając go w meczach łatwo się domyślić, dlaczego wyleciał z młodzieżówki - taktycznie to on jest na poziomie graczy fifa ultimate team, a poza tym musi dostać mocnego kopa w pizdę, żeby zacząć zapierdalać, bo tak poza tym to nie jest to taki ostatni ogór, na jakiego się go kreuje ostatnio. wydolność ma, polata od linii do linii jak trzeba, raz na pięć wrzutek trafi w kogoś w tej samej koszulce w polu karnym, nie boi się kontaktu i nie przechodzi obojętnie obok wydarzeń boiskowych; w ciemno jestem prawie przekonany, że będzie u was śmigał aż miło
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

joey pisze: 21 wrz 2020, 13:39 tak sendziowie pomagajom legji
nie pomagajom, sendziowie szkodzom legii! marcinak i gil huje, a i z omoniom przekrent! spisek miendzynarodowy!11
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Kurwa, nie wiem co o tym myśleć.
Biorąc pod uwagę co Loczkowi do łba mogło strzelić to jednak wybór Czesława jest w miarę logiczny. Typowy zadanowiec i jak ma być awans do LE to będzie pierdolony awans.
Podobno interesowali się Papszunem, ale trener nie może prowadzić dwóch zespołów w jednej rundzie.
Szkoda mi cholernie Aco, ale sam sobie jest winien. Na upartego rzucanie Karbownikiem na prawą stronę, zamiast dać mu w końcu w środku pola zagrać, gdzie pokazał, że umie i to jest faktycznie jego pozycja. Uparcie stawianie Luqiego na skrzydle, gdzie to jest nieliczny gość w kadrze, gdzie umie zagrać prostopadłą piłę, zrobić coś z niczego. To na upór granie kurwa Gruzinem na 10-siątce, a jak plan nie wypalił to co? 4-4-2 i pierdolone miliard wrzutek.
Jeszcze dodatkowo jego konferencje. Gdyby osioł był mnie uparty i widział to co kurwa każdy widzi to możliwe, że dalej by trenował. Dostał transfery jakie chciał. I co? Jeden wielki chuj.
Tak samo było pierdolenie, że w końcu oczyścił szatnię, wszystko pięknie, atmosfera zajebista. Co jak widać, jak powoli szambo wybija, że niekoniecznie tak było. Jeszcze posty na is Kucharczyka i Carlitosa. Przecież mecz z Górnikiem to było jawne granie na zwolnienie trenera. Najzabawniejsze jest to, że może i Czesiu sobie poradzi, ale... Nic się nie zmieni, dopóki Loczek będzie piastował stanowisko prezesa. Niech sobie będzie właścicielem, ale niech odda zatrudni kogoś, kto się zna na stanowisku.
Pierwsze mistrzostwo, które było na wyciągnięcie ręki - przepierdolił z Piastem. Potem puchary, gdzie odpadli z Rangersami, ale prawda jest taka, że gdyby nie uparta gra Kulenowiciem to mogłoby wyglądać inaczej, ale skończyło się na zwalaniu winy na Niezgodę, który miał okazję i Luqiego. Mistrzostwo teraz zdobył - co nie zmienia faktu, że gdyby nie przewaga wypracowana wcześniej to znowu byłoby drżenie bo same wyniki w rundzie mistrzowskiej to pokazują.
Rzekomo już w rundzie mistrzowskiej zaczęło coś zgrzytać, ale wszystko przyćmiło mistrzostwo. Teraz co by nie mówić - mamy skład, żeby spokojnie awansować do pierdolonej LE czy wygrać mistrzostwo. Przez niezrozumiałą taktykę - podobno wkłady zaczęły też się wkurwiać i ot.
I kurwa już powoli powinni sondować rynek trenerów, orientować się w temacie, a tutaj jedynie Papszun i jak dupa zaczęła się palić to telefony do Bońka, żeby Cześka dał. Przecież w tym klubie panuje taka kurwa amatorka, że ja pierdole. Jeszcze przedłużanie kontraktu z Aco O DWA JEBANE LATA. I co? Teraz płać mu przez kolejne dwa lata, dopóki klubu nie znajdzie.
Szkoda mi chłopa, bo jest od Nas, widać, że mu zależy, ale jest kurwa tak zawzięty, że ja pierdole. Jeszcze czelność ma machać łapami do trybun, jak w którymś meczu poszło piro.
Wybór Cześka niby rozumiem, ale kurwa - 711, niby nic mu nie udowodniono, ale jakąś skazę pozostawia. Plus śpiewał - co prawda coś tam mruknął, ale w autokarze śpiewał, że "Kocham Lecha lallalaala" - niby nic. Wiadomo, że to było parę lat temu, był młodym trenerem, euforia te sprawy, ale jednak. Nie jestem do końca przekonany, ale zdaję sobie sprawę, że Mioduski mógłby wziąć znowu jakiegoś Jozaka czy gościa co trenował kobiety.
Chuj tam, co by nie było, życzę Cześkowi jak najlepiej. Gorszy od Aco nie jest, a przynajmniej ma jakieś pojęcie o taktyce, kurwa mać.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

jajca pisze: 21 wrz 2020, 15:54
joey pisze: 21 wrz 2020, 13:39 tak sendziowie pomagajom legji
nie pomagajom, sendziowie szkodzom legii! marcinak i gil huje, a i z omoniom przekrent! spisek miendzynarodowy!11
no teraz mniej się mijasz z prawdą, wystarczy mecze oglądać albo chociaż zerkać w niewydrukowaną tabelę byczku

VBSW pisze: 21 wrz 2020, 16:55 Jeszcze posty na is Kucharczyka i Carlitosa
o ile do Carlitosa nie mam takich pretensji, bo grał tu tylko rok, a i mógł się czuć pokrzywdzony z uwagi na swoją pozycję w drużynie, tak Kucharczyk zachował się po szmaciarsku i mela mu na ryj za takie zachowanie, tym bardziej, że jakoś z miesiąc temu robił sobie z Aco fotkę uśmiechnięty w LTC. szybko upadł mit o wielkim legioniście, bardzo szybko
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Odpalił ich Aco to nic dziwnego, że nie po drodze im do niego było. Zwłaszcza, że mimo wszystko Kuchy od Novikovasa nie był gorszy, a na pewnie nie odstawał, aż tak sportowo, żeby go pożegnać. Ale jak powiedział Aco - szatnia jest czysta - dla mnie czy moich następców. Carlitos tak jak napisałem - na upartego wolał stawiać drewnianego Kulenovicia, a w końcu jak wystawił Hiszpana to była konferencja, że - chcieliście to mieliście i chuja zdziałał - coś w tym kierunku.
Fotki fotkami, ale na treningach przed kamerami wkłady też uśmiechały się, piąteczki z Vuko, a jak czas pokazał - to co jest przed kamerami i fotkami to tylko dobry PR i tyle.
Dwa, że Kuchy zawsze był taki, nawet pamiętny wywiad "Ty jesteś fatalny" - to prosty chłop jest.
Plus jak ktoś wspomniał - nie wiemy jak było w prywatnych relacjach.
joey pisze: 21 wrz 2020, 17:00 no teraz mniej się mijasz z prawdą, wystarczy mecze oglądać albo chociaż zerkać w niewydrukowaną tabelę byczku
A daj spokój, psy szczekają - karawana jedzie dalej.
Teraz skoro Czesiu ulubieniec PZPNu i tak dalej to przynajmniej może nie będą, aż tak gwizdać przeciwko Nam :rotfl:
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
ODPOWIEDZ