Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
17
11%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
26%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
14
9%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
Aquila
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35
Lokalizacja: PYRLANDIA

Re: Ekstraklasa

Post autor: Aquila »

Wiara w pierwszych rzędach jak za karę, umiarkowany entuzjazm xD może też się zjechały wycieczki zakładowe jak na sraków :rotfl:
Vide Cul Fide, potrzebujesz tłumacza?

Obrazek
Awatar użytkownika
banger
Posty: 863
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Ekstraklasa

Post autor: banger »

Najlepszy sezon ligowy w tym wieku, co myślicie? Dla mnie pod względem emocji, poziomu piłkarskiego (głownie czołówka), bramek i ilości dobrych meczów to nie było lepszego sezonu niż ten obecny.
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

brzeczek fantastyczna kurwa runda
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

sezon był naprawdę ciekawy, przez wiele kolejek walka o mistrza, znaczące marki chcące uniknąć spadku, powroty głośnych nazwisk, oby następny był tak samo dobry.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

feta lecha festiwalem piosenki o Legii Warszawa?
no ja w szoku
trójkąt bermudzki wola mokotów
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

poldi jadacy z kibicami na mecz do wrocka :oops:
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Witamy Widzew w temacie
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Oby jak najkrócej :D
Bartuz
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Ekstraklasa

Post autor: Bartuz »

W końcu jakiś ciekawy wyjazd będzie, a nie co roku to samo albo jakieś sztuczne twory typu Warta i Nieciecza.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ekstraklasa

Post autor: mlodyperkez »

SIALALALALA BOJCIE SIE CHAMY DO EKSTRAKLASY WRACAMY
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

z okazji awansu życzę oczywiście szybkiego spadku
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

tyle kilometrów co nam odpada dzięki spadkowi Łęcznej, Wisły i Niecieczy :bowdown: dawać teraz Arkę bo zawsze miło im wpierdolić albo Chrobrego
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9693
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Arka wejdzie, reszta ekip nie ma podjazdu. Chociaż wierzę że Odra chociaż te Koronę pierdolnie, ale no do Lubina i tak bym nie jeździł na Ekstraklasę.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

korona jest chujowa jak barszcz sosnowskiego, nie wejdą ni chuja
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5903
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

joey pisze: 21 maja 2022, 22:25 feta lecha festiwalem piosenki o Legii Warszawa?
no ja w szoku
a to tylko czubek góry lodowej, bo miasto też zdemolowaliśmy (ale w sumie już wczoraj posprzątali :dunno: ), a i pewnie jesteśmy pierwszym klubem ever, który na mistrzowskiej oprawie dał fotę głównego hoolsa

piękny sezon, prawie wszystko wyszło tak jak powinno - teraz dużo zdrówka dla wszystkich, spokojnych wakacji i widzimy się zwarci i gotowi już za chwilę już za momencik. kawał historii napisany, osiemnastozespołowa liga zdała egzamin w pełni (chociaż przydałoby się to jedno więcej miejsce w pucharach, no ale to bagatela 2x tyle punktów rankingowych ile mamy w tej chwili heh), po spadkowiczach uronię łezkę, bo każdy z nich dostarczał contentu. trochę zabrakło jakiegoś kozackiego bramola (bo bez kitu mam problem z wyborem najlepszego w sezonie, Kovacević pewnie najbliżej, ale nie grał tak dużo, a i lepiej radził sobie na początku sezonu - inne Plachy czy Stipice sprzeciętniały jak na siebie) i wyskoczenia znikąd superowego młodzieńca (Miłoszu Matysiku czemu sie rozjebałeś)

fajnie, że Widzew - teraz jeszcze Areczka (sercem, bo zwykle obrzydliwie się z nimi Lechowi gra) albo Chrobry/Odra (rozumem i trochę sercem), Korona nudziarze wsm, a jak stracą Jacę Podgórskiego i tego asa Łukowskiego, to w ogóle do chrzanu są
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Ekstraklasa

Post autor: suitup »

zawsze śmieszy
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3150
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: mas »

miał być najgorszy i najnudniejszy sezon w historii (pozdro Kowal i Weszlo) tymczasem do jak do tej pory jedynie śledziłem wyniki tak chyba pierwszy raz od 15 lat byłem na bieżąco patrząc co się dzieje. Mega ciekawy sezon, walka o spadek i utrzymanie niemal do końca, czekam już na kolejny sezon który zakładając przerwę mundialową będzie nie gorszy
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

mql pisze: 23 maja 2022, 9:40 a to tylko czubek góry lodowej, bo miasto też zdemolowaliśmy (ale w sumie już wczoraj posprzątali ), a i pewnie jesteśmy pierwszym klubem ever, który na mistrzowskiej oprawie dał fotę głównego hoolsa
a to prawda, że piłkarze nie dojechali na targi, gdzie niby miały być "główne" obchody?



trochę się cykam, ale ma mój miecz
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5903
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

dojechali z dwugodzinnym opóźnieniem, co trochę niektórych świętujących skłoniło do ruszenia w miasto/zawijki do chaty, ale

ugułem trochę jestem rozczarowany samą organizacją. oprawa meczu średnio pasująca do jego ciężaru gatunkowego, dekoracja na stadionie rachityczna i robiona na szybko (co nieźle koresponduje z późniejszym opóźnieniem) z modnym ostatnio pitch invasion (chociaż w malej skali i potraktowanym dość chłodno tj. gromkim WYPIERDALAĆ do pijanych januszy i rodziców z dziećmi na murawie heh), potem samochody przepychające się przez przemarsz kibiców Grunwaldzką (czyli w gruncie rzeczy: prostą, szeroką, dwupasmową trasą od stadionu do targów) i zdziwieni sytuacją kierowcy (których średnia wieku wynosiła na oko 80, co trochę wyjaśnia ocb). same Targi za to zaskakująco fajnie się sprawiły, chociaż klimat na nich był raczej festiwalowo-muzyczny, a nie fetowo-mistrzowski (dotychczas jak robiliśmy - to raczej balkon x szeroki plan, a nie scena x długi plac jak przedwczoraj)

niedociągnięcia są, fajnie byłoby je naprawić za rok, ale wiadomo jak jest

wiadomo jaki sztab sobie Kosta skompletuje?
ODPOWIEDZ