Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
17
11%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
26%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
14
9%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

Jednak Skorża poprowadzi Lecha. Za poprzedniej kadencji 1,59 pkt na mecz miał.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

Srał Mielec XD nie no, jeżeli przez taką pajacerkę Probiball się utrzyma to życzę im jak najgorzej

z drugiej strony żałuję tego Skorży, bardzo chciałbym zobaczyć Ojrzyńskiego w Lechu, przy czym nie mam pewności że będzie lepiej, ale wiem, że byłoby inaczej
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5683
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

Spoiler
:rotfl:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3136
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »



@MalinowyJogurt @wujot @joey @mql

Wszystko fajnie, ale na chuj o w neta wrzucać, jak zaraz będzie spina.
Znając życie to jakieś vipy czy coś, bo na ten blaszak się łatwo dostać, ale no.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

wszelkiej maści sponsorzy i działacze okoliczni się zebrali. klasyka, a nam pozostaje transmisja w canal plusstrims.world albo sterczenie pod stadionem w wietrze i mrozie
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

na oko to widzę kilkadziesiąt osób, a ten trela to jakiś lamus
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Już na ostatnim meczu w Bełchatowie wydawało mi się, że wyjątkowo sporo tych działaczy i całej reszty tam widać. Wydaje mi się, że tutaj perspektywa robi znaczenie, jest tam pewnie kilkadziesiąt ważnych dla Rakowa osób w momencie, kiedy mogą osiągnąć sukces i tyle.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5683
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

+ mimo wszystko to pierwszy mecz na tym blaszaku, więc można było się spodziewać, że się zlecą dogrzać w blasku sukcesu, ale za wrzucenie takich zdjęć oczywiście chuj w dupę, przecież na innych stadionach na vipach na pewno podobne liczby

rozjebało mnie btw to ujęcie, na którym widać tramwaje za bramkami, piękny folklor
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6223
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

brawo podbeskidzie ,ale walka o utrzymanie wole ich niz stal z kolevem i jankowskim ale mecz z jagą mi sie podobał

roginić :bowdown:
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

29. kolejka
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock 8 maja, 15:00

czekam, możliwe że będziemy mieli mecz o utrzymanie
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: Prez »

ale zajebał Roginić
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5683
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

gdyby nie najebali nam na inaugurację rundy wiosennej, to mogliby sobie spokojnie trzy punkty dopisać w ostatniej kolejce, a tak to układ jest pewnie odwrotny i skończy się pizdą pod okiem.

nadal chciałbym, żeby Cracovia się zjebała, ale po wyjebaniu Ojrzyny niech to będzie Stal. to aktualne Podbeskidzie nie jest takie złe, a i kibicowsko fajne pod nas dla wariatów z BKSu, także niech zostają, dobry przekaz leci
trójkąt bermudzki wola mokotów
Bisclavret
Posty: 3371
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Ekstraklasa

Post autor: Bisclavret »

joey pisze: 23 kwie 2021, 23:44 a i kibicowsko fajne pod nas dla wariatów z BKSu,
A BKS to przypadkiem nie jest zamknięty dawno temat? Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta że jak Was parę lat temu zbiła Miedź Legnica to chyba bielszczanie byli z nimi? Gdzieś później czytałem że po zawieszeniu układu relacje są nie najlepsze, jak to teraz wygląda?
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3136
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

O widzę, że w Poznaniu nadal bez zmian.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

W sumie mamy końcówkę sezonu "przejściowego" gdzie na początku każdy spodziewał się braku emocji, a liga jest najciekawsza od lat. Mimo, że spada tylko jeden klub to spierdolić się może jeszcze Stal, Podbeskidzie, Wisła Płock, Cracovia i Wisła Kraków. Jeżeli Raków wygra PP to o czwarte miejsce premiowane awansem do kwalifikacji europejskich pucharów walczyć może Piast, Lechia, Zagłębie, Śląsk i Warta, nawet Górnik Zabrze i Jagiellonia wygrywając wszystko do końca mogliby się włączyć w walkę kończąc sezon z 45 punktami. Podium raczej pewnie, mistrz Legia, o wicemistrzostwo walczymy my z Rakowem, czysto matematyczne szansę na podium ma jeszcze Zagłębie Lubin, które gra jeszcze ze Śląskiem, z nami i z Płockiem i wygrywając wszystko przy naszych porażkach mogą nas wyprzedzić poprzez bilans bezpośredni, który obecnie mamy lepszy, ale czeka nas rewanż, chociaż to mało prawdopodobne, ale jest o co walczyć. Piast i Lechia na pewno nie wyprzedzą Pogoni, mogą jeszcze wyprzedzić Raków, ale to też musieliby wygrać wszystko a Raków nie wygrać żadnego meczu. Fajny sezon.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3136
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Spoiler
To był fajny emocjonujący koniec ligi, pod względem mistrzostwa oczywiście.
Jeden z najlepszych wyjazdów.

Dodano po 4 minutach 46 sekundach:
Jeszcze to pierdolenie czy pojedziemy bo wojewoda chce, żeby zamknąć trybunę gości bo mecz podwyższonego ryzyka i takie pierdolenie.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Majk
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:21
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: Majk »

Bisclavret pisze: 24 kwie 2021, 6:51
joey pisze: 23 kwie 2021, 23:44 a i kibicowsko fajne pod nas dla wariatów z BKSu,
A BKS to przypadkiem nie jest zamknięty dawno temat? Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta że jak Was parę lat temu zbiła Miedź Legnica to chyba bielszczanie byli z nimi? Gdzieś później czytałem że po zawieszeniu układu relacje są nie najlepsze, jak to teraz wygląda?
Tam chyba o Spartak poszło.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

no ale nie strzelić nawet gola temu Podbeskidziu to jest hańba

btw Lech w tym sezonie nie ma szansy przebic wyniku Lecha z sezonu 05/06, gdy piłkarzom nie płacono i pożyczali od siebie hajs na rachunki czy na bułki itp, na miejscu Piotra Rutkowskiego jedynym planem na przyszłość jaki bym rozważał w tej chwili byłoby ZAJEBANIE SIĘ

a Dariusz Żuraw pewnie na jakiejś grupceu dla bezrobotnych trenerów pisze teraz HEHE TEN ZJEBANY @mql MA ZA SWOJE
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5683
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

Bisclavret pisze: 24 kwie 2021, 6:51
joey pisze: 23 kwie 2021, 23:44 a i kibicowsko fajne pod nas dla wariatów z BKSu,
A BKS to przypadkiem nie jest zamknięty dawno temat? Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta że jak Was parę lat temu zbiła Miedź Legnica to chyba bielszczanie byli z nimi? Gdzieś później czytałem że po zawieszeniu układu relacje są nie najlepsze, jak to teraz wygląda?
była spina o Spartak parę lat temu, ale nawet na dokończeniu zeszłego sezonu widziałem chłopaków w barwach u nas
MalinowyJogurt pisze: 24 kwie 2021, 11:19 W sumie mamy końcówkę sezonu "przejściowego" gdzie na początku każdy spodziewał się braku emocji, a liga jest najciekawsza od lat. Mimo, że spada tylko jeden klub to spierdolić się może jeszcze Stal, Podbeskidzie, Wisła Płock, Cracovia i Wisła Kraków. Jeżeli Raków wygra PP to o czwarte miejsce premiowane awansem do kwalifikacji europejskich pucharów walczyć może Piast, Lechia, Zagłębie, Śląsk i Warta, nawet Górnik Zabrze i Jagiellonia wygrywając wszystko do końca mogliby się włączyć w walkę kończąc sezon z 45 punktami. Podium raczej pewnie, mistrz Legia, o wicemistrzostwo walczymy my z Rakowem, czysto matematyczne szansę na podium ma jeszcze Zagłębie Lubin, które gra jeszcze ze Śląskiem, z nami i z Płockiem i wygrywając wszystko przy naszych porażkach mogą nas wyprzedzić poprzez bilans bezpośredni, który obecnie mamy lepszy, ale czeka nas rewanż, chociaż to mało prawdopodobne, ale jest o co walczyć. Piast i Lechia na pewno nie wyprzedzą Pogoni, mogą jeszcze wyprzedzić Raków, ale to też musieliby wygrać wszystko a Raków nie wygrać żadnego meczu. Fajny sezon.
jak sobie przypominam to wojowanie, żeby rozszerzyć ligę już teraz, to uśmiech politowania tylko, jednak panowie władni mieli rację i czapki z głów za to. inna sprawa, że po paru sezonach wyjątkowo słabych beniaminków, w końcu trafili się przyzwoici - Warta od początku fajnie sobie radziła i zdecydowanie zasłużyła, żeby się utrzymać, a Podbeskidzie zimą się obroniło, także na tle tych ŁKSów, Sosnowców i innych Nowych Sączów spoko wypadło (o Stali nie ma sensu dyskutować, chociaż z Ojrzyńskim życzyłbym sobie, żeby się utrzymali również).

walka w czubie tabeli też zajebista, podium niby wyklarowało się już wcześniej (mam nadzieję, że weźmiecie wicemistrza po starej znajomości), ale jednak ta gonitwa o miejsce w pucharach jest naprawdę ciekawa. nie dam sobie ręki uciąć, że Raków wygra pp, ale jakoś tak wyczuwam, że jeśli ktoś wejdzie z czwartego, to będzie to Lechia, chociaż rozsądek podpowiada Piasta i byłaby to zasłużona nagroda za to, że wytrzymali ciśnienie jak było źle.

natomiast Lech zaskakuje coraz bardziej i bardziej. jeszcze chyba przed startem rundy wiosennej pisałem tutaj, że na luzie dogonią czołówkę i powalczą o puchary, a momentami to mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej, niż było na jesieni. nie wiem, jakie plany ma pion sportowy na lato, ale tu potrzeba w chuj konkretnej pracy, bo czołówka w tej chwili odjechała i naprawdę szkoda w tym wszystkim kibiców, bo fazą grupową LE raczej nie da się osłodzić takiej kompromitacji
VBSW pisze: 24 kwie 2021, 11:57 To był fajny emocjonujący koniec ligi, pod względem mistrzostwa oczywiście.
Jeden z najlepszych wyjazdów.
Spoiler
ja tego napięcia po ostatnim gwizdku to nie zapomnę do końca życia, chłopy na moim sektorze się przez ręce przelewali, -10 lat z życia od ręki
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9683
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

też to pamiętam choć sam mecz był mega przeciętny wtedy
MalinowyJogurt pisze: 24 kwie 2021, 11:19 W sumie mamy końcówkę sezonu "przejściowego" gdzie na początku każdy spodziewał się braku emocji, a liga jest najciekawsza od lat.
Najgorsze jest to, że to sezon przejściowy a wiele klubów kompletnie tego nie wykorzystało i nie zbudowało niczego na kolejne lata. Jeszcze jesienią można się było łudzić, że no nie będą tak zwalniać, dadzą czas, będą budować, ale wiosną to już bodajże wyrównali liczbę zwolnień z poprzedniego sezonu. Porażające że tak naprawdę Śląsk, Zagłębie[?], Lech, Górnik[?], Jagiellonia, Wisła jedna i druga, Cracovia[?] albo zaczynają albo będą z nowymi trenerami, z rewolucją kadrową rozpoczną kolejny sezon. Fajnie, że chociaż Pogoń, Raków, Piast i może Lechia [oby też Warta, Piotr Tworek :bowdown: ], jakąś tam ciągłość powinny utrzymywać i życzę im żeby to procentowało w kolejnych latach. Bo Legia to wiadomo, eurowpierdol latem i jesienią nowy trener, tak to się pewnie będzie kręciło.
ODPOWIEDZ