Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: Prez »

props w chuj
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Ekstraklasa

Post autor: Negatyv »

Oglądałem ich parę meczy. Oni tak poruszają się na boisku. A jak chcieli zrobić GTA w prawdziwym życiu to powinni zrobić Drive-By Markowi Jóźwiakowi.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

i Hyballa na przysłowiową sukę

ciekawe czym teraz zaskoczy Jarosław Królewski z ekipą
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

sporo się wolnych etatów robi w lidze teraz: obie Wisły, zapewne Górnik (trochę zaśmiałem, ze poszła plota, jakoby chcieli odkurzać Jana Urbana :D do tego dodajcie sobie sprzedaż Jimeneza - który chociaż chimeryczny, to jakos ten zespół ciągnie, kłopoty z Płatkiem i hajsem, no i powodzenia za rok przy trzech miejscach spadkowych)

do Wisły by mi Brzeczek pasował, ewolucja klubu ze znajdującego się w mackach kibicowskiej familii po klub znajdujących się w mackach po prostu familii byłaby pięknie zakończona
ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »

jaki jest sens wypierdalać trenera dwa dni przed ostatnim meczem, który jest o nic?
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

możliwe, że to była ta furtka, która pozwoliła im go zwolnić bez żadnych konsekwencji finansowych
mql pisze: 14 maja 2021, 12:56 do Wisły by mi Brzeczek pasował, ewolucja klubu ze znajdującego się w mackach kibicowskiej familii po klub znajdujących się w mackach po prostu familii byłaby pięknie zakończona
bez kitu, to byłoby idealne podsumowanie tego wiślackiego machania szabelką, ale w kontekście doniesień o zainteresowaniu Płatkiem, to raczej tego nie widzę i gdyby faktycznie mieli go podpisać, to ten Sobolewski brzmi rozsądnie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

@ksiazenieporzadek, mniej więcej taki jak wyjebanie Żurawia nie po kompromitującym przegranym meczu z Jagiellonią tuż przed dwutygodniową przerwą na kadrę, a zrobienie tego dwa tygodnie później - po niemniej kompromitującym meczu z Cracovią :dunno:

@joey a oni mają jakieś dukaty dla Płatka na transfery, czy chłop sobie przeskoczy z kiepsko stojącego finansowo klubu (gdzie od czasu do czasu jakiemuś sponsorowi odpierdoli i dopłaci siano do sowitej umowy Boakye) do innego niezbyt chyba stabilnego zespołu (czy moze się myle i z Wisła jest git?)
ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »

znaczy w przypadku żurawia to chyba wtedy po prostu jeszcze skorża nie był ogarnięty, więc można jakoś zrozumieć

no ale ta wisła pewnie nikogo dogadanego nie ma, więc to bez sensu takie wypierdalanie
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

mql pisze: 14 maja 2021, 13:14 @joey a oni mają jakieś dukaty dla Płatka na transfery, czy chłop sobie przeskoczy z kiepsko stojącego finansowo klubu (gdzie od czasu do czasu jakiemuś sponsorowi odpierdoli i dopłaci siano do sowitej umowy Boakye) do innego niezbyt chyba stabilnego zespołu (czy moze się myle i z Wisła jest git?)
myślę, że sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie; co prawda nowym sponsorem Wisły będzie energa i nowe środki się znajdą, ale nie sądzę, żeby to była o niebo lepsza posada, niż w Górniku albo tym bardziej Lechu, który niby też się Płatkiem interesował, zwłaszcza, że oprócz finansów tam dochodzi ta niezdrowa sytuacja właścicielska :dunno:

a wracając jeszcze do zwolnienia sympatycznego Niemca, to myślę, że miałoby to więcej sensu, gdyby Wisła ostatnią kolejkę grała u siebie - taki prowy stunt z ukłonem w stronę kibiców po tym, jak święty Jakub wydał wyrok, miałby nawet sens (Kazimierz Kmiecik wniesiony na stadion lektyką, Kuba w wyjściowym składzie, Andrzej Iwan grilluje kiełbaski), ale z drugiej strony to zwolnienie budzi chyba sprzeczne emocje wśród wiślaków i tak naprawdę to wcale nie musiałoby odnieść skutku
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Kuba jak tam wjechał po meczu na Bońka, trochę zaczepiając Lewego itd, smutny gość
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ekstraklasa

Post autor: ebismolarek »

Rozwiń jak możesz
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

https://fb.watch/5xgFl8U5CW/

siedzi w nim to zwolnienie Wuja imo
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Link nie działa o co chodzi?
ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »

u mnie działa, wywiad kuby z dzisiaj
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

No jak nie działa, jak się zalogujesz na fb to jest niecałe 6 min wywiadu Mai z Kubą

tu jest opisane, ale nie słowo w słowo
https://transfery.info/aktualnosci/wisl ... nie/148924
encrenoire

Re: Ekstraklasa

Post autor: encrenoire »

Czy ja wiem, on niczego takiego nie powiedzial dziwnego po takich slowach. Nie no, jednak absurdalna ta wypowiedz, odsluchalem calosc. Ale za to na pewno jest smutnym gosciem, to od lat wiadomo. Natomiast trenera slusznie wyjebano, obraza Bogusia, Kmiecika, no kurwa. Szkoda tylko, ze takigo Kuba wybral...
Ostatnio zmieniony 17 maja 2021, 3:16 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

joey pisze: 14 maja 2021, 13:34 co prawda nowym sponsorem Wisły będzie energa
energa zdementowała parę dni temu

całe szczęście, że Lechia nie zajęła tego 4. miejsca, kibicowałem Piastowi, bo jakieś doświadczenie pucharowe mają, ale Śląsk też może być

Dodano po 9 minutach 10 sekundach:
Nie da się przewidzieć awansu do LE przy obecnym formacie jeśli się nie awansuje do IV rundy el. LM. Najlepiej to na symulacji widać:
http://rankinguefa.pl/rozstawienia.htm
Spoiler
Obrazek
Nie wiem czy bym nie wolał awansować do LKE, bo łatwiej o poprawę rankingu, a w LE potrafię sobie wyobrazić jakieś 3 punkty jak Lech w tym sezonie.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

wchodzimy do LM bratku ez
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ekstraklasa

Post autor: ebismolarek »

Jan Urban nowym trenerem Górnika Zabrze
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

:wall:
ODPOWIEDZ