Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

Jeśli tolerowane są spędy tego typu
Spoiler
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
czy wesela na 150 osób gdzie każdy pije z czego tylko się da, itp itd to wpuszczenie 1k-5k ludzi rozłożonych na x sektorów chyba niczego nie zmieni w 'drugiej fali'.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ekstraklasa

Post autor: wst »

Nie widzię powodów dla których nie można byłoby wpuszczać kibiców na stadion, zachowując 4 miejsca odstępu itd. jak możliwe są takie rzeczy jak powyżej.
Co więcej nie uważam, że obecna liczba zachorowań była jakąś hardkorową, przez którą należałoby ten lockdown utrzymywać.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ekstraklasa

Post autor: wst »

http://lechia.pl/aktualnosci/akcjonariu ... JUNtG0_54c
Lechia przekształca dług na akcje, o czym pisałem już jakiś czas temu. Po spłacie zadłużenia wobec piłkarzy kolejny krok do stabilizacji, bo właściciel będzie miał praktycznie pełnię władzy w klubie.
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

No i spoko, u nas za to dług wzrósł z 27 milionów do 33 milionów, ogólnie lekka burza w naszym środowisku się zrobiła, bo ptaszki ćwierkają, że Grupa Azoty może nas przestać sponsorować od nowego sezonu i może być bieda, kibice wkurwieni, bo stadion miał być najnowocześniejsze a ciągle krojenie kosztów i już się robi Korona Kielce v 2.0

Poruszenie w środowisku po tym artykule, polecam przeczytać nawet jak kogoś Pogoń nie interesuje, bo z wierzchu wyglądamy na dobrze zarządzany klub...

https://radioszczecin.pl/2,407535,klub- ... y-pandemia
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

stawiam 3:0 jak nie wiecej na zagłebie.Chociaż to zagłębie to gra w kratke jak burberry
I licze ze POTEZNY WOJCIECH STAWOWY znowu błyśnie na konferencji jakąś tezą ze jego zawodnicy realizowali plan taktyczny do 1 bramki.
Przypominam ze pan stawowy był kiedyś blisko aeku atheny (według jego opowieśći rzecz jasna).Wyobrażcie sobie poteznego Stawowego w stolicy grecji
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

W końcu wszędzie kibice od dziś czy jak to wygląda ostatecznie?
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

Każdy z klubów ostatecznie musiał dostać osobną zgodę, ale nie słyszałem żeby gdzieś podtrzmali zakaz.
tROuBl3
Zbanowany
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2020, 12:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: tROuBl3 »

Cóż ekstraklasa już dawno się skończyła jeśli chodzi o werdykt, kto kim, o co i gdzie. Legia zasłużenie wygrała, bo przed pandemią maszyna ruszyła, szkoda tylko że Lech za późno Ramireza ogarnął i się poukładał, bo gdzie indziej teraz by był w tabeli, a ja co innego twierdził. Ciekawe ile w tym pana Saganowskiego i co od niego tam zależy i ile waży do tego sukcesu jego działanie. Najgorsze, że oglądanie dzisiaj Piasta pozbawione jest sensu, bo Lech tak samo bez znaczenia. Wczoraj morda Bartoszka po stracie trzeciej powiedziała prawdę o Koronie i ŁKS, szkoda mi się go zrobiło. Nie bardzo wiem jak nazwać to co zrobił Górnik w dwóch ostatnich meczach i o co chodziło reżyserom.
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

tROuBl3 pisze: 20 cze 2020, 14:17 Cóż ekstraklasa już dawno się skończyła jeśli chodzi o werdykt, kto kim, o co i gdzie.
Pomyślał każdy sezon temu oprócz Waldemara Fornalika
tROuBl3
Zbanowany
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2020, 12:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: tROuBl3 »

Po części masz rację, a po części kompletnie nie pamiętam jak widziałem finisz na starcie rundy finałowej. Widziałem niedawno Piasta z Górnikiem i oni dzisiaj stracą punkty, a w pełną pulę do końca, to nie ma takiej możliwości z takimi skrzydłami. A dla Waldemara szacunek za te dwa równe sezony, z takimi talentami które gdzie indziej by nie zafunkcjonowały na miarę zdolności trenera wydobywania z nich tego co widzieliśmy. Rozumiem, że ty dopuszczasz inną możliwość i jesteś w tym poważny? I wskażesz przesłanki?
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Sam uważam że Legia raczej nie wypuści już tego mistrzostwa z rąk, ale ferowanie wyroków w momencie, w którym jest jeszcze 21 punktów do zdobycia znając specyfikę naszej ligi i historię z zeszłego sezonu jest trochę niepoważne. Należy też wziąć pod uwagę, że w Pucharze Polski w grze ciągle mamy Cracovię, Lecha, Legię i Lechię, więc raczej nikt nie wyłoży lachy ogrywając młodzież tylko każdy będzie grał na pełnej spinie walcząc o miejsce w europejskich pucharach.
tROuBl3
Zbanowany
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2020, 12:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: tROuBl3 »

Lechia i Cracovia w tym sezonie argumentem do walki o europejskie puchary, na pełnej spinie. Ok, jest to jakaś racja, 21 punktów też. Legia ma najlepszą obronę w lidze, taką w sam raz na fazę grupową LE, z Ramirezem mogłaby dołożyć środek pola. Gazuje ciężko każdego po kolei i nie ma znaczenia, że czasem zrobi krok w tył w Zabrzu żeby jutro 3 bramki dołożyć Śląskowi. Piast za 2 godziny straci punkty. Bądźmy poważni. Bo to tak jakbyś mnie przekonywał o matematycznych szansach i wielkim wyzwaniu dla Wojciecha Stawowego i jego cudownej roli jaką odegra dla ŁKSu. Ziomuś podbij później w temat 'na zywo', to se pokomentujemy wydarzenia z Gliwic.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

tROuBl3 pisze: 20 cze 2020, 15:56 z Ramirezem mogłaby dołożyć środek pola.
i niby za kogo miałby ten Ramirez grać w środku pola Legii, bo nie rozumiem do końca
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

podbijam
po co ten ramirez w legii? podobny juz tam jest a mianowicie Luquinhas.Lech potrzebował takiego grajka
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
tROuBl3
Zbanowany
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2020, 12:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: tROuBl3 »

Darmody to jest taki Luquinhas, nie wierzy, nic nie przewiduje i nic nie kreuje i nigdy nie strzeli dobrego posta. Ramirez w legii to jest w zasadzie koniec świata dla reszty stawki. Deklasacja i deja vu z odjidja ofoe. Brawo Marek Papszun za ten sezon i dzisiaj. Pogonić tych degeneratów, marniaków, zera życiowe już dzisiaj prewencyjnie, za to co wykręcali. A oni parasol ochronny rozkładają nad trupem i się licytują czyj większy i Boguś twierdzi że najbardziej pomógł.
Duben
Posty: 69
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:59
Lokalizacja: 00-000

Re: Ekstraklasa

Post autor: Duben »

Wszystko powyżej racja, tylko niech Wisła się spierdoli z tej ligi, czy o tak wiele proszę?
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

W ogóle już dawno nie było historii z cudownym utrzymaniem, co nie? było coś po Podbeskidziu Michniewicza?
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
tROuBl3
Zbanowany
Posty: 36
Rejestracja: 20 cze 2020, 12:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: tROuBl3 »

Najgorsze, że tylu ludzi, Bogusie, Zbyszki, Mati, instytucje, były w stanie podawać rękę i pomagać, tworzyć precedens? Przyzwolenie na brak konsekwencji za określone prawem karnym ruchy. To jest otwieranie bramy dla tych, którzy taką drogą idą i wierzą, że da się przejść bez konsekwencji do celu, w razie czego z takimi pomagierami. Kuby tylko szkoda, bo porządny człowiek, a udaje, nie wie co jest grane, na czym jego pomoc w oparciu o jakich ludzi stoi?
Duben
Posty: 69
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:59
Lokalizacja: 00-000

Re: Ekstraklasa

Post autor: Duben »

^no Piast gdyby dwa lata temu nie wygrał u siebie z Niecieczą w ostatniej kolejce to by się spierdolił z ligi, ale utrzymanie Podbeskidzia było bardziej szalone

^^ właśnie dokładnie za to im życzę tego spadku, w ten sposób pokazuje się, że oszukiwanie, kręcenie, kombinowanie opłaca się nawet w obecnych czasach. No i oczywiście kozaczenie wyżej, niż się ma obecnie dupę, bo obecnie to jeszcze nawet nie doszło do wyjścia z wychodka, ale już zadziorne nosy, co to nie oni. Tak, wszyscy pamiętamy mistrzostwo Polski 9 lat temu, ale od tych momentów minęło w chuj czasu, a teraz gdyby nie to, że Korona jest Koroną, to byłoby cieplutko
Ostatnio zmieniony 21 cze 2020, 0:01 przez Duben, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

mnie przede wszystkim (chyba bardziej od tych kwestii licencyjnych) irytuje buta Królewskiego i mam wrażenie, że prędzej czy później Wisła się przejedzie na tym kolesiu
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ