Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
4
3%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
18
12%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
25%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
15
10%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 152

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Imo dalej się nie zmienia, ci co mają dobrych młodzieżowców i tak by nimi grali a kto nie ma ten będzie wstawiał na siłę kogoś zeby limit wypełnić i tyle. Ale zgadzam się z @mql że prędzej czy później to wyjebią.

Dobrze ktoś na Twitterze napisał: ciekawe jak w FMie nowym to rozwiążą niby :D
Ostatnio zmieniony 08 lip 2022, 18:33 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
pardon
Posty: 7957
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

oh, niekoniecznie, bo ten przepis faktycznie MOŻE posluzyc lepszej redystrybucji czasu dla mlodziezowca, niz dotychczas

np. w meczu x: mlodziezowiec a, mlodziezowiec b i mlodziezowiec c dostaja odpowiednio 25/10/10 minut, zamiast jednego mlodziezowca ktory gralby caly mecz albo zostalby zmieniony przez drugiego(za starych przepisow), imo jak spojrzysz na to w ten sposob to udzial mlodziezowcow sie zwieksza, a znika ten glupi kruczek ze ten jeden mlodziezowiec musi byc caly czas na boisku, ktorego zmieniasz zazwyczaj 1:1, co w ogole jest kretynskie

ale to jbc moje pobozne zyczenie
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3171
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: mas »

potter pisze: 08 lip 2022, 17:05 No jak? Ostatnio minimum bylo 34 x 90 = 3060 min a teraz 3000 min wiec tak średnio zwiększa.
dalej 3060>3000 i wydaje mi się w takiej lub podobnej formie zostanie to utrzymane, ma to zdecydowanie więcej sensu bo pozwala na większą swobodę dystrybucji tego czasu a nie pałowanie przez 90 minut jedynego gościa który w miarę potrafi prosto kopnąć, lub w przypadku braku takiego ukrywanie go by jak najmniej szkód narobił.
No i pozwala wystawić na najważniejsze mecze najoptymalniejszej kadry co w wypadku kontuzji może być bardzo pomocne, a i potencjalna kara jest potencjalnie do przełknięcia a nie karane od razu walkowerem
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

robimy jakieś fantasy esa czy wyjebka?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Marzy mi się typerek każdej kolejki tu na slizgawce jak kiedyś typerek euro gdzie byłem na podium
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

O tak, typowałbym :cool: o wiele fajniejsza opcja niż fantasy
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: Mko21 »

jak któregoś klubu nie przejmie jakiś bogaty inwestor gotowy wyłożyć sporo kasy to na grę w LM/LE nie ma szans w najbliższych latach, raz na parę lat to i tak będzie sukces, puchar konferencji to max na obecnym etapie. Niestety stadionowe wybryki nie pomagają w tym żeby ktoś był zainteresowany, a w 40milionwym kraju gdzie piłka jest dominującym sportem brak chociaż jednego klubu funkcjonującego na poważnym poziomie to naprawdę lipa i ewenement (ze względu na liczbę ludzi PKB mamy wyższe od Szwecji czy Belgii), a w takich krajach jak Czechy czy kraje Skandynawskie są ludzie gotowi wykładać poważne pieniądze na piłkę i zorganizować to dobrze, Europa odjechała nam strasznie i z każdym rokiem jest coraz gorzej.
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6232
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

typowanko jak najbardziej
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Nie pamiętam, który piękny user to podliczał
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1078
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Ekstraklasa

Post autor: trez »

Prowadziłem kiedyś takie typery MŚ i ME na ślizgu. Nawet mam te skoroszyty gotowce do liczenia.

XD już w Rakowie. Na siłę w Białymstoku chcieli wykreować nowego Drągowskiego. Początek miał kapitalny, ale potem szybki zjazd do bazy. Liczne babole i widać braki jeszcze w mentalu.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1364
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Ekstraklasa

Post autor: exyou »

Mko21 pisze: 12 lip 2022, 21:13 jak któregoś klubu nie przejmie jakiś bogaty inwestor gotowy wyłożyć sporo kasy to na grę w LM/LE nie ma szans w najbliższych latach, raz na parę lat to i tak będzie sukces, puchar konferencji to max na obecnym etapie. Niestety stadionowe wybryki nie pomagają w tym żeby ktoś był zainteresowany, a w 40milionwym kraju gdzie piłka jest dominującym sportem brak chociaż jednego klubu funkcjonującego na poważnym poziomie to naprawdę lipa i ewenement (ze względu na liczbę ludzi PKB mamy wyższe od Szwecji czy Belgii), a w takich krajach jak Czechy czy kraje Skandynawskie są ludzie gotowi wykładać poważne pieniądze na piłkę i zorganizować to dobrze, Europa odjechała nam strasznie i z każdym rokiem jest coraz gorzej.
To nie o to chodzi. Polska to patologiczny kraj w którym jest mase niekompetentnych ludzi i tzw. układów kółka wzajemnej adoracji, nawet w dziennikarstwie sportowym to widać. Świerczewski dobrze powiedział. Raków póki co ma najwiekszy potencjał i optymalnie najlepszą przyszłość przed sobą bo jest budowany mądrze przez fajnych ludzi.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

mateko pisze: 12 lip 2022, 19:26 Marzy mi się typerek każdej kolejki tu na slizgawce jak kiedyś typerek euro gdzie byłem na podium
do zrobienia na luzie

tylko czy będą chętni na regularne granie - i czy nie lepiej to w jakimś superbru odpalić, dla wygody?
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Właśnie w superbru chyba nie ma Ekstraklasy, sprawdzałem na liga typerów da się takie coś zrobić, stworzyłem nawet ligę dla ślizgawki, ale nie mogę dać linku bezpośrednio do ligi.

https://liga-typera.pl/mini-ligi/ lub niby bezpośrednio https://liga-typera.pl/typowanie/ekstraklasa/?prl=923

Zobaczcie panowie @mql @trez @mateko i reszta czy widzicie ligę o nazwie ślizgawka i możecie do niej dołączyć.

Na ogólnej liście liga powinna być na samym dole.

https://liga-typera.pl/typowanie/ekstra ... ds&prl=923

Typowanie powinno być pod tym linkiem, u mnie poszło. Jak reszcie się uda to założę potem nowy temat żeby post nie zginął
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Działa
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

oo, klasa, zdecydowanie wygodniej niż te tabelki z excela

niby dolaczylem

ej, @mql, na ile można wierzyć w te wczorajsze wylewy dziennikarzy, że Lech dalej skąpi i próbował zrobić fikołka chociażby po Kądziora z tą wymianą za Ramireza np.?

swoją drogą to urocze, że odpalili się dopiero po tym wczorajszym wyniku, bo skoro szło, to do tej pory raczej nieśmiało cedzili te wszystkie zarzuty
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Pogoń się kurwa skompromitowała, ale no ja nie o tym..

Drodzy, jesteśmy w przededniu startu Ekstraklasy więc jeszcze raz przypominam o tym, że możecie sprawdzić się jako wróżący z fusów na temat najbliższego sezonu. W porównaniu z poprzednim sezonem swoich typów nadal nie oddali użytkownicy: @MalinowyJogurt @potter i książenieporządek [@Ksiazeporzadek obecnie?nie wiem], ale zapraszam też innych niezdecydowanych. Link w opisie, zostało 18 godzin.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6232
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

@zemsta1camzata oddał przecież

to okienko transferowe chujowe jak dla mnie, rok temu to byłoo
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Ekstraklasa

Post autor: Bryx Fenrir »

Też chętnie wjeżdżam w typera :D
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

joey pisze: 13 lip 2022, 13:49 ej, @mql, na ile można wierzyć w te wczorajsze wylewy dziennikarzy, że Lech dalej skąpi i próbował zrobić fikołka chociażby po Kądziora z tą wymianą za Ramireza np.?

swoją drogą to urocze, że odpalili się dopiero po tym wczorajszym wyniku, bo skoro szło, to do tej pory raczej nieśmiało cedzili te wszystkie zarzuty
normalne działanie lechowe imo, można wierzyć w pełni (btw Raków Nowaka z Górnika chciał ściagnąc wymieniając go za jakichs trzech lamusów ze swojej kadry). z kolei wywlekanie tego po jakimś tąpnięciu to z kolei typowe dziennikarskie zagranie, nie dziwi nic
FruitOffTheWall pisze: 15 lip 2022, 0:32 to okienko transferowe chujowe jak dla mnie, rok temu to byłoo
nie no, ono trwa jeszcze do września i podejrzewam, ze wydarzy się całkiem sporo - okaże się którzy gracze zostaną wypluci czy olani przez poważniejsze ligi i jakieś mocniejsze nazwiska się będę koło nas kręcić, pojebane te skarby kibica wydawane z początkiem sezonu, które będą nieaktualne już za tydzień. ale chyba kupię, zwłaszcza, ze ps przechodzi w weekendy na system jednonumerowy (ergo: numer na piątek, sobotę i niedzielę), warto sprawdzić co tam u nich

rozumiem, że zaczynamy sezon od meczu Warty , ale czemu z Rakowem a nie np. Stalą Mielec eh
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

+1 ze skarbami kibica, zwłaszcza, że po zamknięciu okna dają tylko jakiś dodatek, zamiast wydać elegancko w takiej samej formie już aktualny

odliczamy godziny..
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ