Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
4
3%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
18
12%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
25%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
15
10%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 152

MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Byleby tylko z pierwszej Sandecja nie wygrała baraży jak się do nich doczłapie, bo jak wejdzie Nieciecza, Łęczna i Nowy Sącz to my może od razu klub przeniesiemy do Warszawy po starej znajomości, żeby nie jechać 12 godzin w jedną stronę :lol:

Swoją drogą tabela I ligi również jest wyjątkowo ciekawa.
Obrazek
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ekstraklasa

Post autor: ebismolarek »

Spoiler
Obrazek
Czekam <3
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5914
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

MalinowyJogurt pisze: 24 kwie 2021, 14:47 Byleby tylko z pierwszej Sandecja nie wygrała baraży jak się do nich doczłapie, bo jak wejdzie Nieciecza, Łęczna i Nowy Sącz to my może od razu klub przeniesiemy do Warszawy po starej znajomości, żeby nie jechać 12 godzin w jedną stronę :lol:
Spoiler
Swoją drogą tabela I ligi również jest wyjątkowo ciekawa.
Obrazek
no robota, jaką odwala od paru miesięcy przyjaciel modela Grzegorza jest niebywale imponująca, też sie zacząłem bać, że mogą awansować

a warto też wspomnieć, ze wciąż sobie ze stadionem nie poradzili - ba, z tego co kojarzę, to ich obecna arena nie spełnia wymogów nawet w I lidze :D
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

W końcu, pierwszy raz od sezonu 2000/2001 mamy jako Pogoń miejsce na podium dzięki wynikowi w Lubinie! :oops: :bowdown:

Wiem, że z perspektywy forumowych kolegów z Warszawy i Poznania nie ma się czym jarać, ale jednak...w końcu :) Oby klub się dalej rozwijał w dobry kierunku.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5689
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

i brawa dla Szczecina
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

Zajebiście! Należało się Wam panowie ze Szczecina :D

Musi być vice
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5689
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

ostatnia kolejka na stadionie :bowdown:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

U nas niestety tylko mecz domowy ale Miedzianka jeszcze kilka spotkań ma przed sobą więc nie jest tak zle :twisted:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

No u nas będzie na pewno ciekawie, ostatnia kolejka prawdopodobnie o wicemistrza Pogoń - Raków, szkoda, że tylko 2000 nas wejdzie przy tej przebudowie. Po cichu liczę, że pierwszeństwo będą mieli karnetowicze lub dzielnice to wbije, a jak nie to pod stadionem też może być ciekawie, szczególnie, że Raków wszędzie jeździ i tego meczu nie odpuszczą. Psy u nas to pewnie z całego województwa się zjadą.
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Ekstraklasa

Post autor: Kibic »

nie wiem gdzie to w sumie napisać, ale trafiłem teraz na mecz Polonii Warszawa. I widzę, że dwie Polonie są xD MKS i KSP, o co chodzi? Co to za twór w A klasie? Jakaś szkółka, kibice założyli czy co to jest?
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Jesteś u nich na obiekcie dopiero 20 minut a już tej Legii nienawidzisz #pdk
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5689
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

Kibic pisze: 28 kwie 2021, 17:24 nie wiem gdzie to w sumie napisać, ale trafiłem teraz na mecz Polonii Warszawa. I widzę, że dwie Polonie są xD MKS i KSP, o co chodzi? Co to za twór w A klasie? Jakaś szkółka, kibice założyli czy co to jest?

pomyłka, nie ma żadnej polonii
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5914
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

w sumie ciekawa kwestia, myślałem, że MKS zajmuje się po prostu szkoleniem juniorów, a KSP z tego korzysta, a sytuacja jest bardziej skomplikowana
Jak obecnie wyglądają relacje pomiędzy MKS-em Polonią Warszawa, a trzecioligowym klubem “Czarnych Koszul”?
– Myślę, że dobrze wyglądają. Dawno nie wyglądały tak dobrze. Nie jest to jeden klub, bo w tej chwili jest to ciężkie do zrealizowania pod względem formalnym. To nie jest też problem, żeby mogły funkcjonować oddzielnie. Jeśli mogą, niech współpracują. Dzisiaj mamy w zarządzie te same osoby, które są odpowiedzialne za akademię MKS-u i spółki, bo też tam są drużyny młodzieżowe. Paweł Olczak jest dyrektorem obu tych podmiotów. Wspólnie ze sobą współpracujemy, szkolimy i pomagamy. Dwóch naszych zawodników jest już w drużynie spółki
tu powyżej wywiad z gościem z MKSu, no pomieszanie z poplątaniem xd
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3151
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Kurwa, nie czuję tej ekscytacji. O ile w sobotę byłaby szansa iść pod stadion i pod nim świętować to tak to, jakoś nijako.
Ale chuj, mistrza mamy. Niech Wisełka w sobotę robi szpaler, przyjmuje piąteczkę i essa.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5689
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

Hyballa frajerze, ustawiaj kurwy w szpalerze :cool:

duma rozpiera oczywiście jak co roku, bo to się nie nudzi, ale wyjątkowo cieszy komfort z jakim udało ten tytuł został wygrany - niby z drobną zadyszką, ale za to na pełnej piździe w kluczowe mecze z najpoważniejszymi konkurentami

szesnaście, essa
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Gratulacje Panowie! Teraz tylko nie odpaść z pasterzami i ponabijać punkty w rankingu
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Ekstraklasa

Post autor: JVCORE »

no przeciez to jest oczywiste ze odpana z pasterzami bo maja podejscie ze zagraja w pucharze intertoto i maja wyjebane jebac ich jak cala polska pilke
#freefromage

GVMBLER
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

A ja mam wrażenie, że w końcu zepną poślady, w sumie tak mówimy o tych pasterzach i innych kelnerach, ale to już nie 2005 rok, że w pucharach grają zawodnicy, którzy na trening idą po harówie na magazynie. Nawet na największych zadupiach pare lat temu powstały szkółki dla młodych, teraz ci zawodnicy grają w piłkę o wiele lepiej niż ich 15 lat starsi koledzy, często na profesjonalnych kontraktach. Wiadomo, dalej znajdą się jacyś banksterzy z Luksemburga, ale oni nie wygrywają swoich lig. Można się śmiać z "nie ma już słabych drużyn", ale mam jakieś wrażenie, że jak u nas słyszy się "trafiliśmy na zespół z Azerbejdżanu" to dalej ludzie myślą, że powinno być gładkie 7-0 bo tam typ wbije na boisko po końcu pierwszej zmiany w swoim kebabie. A tak naprawdę przepłaconych pastuchów to ma ekstraklasa głównie.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3151
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Przecież ta siwa kurwa jebana otwarcie mówi, że pewniak to ten nowy śmieszny puchar, a Liga Europy to maksimum, a o Lidze Mistrzów nie ma co marzyć. Kurwa, nie ma co marzyć bo Mioduski cały wypracowany ranking spierdolił do potęgi.
Ale no! Awansuje do tego śmiesznego pucharu i będzie po X latach: OBIECAŁEM PUCHARY? SĄ PUCHARY!
Szkoda, że kurwa nie LE i nie LM.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
ODPOWIEDZ