Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Przy takich wynikach to ja już bym wolał się trzymać opinii, że to przez chlejusów XD
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Ekstraklasa

Post autor: PeterStillNinety's »

ten klub sie codziennie kompromituje
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

ja mam dysonans w związku z tym oświadczeniem. z jednej strony bardzo mi się podoba, że klub kolejny raz nie daje sobie wycierać mordy nazwą Legia Warszawa jakimś ochlejusom (a zwłaszcza temu, co to całe życie temu klubowi zawdzięcza) albo "dziennikarzom" i podejmuje rękawicę w mediach (to ważne, w mediach i tylko tam), ale z drugiej to niestety widać jak na dłoni, że tu celem nie jest obrona dobrego imienia klubu, a przede wszystkim próba odwrócenia uwagi od chujowych wyników i generalnie aktualnej sytuacji w strukturach, w dalszej kolejności - zrobienie loda tym zagranicznym spłakańcom, co teraz latają do jakiegoś sztokholm times kurwa i w ostatniej - uratowanie twarzy osób decyzyjnych w pionie sportowym. ot, pijarowa zagrywka dla kibiców, bo wiadomo, że część to łyknie i przez jakiś czas będzie żyć oblężoną twierdzą przy Łazienkowskiej.


ale dla mnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak to przeczytałem, to potem ze trzy razy sprawdziłem, czy to na pewno zostało wrzucone z oficjalnego profilu Legii. kurwa, nie wiem, co za cymbał to pisał, ale z tego tekstu wylewa się tyle frustracji i taka amatorka, że aż się nie chce wierzyć, że ktoś to dopuścił do publikacji. naprawdę niezły dział komunikacji (nie wiem, jak to działa w innych klubach, u nas jest postęp i wcale nie mam na myśli tylko SM) w najlepszym klubie w Polsce, a tu pierdnięcie z kleksem sygnowane herbem mistrza kraju, reprezentującego Polskę na arenie międzynarodowej. jak już chcecie się napierdalać, to w stójce, a nie robiąc z siebie pośmiewisko na pół Polski i to jeszcze ze świadomością, że przecież nie pójdziecie z tym do sądu. no bo kurwa z czym


jak myślę, że Dario Mioduski nie jest już w stanie mnie czymś zaskoczyć, to na niebie pojawia się znak pudla i jedziemy od nowa. a to dopiero 12. kolejka ligi
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

Jeśli mam do wyboru Kowala a oficjalne oswiadczenie klubu Legia Warszawa to sorry Winnetou ale ten pierwszy zjadl na chlaniu zęby wiec jest ekspertem w tej dziedzinie wiec pewnie wie o czym mowi.


A tak serio nie ma klubów gdzie nie ma problemu "za duzego" melanzu. Pije w sporcie 99% tylko jeden 2 piwa i lampke wina do obiadu a inni robia to bardziej jak gwiazdy rapu niz sportu. Jedyna rzecz jakiej nigdy nie byłem w stanie zrozumieć w wielu przypadkach to fakt ze sportowcy (czy w tym samym kontekscie np politycy) jak planuja karate na mokro to zamiast zebrac sie u jednego czy drugiego w domu leca w miasto gdzie jest to proszenie się o przypał.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

murem za kowalem, legia imo sie tym oświadczeniem ośmieszyła bo nie mozna traktować w 100% tego co mówi kowal na poważnie
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »



:bag:
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

@joey Co ty byczku ostatnio taki poddenerwowany
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ekstraklasa

Post autor: cloud »

chory siedzi i mu odpierdala już
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: Prez »

#teamKowal
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Warty już mi nawet nie jest żal, są tak niebywale irytujący w swojej chujowości
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

gratuluję @MalinowyJogurt, zasłużenie

jeśli chodzi o klimat na trybunach to jeden z najdziwniejszych meczów na jakim byłem, dobrze że chociaż najebany
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: VBSW »

Oni temu winni, oni temu winni, wypierdalać stąd powinni! OLE

Trzeba powiedzieć, że walczymy o utrzymanie :bowdown:
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

Panowie spokojnie jak wpadniecie w przyszłym sezonie na mecz do Legnicy to Wam podrzucę jakieś browarki :lol: :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

VBSW pisze: 01 lis 2021, 13:09OLE
zeszczałem się z beki jak to poszło :oops:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

żegnamy Tworka, żegnamy Wartę
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Teraz to mi ich nie żal, chłop zrobił wynik ponad stan, ma chuja wartą kadrę i go zwalniają :lol:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

a na dodatek podobno jego zastępcą ma zostać znany w pewnych kręgach wroniecki konfident, także ciężko będzie Wartę lubić
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
b20
Posty: 31
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:04

Re: Ekstraklasa

Post autor: b20 »

Konfident już przekreślony.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Właśnie te ploty z Maleckim chyba jednak uspokojone, podobno nie chce się ruszać poza Warszawę, a Warta nie ma hajsu, by go do tego finansowo przekonać. Alarm odwołany.

Za Tworka PODOBNO ktoś spoza karuzeli ekstraklasowej, chuj wie zatem.

Szkoda pana Piotra, bo był jednym z głównych twórców pięknej historii, a do tego - mam wrażenie - po prostu fatalnie trafił z ostatnimi miesiącami:
-> letnie transfery Warciarzy na ten moment beznadziejne (swoją drogą działalność superdyrektora Grafa mocno przeceniana. Chłop idealnie trafił z Baku i Ivanovem, nieźle z postaciami pokroju Kuzimskiego, ale ekstraklasowe wzmocnienia takie sobie),
-> zupełnie stracili farta, który towarzyszył im od końcówki zeszłej jesieni (bo warto przypomnieć, jak chujowo Zieloni radzili sobie na samym początku przygody z sezonem 2020/21),
-> nie ma w drużynie NIKOGO, kto potrafiłby zmienić mecz - sama przeciętność: zdziadziały Tralka, mniej pewny niż normalnie Lis,
-> wieczne problemy w linii obrony (co chwilę ktoś wypada przez kontuzję, na Piasta wyjdą na stoperze nominalnym pomocnikiem Kupczakiem i będącym od tygodnia w klubie Szymonowiczem), beznadziejne skrzydła, niestrzelający goli napastnicy (a nawet niespecjalnie będący zainteresowani oddawaniem strzałów, jak Zrelak, który gra w ataku tylko nominalnie, a skupia się na bieganiu wszędzie i nigdzie)
-> warto podkreślić też absolutny brak sensownego młodzieżowca (Czyż od jakiegoś czasu nie ma już nawet pozytywnych momentów, Matuszewski to tykająca i regularnie eksplodująca bomba, reszta to losowi ludzie-szaraki z fma).

Jak widać, trudno Tworkowi zarzucać, że obecny wynik to tylko i wyłącznie konsekwencja jego pracy. Ale to też wybranie przez wlodarzy najprostszego sposobu, prawdopodobnie ostatniego, by uratować jeszcze choćby część jesieni. Nie ma co ukrywać, nawet przy paru konkretnych wynikach teraz utrzymanie będzie dla Warty sporym sukcesem. Zwłaszcza gdy spojrzymy na tabelę: Łęczna to lamusy gotowe na spadek, Legia jest tam tylko przypadkowo, a Nieciecza ma dość szeroką kadrę i całkiem nieźle gra w piłkę. Dalej jest dłuższa przerwa i mocno wyrównana stawka, trzeba będzie liczyć na mocne problemy jakiegoś Górnika czy Zagłębia. No ciężary.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

jak corryn i papeau nagle nie odpalą, to widze spadek albo rewolucje w styczniu jak z (chyba) 3 sezony temu Zagłębiem Sosnowiec


tam dla nich ratunkiem było by np wypożyczenie vidy z piasta, wydaje mi sie typ tak mocno średni że w takiej warcie nagle by odpalił

Stal mielec należy chwalić bo transfery spisują się ok + chłopaki walczą, jak się nie wypalą na spokojnie utrzymają sie w lidze
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ