Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »

Jest jakaś inna liga zmieniająca zasady co dwa lata średnio?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11613
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ekstraklasa

Post autor: FLoo »

Przecież kluby nie będą chciały powiększać liczby, bo to oznacza dzielenie się hajsem
Największa pizda na forum:

Mider
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Kluby nie będą też chciały pomniejszenia ligi, ponieważ to oznacza, że spaść by musiały nagle zespoły 13-16, a dla wielu zespołów spadek z ekstraklasy = koniec żywota i brak hajsu z canal plus. Szczególnie, że w tej lidze w jednym sezonie możesz zająć 4 miejsce, w następnym 14 i w kolejnym trzasnąć vicemistrzostwo.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

ja myślę, że White ma rację i zaraz klepną ESA18 od 21/22, z tymże nie jest też wykluczone, że od sezonu 24/25 nie wrócimy do ESA37 z dzieleniem punktów. wszystkiego można się już spodziewać xd
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

A jak Wisła zostanie na spadkowym to zaraz się okaże, że jednak w tym sezonie to nikt nie spada i w sumie to jednak da się już powiększyc.
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Ekstraklasa

Post autor: tacocabana »

Spoiler
Obrazek
tl;dr Grzegorz Stańczuk który był prezesem Arki Gdynia rezygnuje po 3 miesiacach
:joint:
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Nowym trenerem Jagielloni Białystok został Iwajło Petew - były trener reprezentacji Bułgarii i m.in. Dinama Zagrzeb
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

szkoda, że ten Vrba im nie pyknął, ale z Łudogorcem nie mieli się jak licytować. ciekawe nazwisko, ale mam wrażenie, że w Jadze akurat niekoniecznie trener był problemem
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kot
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: kot »

co jeszcze ciekawsze, że byli dogadani ze Svenem Goranem Erikssonem, ale wybrali Petewa, a to czy trener był problemem? wiadomo, że powinno się wymieniać kurwy piłkarzy leniwych, ale wiemy jak jest, a Mamrot ni chuj nie umiał ich już "zmotywować"
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ekstraklasa

Post autor: ebismolarek »

Do Lechii podobno ma wbić gość który nazywa się Yaya Banana xD
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Ej ślizgawkerzy, jest gdzieś rozpiska najwyższych POJEDYNCZYCH frekwencji na meczach ekstraklasy/dawnej pierwszej ligi? Natykam się niestety tylko na średnie frekwencje - co mnie akurat nie interesuje, ewentualnie na rekordy, ale odnoszące się tylko do ekstraklasy xxi-wiecznej. Gdzieś mi mignął artykuł z najwyższymi liczbami widzów na stadionie Ślaskim, ale to też ledwie półśrodek.
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Buksa, Niezgoda i Klimala (prawie wszyscy względnie młodzi Polacy nie kopiący się w czoło) żegnają się z ligą w tym okienku. [mention]mql[/mention] Jóźwiak zostanie do końca sezonu czy też opuści Ekstraklasę? Kto z młodych robiących różnicę w tym sezonie jeszcze został? Karbownik?
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

Karbownik i Majecki, Płacheta, Fila, Bida i na ten moment chyba wszyscy. inna sprawa, że w takim Lechu jest Puchacz, Gumny i Marchwiński, którzy mogą ciągnąć tę drużynę jak dostaną szansę/będą zdrowi, masz tego Białka z Zagłębia po fajnym wejściu, Sobociński też się raczej ogarnie w końcu, także może się pokaże ktoś w najbliższym czasie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ekstraklasa

Post autor: ebismolarek »

W sumie Czerwiński w Lechu od lipca, więc Gumny też chyba w końcu wyjedzie, chociaż on lubi się polamac
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Jóźwiak pewnie jeszcze zimą wydupcy, ale chyba czeka na coś ciekawszego niż Chicago.

Z drugiej strony klub pozbył się na pół roku Amarala i Klupsia, a i Makuszewski znika czyli ewentualne odejście (jak i kontuzja) Joźwiaka spowoduje powstanie niezłej japy, której Kuba Kamińskim możemy nie załatać.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Ekstraklasa

Post autor: Bryx Fenrir »

mql pisze: 12 sty 2020, 19:33 Jóźwiak pewnie jeszcze zimą wydupcy, ale chyba czeka na coś ciekawszego niż Chicago.

Z drugiej strony klub pozbył się na pół roku Amarala i Klupsia, a i Makuszewski znika czyli ewentualne odejście (jak i kontuzja) Joźwiaka spowoduje powstanie niezłej japy, której Kuba Kamińskim możemy nie załatać.

Jest jeszcze Michał Skóraś, i nie zapominaj, że Dani Ramirez większośc rundy w ŁKS zagrał na boku. Nie będzie tak źle, mam nadzieję, chociaż obstawiam, że my (Lech Poznań) akurat tego 5 możemy nie obronic


1000 post zostawiam właśnie tutaj, idę postawić 2 zakłady w euromilion, trzymajcie kciuki.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »



warto było włączyć :oops:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ekstraklasa

Post autor: mlodyperkez »

:rotfl: oj jak fajnie ze wrocila
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: Prez »

tęskniłem
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Nie wiem jak Wy, ale ja mając pełną świadomość miejsca naszej ligi w szeregu europejskiej piłki i tak potrafię się nią emocjonować bardziej niż jakąkolwiek ligą z top 4. Od kiedy przeprowadziłem się do Krakowa i miałem możliwość regularnego chodzenia na mecze, wsiąkając przy tym w życie klubu i społeczności kibicowskiej zdałem sobie sprawę jak bardzo kołu chuja lata mi to co dzieje się na stadionach w północnym Londynie. Nawiasem mówiąc, mam wrażenie że Ekstraklasa na żywo prezentuje się mniej chujowo niż w TV :)
ODPOWIEDZ