Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
17
11%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
26%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
14
9%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

yaneq pisze: 19 lis 2021, 20:06 ale za to jutro przyjemny wieczór z piłką
Gikiewicz - Piątek
Lech - Piast
Lazio - Juve
Fiora - Milan
Giki dzisiaj gra, pomyliłeś z Puchaczem ale on to nie zagra pewnie
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Ekstraklasa

Post autor: yaneq »

No faktycznie pomieszałem, oby dzisiaj dowieźli wynik
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

nie no piątek 20:30 top godzina na mecze u siebie

przejebane tylko w sytuacji, gdy wracasz komunikacją do domu znajdującego się wyraźnie poza miastem, bo zwykle o 23 już nie ma jak na jakieś landy dotrzeć
pardon
Posty: 7945
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

Spoiler
:oops:
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ekstraklasa

Post autor: Jasek »

Przecież to nie Ekstraklasa
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6222
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

lokilo to nowy baku tej ligi zobaczycie :D
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

15-letni Dariusz Stalmach w pierwszym składzie na Legię
wiadomo kto dla górnika

Dodano po 3 godzinach 10 minutach 23 sekundach:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... en-problem

w pizdę to od razu newsik do prasy i to jeszcze ustami wawrzynowskiego

ale to ja jestem pojebany
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

Nie wiem co jest gorsze poziom ekstraklapa ktora trzeba by było zaorać i wpuścić do ligi drużyny których budżety zależałoby od tego ile po meczu wrzucą kibice do czapki oceniając ich poziom czy to co sie dzieje w stołecznym klubie jako takim patrząc na punk 1 tego posta.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6222
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

powtórze po raz setny kibicuje stali mielec w tym sezonie ale fajnie by było jakby ta łęczna coś ugrała ( ale to raczej niemożliwe), chciałbym żeby cracovia spadła ehhh
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Nie rozumiem głosów, które mówią, że Papszunowi nie opłaca się pójście do Legii, bo będzie to krok w tył. Według mnie pójście tam w przerwie zimowej to jedno z lepszych rozwiązań dla jego kariery. Umówmy się, nie będzie całe życie pracował w Rakowie, a i Raków w końcu złapie serie porażek, tak samo jak Legia ma zbyt silną kadrę na spadek, wbrew temu co pokazują wyniki i w końcu odbije się od dna i zaliczy serie zwycięstw, jest duże prawdopodobieństwo, że Papszun przychodząc do Legii złapałby się właśnie na wzrost formy, zasługuje byłyby przypisane jemu, medialnie wyszedł by na tym znakomicie i miałby jeszcze szansę aby zdobyć Puchar Polski po tak słabym początku, a potem może kadra? Za to jakby mu się nie powiodło, to można by było to też usprawiedliwić na sto innych sposobów, od tego, że szatnia nie lubi jego twardej ręki, po sprawy związane z pudlem.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

no bo to wszystko zależy od tego, co się rozumie przez słowo "opłaca". to jest rachunek w stylu: awans sportowy, awans zawodowy, podwyżka, powiedzmy spełnienie marzeń "chłopaka stąd" i w ogóle zawodowego trenera piłki nożnej, lepsze miejsce do pokazania się i fajniejsze do życia vs nieobliczalny zarząd, zdecydowanie największa presja kibicowsko-medialna w kraju, spalona ziemia po poprzednim trenerze, burdel w gabinetach i korytarzach

według mnie na dzień dzisiejszy projekt "Papszun w Legii" jest nie do zrealizowania ze względu na strukturę pionu sportowego, koniec i kropka; gdyby w to wszedł, znając realia (strukturę sportową właśnie, tarcia między poszczególnymi frakcjami w klubowych korytarzach, dokumentację od psychiatry pewnego sympatycznego kudłacza), to tylko po to, żeby przestrzelić sobie oba kolana. w aktualnej konfiguracji to nie jest klub dla niego (i strasznie mnie to boli, że piszę to jako kibic najlepszego klubu w Polsce, nie powiem, chociaż inna sprawa, że do końca nie jestem przekonany do papszunballa i potrzebuję wsadzić palec w ranę)

spaść nie spadniemy; to ciągle sci-fi, mając na uwadze ile kolejek zostało do końca, ale z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej i aż strach się zastanawiać, co Ci artyści wymyślą w następnym meczu
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

Zrobienie wyniku z rakowem medialnie będzie uznane za większy sukces niż z legia, a sportowo jednak obecnie łatwiej, w rakowie papszun zarabia kupę siana (najwiecej w lidze) i wątpię zeby loczek przelicytował, a z polskiej ligi wybić się do bogatszej ligi dla trenera nierealne.
Jedyna korzyść to pr-owa, mógłby się waflowac z legijnymi mejwenami którzy w zamian pompowaliby go do reprezentacji
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: pieschrodingera »

Spojrzałem przed chwilą na tabelę i widzę, że Legia jest przedostatnia. Nie śledzę, ale zaciekawiło mnie to. Myślicie, że jest szansa, że spadną w tym roku?

edit:

Chociaż widzę, że mają dwa mecze zaległe, więc nie jest aż tak źle.
tbc
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Prędzej Wisła spadnie, obojętnie która
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6222
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

ci piłkarze nie są aż tak chujowi żeby spaść z naszej ekstraklasy no co to to nie
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ekstraklasa

Post autor: Bolo »

Mysle ze to kwestia faktu ze ciezko sie z tej ekstraklasy spierdolic po prostu bo tu wszyscy są chujowi
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

a ja na odwrót od kolegi @MalinowyJogurt, mimo że Papszun z Warszawy to ładować się teraz w to bagno wiedząc, że nie ułoży tego sobie tak jak w Rakowie, dostanie mniej i pewnie w październiku 2022 wyleci tak czy inaczej, to dla mnie byłby nierozsądny. Kumam o co chodzi, że może taki pociąg twojego ulubionego klubu nie podjedzie więcej razy, ale z drugiej strony czemu nie? Jak się swoją pracą nadal będzie bronić a Legia przestanie być w totalnej rozsypce na każdym polu, to wtedy szansa może się znów pojawić.

E: Dopiero potem doczytałem post joey, no zgadzam się totalnie.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2087
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ekstraklasa

Post autor: sztyc »

Papszun to powinien być polski Guy Roux
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

to wymagałoby chyba zmiany mentalności włodarzy (no i pośrednio - mieszkańców) Częstochowy, bo granie na obecnym kurniku, z obecną bazą nikogo tam chyba nie cieszy i na dłuższa metę relatywnie szybko może tu dojść do zmęczenia materiału. historii Auxerre nie znam jako specjalnie, ale oni w ogromnej mierze opierali się jednak o świetną akademię, którą mieli (wiem, ze niby coś w Rakowie ze szkółką kombinuje ex-lechowy Maras Śledź, ale o efektach nie słyszałem)

a, no i a propos Rakowa - panie Jacku, dziękuję! zawsze miło oglądać Zielińskiego na ławce (cc: @WojciechKowalczykOfficial), zwłaszcza gdy sympatyczny Kakabadze zamienia się w Pavarda
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ