Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

jest tak chujowo jak nie było nigdy także napawa mnie optymizm :D
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Lech wygrywa u siebie
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Zapraszam do typowania tego a także i innych rzeczy związanych z Ekstraklasą o dokładnie TU
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Lech - daj panie Boże - wygrywa z jakimiś dwiema bramkami przewagi

Pogoń na luzie leci z Islandczykami

Lechia musi wygrać, bo wiadomo jak to jest na Bałkanach latem - dobrze, ze ta Akademija Pandew nie ma specjalnie kibiców (mam nadzieję, w sumie nie sprawdzałem nawet), ale martwi mnie, że tam latem praktycznie nic nie zrobiono - in Dominik Piła we trust zatem
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: Prez »

Lech dzisiaj na cytrynę, 1-2 albo 1-3
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Wyjątkowo wydaje mi się, że cała trójka wygra bez problemu
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

oby wszyscy do ostatniej rundy, żebyśmy mogli sobie zrobić przewagę ;-)

tak w ramach adnotacji do ekstraprognoz - ostatecznie stawiam, że pierwszy poleci Lewandowski, ale mam wrażenie, że zobaczymy w tym sezonie rozbrat Papszuna z Rakowem i wcale się nie zdziwię, jeśli uprzedzi popularnego Cyca

i bierzcie udział bo super robotę zrobił kolega potter
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

dzięki, jeszcze tylko odniosę się do tego h2h, bo nie chciałem tam rozpisywać czemu takie zestawienia a chciałem żeby było w miarę ciekawie

Poldi vs Turbo - podobne liczby w zeszłym sezonie, obaj odpalili gdzieś od października, obaj doświadczeni i przychodzili jako gwiazdy ligi
Bohar vs Baku - ta sama pozycja, obaj wrócili do ligi gdzie kiedyś szaleli, Bohar oczywiście dłużej, ale ciekawe powroty
Bednarek vs Rudko - prosta sprawa, Rudko przychodzi jako pierwszy bramkarz, ale puszcza babole w sparingach więc zobaczymy który ostatecznie zagra więcej
Szwoch vs Wolski - podobna pozycja, wewnątrzklubowa rywalizacja, porównywalne liczby w zeszłym sezonie
Piła vs Kobacki - dwaj ciekawi młodzieżowcy którzy teraz trafiają do Esy, obaj 2001 rocznik i nawet podobną drogę przebyli tylko że odwrotną ( Dolny Śląsk <-> Trójmiasto)
Imaz vs Exposito - obaj Hiszpanie z problemami w poprzednim sezonie, Imaz przez urazy, a Exposito wiosną bez formy przez nieudany wyjazd do Chin
Trelowski vs Ojrzyński - rocznik 2003, bramkarze, mówi się że Raków może poświęcić Kovacevica bo nie ma dobrego młodzieżowca i grać Trelowskim, no ale Radomiak też podobny problem
Śpiączka vs Wilczek - doświadczeni napastnicy polscy, po prawdopodobnym wyjeździe Angielskiego i Zwolińskiego to pewnie będą rywalizować o najlepszego strzelca wśród Polaków
bramkarze Stali vs bramkarze Widzewa - gdzieś mi mignęło, że to są główni kandydaci do spadku więc pewnie sporo potracą tych goli, zobaczymy kto więcej
Zrelak vs Makuch - no i tutaj tak z dupy dałem, bo Warta i Cracovia są jakieś takie nieciekawe, że trudno gdzieś ich z kimś zestawić, zwłaszcza Warta ma mało piłkarzy. A nie chciałem liczb tych Finów z obu klubów, bo jeden to łak a drugi dopiero przyszedł więc dałem strzelby
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

sprawdzam tego nowego pogoniarza Almqvista, staty bez szału z sezonu minionego, a chłop warty 3 banki na transfermarkcie, czyli ruch typu poważny (i mocno niespodziewany c'nie)
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Jestem w szoku jak mocno wszyscy nauczyli się tu w ostatnim czasie trzymać gębę na kłódkę

Dodano po 12 minutach 34 sekundach:
W końcu będziemy mieli sponsora na koszulce, nawet fituje

Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Ekstraklasa

Post autor: stratemirat »

BetKrzyś
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »



🥺🥺🥺🥺🥺
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ekstraklasa

Post autor: Jasek »

Pięknie
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

W niedzielę o 19 gościem w hejtparku u Stanowskiego będzie Papszun.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »



z tą Wisłą to plotki, czy jest coś na rzeczy?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Ten nowy przepis o młodzieżowcu chyba lepszy niż poprzednio, nie musi ciągle grać młody, ale jednak te 3000 min w sezonie musi klub wypełnić (ale nie może też wystawić w ostatnich trzech kolejkach juniorów żeby uniknąć kary, bo wtedy zaliczy tylko 3 takich piłkarzy na mecz). Chociaż ja bym to całkiem zniósł.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

@joey jakiś wariat w komentarzach na 90minut (najlepsi ludzie swiata) twierdzi, ze doszło do starcia Feio vs kiero Rakowa (wygrał kiero, skuteczność Feio beznadziejna) i stąd Portugalczykowi powiedziano adios (tylko po portugalsku, jakkolwiek to brzmi)
potter pisze: 08 lip 2022, 16:24 Ten nowy przepis o młodzieżowcu chyba lepszy niż poprzednio, nie musi ciągle grać młody, ale jednak te 3000 min w sezonie musi klub wypełnić (ale nie może też wystawić w ostatnich trzech kolejkach juniorów żeby uniknąć kary, bo wtedy zaliczy tylko 3 takich piłkarzy na mecz). Chociaż ja bym to całkiem zniósł.
jak pies do jeża się zabierają do usunięcia tego przepisu. obecna zmiana idzie w stronę udobruchania niechętnych, pozwala wybierać sobie mecze, gdzie młodzieżowców będzie więcej (typu pojedynek z ekipą wyraźnie słabszą czy wyraźnie mocniejszą) i mniej (typu mecz do zapunktowania), za 2 lata max zniknie
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: mas »

Przeciez w tym momencie realnie zwiększa się udzial młodzieżowców, co prawda jest to sensowniej rozłożone ale i tak
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

No jak? Ostatnio minimum bylo 34 x 90 = 3060 min a teraz 3000 min wiec tak średnio zwiększa.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

raczej nie chodzi literalnie o liczbe minut, a mozliwosc np. wprowadzania/zdejmowania mlodziezowca bez koniecznosci wstawiania w jego miejsce tez mlodziezowca (jak do tej pory) + pole manewru, ze mlodziezowiec nie musi wystepowac doslownie w kazdym jednym meczu przez 90 minut
ODPOWIEDZ