Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
4
3%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
18
12%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
25%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
15
10%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 152

Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

joey pisze: 25 paź 2021, 17:37 nie ma takiego klubu w Warszawie
Warszawska Grupa 1 o ile pamiętam wiec jednak jest ;)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

nie znam
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

Patrzcie na Krakowską scenę gdzie duże kluby też udają że nie powstaje nowa siła regionu i efekty jakie to przyniesie ! :lol: :lol: :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6231
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

kapec pisze: 25 paź 2021, 18:17 Wyjaśnisz post? Bo nie łapię.
podbijam jestem ciekaw opinii

w krakowie jest jescze hutnik ( wiadomo) Furiat NH jest chyba za nim jak dobrze pamiętam
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

Wspomnicie moje słowa że kwestia czasu a boiska, trybuny oraz miasto tam przejmie Wieczysta :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

mateko pisze:KTS Weszło
joey pisze:nie ma takiego klubu w Warszawie
joey pisze:nie znam
Czyli nikt nie może zażartować że KTS Weszło potrenuje Michniewicz? Bo "w Warszawie nie ma takiego klubu"?

Proponuję wyjąć kij z dupy.






Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

kapec pisze: 25 paź 2021, 19:42 Czyli nikt nie może zażartować że KTS Weszło potrenuje Michniewicz? Bo "w Warszawie nie ma takiego klubu"?
dokładnie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »


kapec pisze:Proponuję wyjąć kij z dupy.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ekstraklasa

Post autor: wst »

To gdzie jest KTS jak nie w Warszawie?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 21:56 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ekstraklasa

Post autor: oyche »

stanowski nieraz mówił że kts weszło to nie warszawski klub tylko ogólnopolski
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5916
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

jak Stanowski wybuduje kompleks ze stadionem to będzie o czym gadać

ile w tej chwili jest w Warszawie stadionów jakiejś tam klasy? Narodowy wiadomo, Łazienkowska wiadomo, Konwiktorska wymagająca liftingu (ale niekoniecznie trzykrotnego powiększenia), coś budowali jeszcze na Hutniku?
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10393
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

GKP Targówek, Drukarz Warszawa, Olimpia Warszawa no i RKS Okęcie ale to stadiony na max 3-2 lige
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

to straszny wstyd dla miasta stołecznego Warszawa, ale na tym właściwie można skończyć

- Hutnik kiedyś chciał ogarnąć zakolak, ale jemu nie po drodze z władzami miasta, więc nie wypaliło
- Skra - rozjebana
- Gwardia - rozjebana
- Sarmata - od parunastu lat przedmiot sporów na linii lokalna społeczność-deweloper, aktualnie na ostatniej prostej do stania się kolejnym, nowoczesnym biurowcem na warszawskiej Woli

poza tym jest jeszcze Olimpia, na której przydałby się remont, ale przynajmniej stoi i nikt po nią nie wyciąga łapy, jest Marymont, są odzyskane ostatnio Kołowa 18 czy Okęcie, ale to wszystko. tak naprawdę to jeśli chodzi o infrastrukturę, to na trzecim miejscu są boiska OSiR Bemowo, czyli aktualna kolebka sportu amatorskiego i półamatorskiego w stolicy, natomiast - umówmy się - to i tak jest mało. a największy absurd polega na tym, że w tym mieście nie ma ani jednej hali sportowo-widowiskowej, która jednocześnie spełniałaby normy licencyjne PLK i Plus Ligi siatkarskiej.

nie mam porównania z innymi miastami, ale wydaje mi się, że nie ma drugiego miasta z takim podejściem do sportu i jednocześnie takim parciem na szkło, kiedy są sukcesy (nie mówię nawet o piłce nożnej; to jak traktowano latami Anitę Włodarczyk to temat dla Wołoszańskiego kurwa)

offtop w chuj ale co zrobić

e: zapomniałem o Drukarzu, ale to na drugim brzegu, także czuję się rozgrzeszony
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5916
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

podobna sytuacja w Poznaniu - tez brak hali (niby jest trochę większa - i ładniejsza - niż Torwar Arena, ale wymaga ona remontu, który został szumnie zapowiedziany, ale na który chyba nie ma jednak sianka), przy czym władze miasta wyraźnie mniej sportowe - chociaż ostatnio na jakimś meczu się Jaśkowiak pojawił i flexowal się szalikiem

ze stadionami bieda, ale mam wielką nadzieję, ze uda się inwestycja na terenach Warty i serio powstanie ten full ekologiczny stadion na Drodze Dębińskiej. byłoby w końcu czym się pochwalić - czymś innym niż wiecznie brudną, pieczarkowatą i przesadzoną rozmiarowo bryłą stadionu na Bułgarskiej. a i byłoby to zerwanie z graniem w Grodzisku, gdzie można sobie okazyjnie pokopać ale nie co 2 tygodnie
pardon
Posty: 7957
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

no w warszawie jestesmy zakladnikami istnienia torwaru, ale imo on oddaje kondycje warszawskiego sportu i nie wiem czy nowoczesna 15k hala sportowa uwolnilaby potencjal druzynowek w tym miescie

warszawski kosz od czasow polonii dluuugo nie istnial na poziomie plk, legia zalicza bodaj dopiero 3 sezon w najwyzszej lidze i juz widze jak miasto oddaje w rece ich kibicow nowoczesny obiekt (albo dzieli prawa miedzy onico a legie)
pilka reczna nie istnieje
onico warszawa ma torwar, od biedy te obskurna hale na urysnowie; kobieca siatkowka nie istnieje

koncerty? tez torwar

nie wiem kurcze, nie wiem
Ostatnio zmieniony 26 paź 2021, 14:46 przez pardon, łącznie zmieniany 1 raz.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ekstraklasa

Post autor: oyche »

co mnie trolujesz pardi
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ekstraklasa

Post autor: wst »

oyche pisze:stanowski nieraz mówił że kts weszło to nie warszawski klub tylko ogólnopolski
Jeżeli chodzi o zdobycie potencjalnych sympatyków, ale siedzibę mają w Warszawie i tu grają, więc nie rozumiem tego zakłamywania rzeczywistości przez wczutych legionistów.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

pardon pisze: 26 paź 2021, 14:44 warszawski kosz od czasow polonii dluuugo nie istnial na poziomie plk, legia zalicza bodaj dopiero 3 sezon w najwyzszej lidze i juz widze jak miasto oddaje w rece ich kibicow nowoczesny obiekt (albo dzieli prawa miedzy onico a legie)
nie wiem jak jest teraz, ale kiedy jeszcze trochę bardziej się tym interesowałem, to od nas płynął przekaz, żeby taką halę zbudować ponad podziałami, na użytek wszystkich warszawskich klubów i pod zarządzanie z ratusza, a dopiero kiedy pojawi się zapotrzebowanie i kapitał, to budować dedykowane obiekty.
ale zamiast zainwestować w stołeczny sport, lepiej zbudować dojebany stadion (w dodatku typowo piłkarski, bo gdyby to jeszcze miało zastosowanie lekkoatletyczne, to byłbym w stanie to przełknąć - nie jako kibic Legii, ale jako warszawiak) trzecioligowemu, nieznaczącemu klubowi piłkarskiemu.

@edit
przestancie pisac o zmyslonych klubach
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 680
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ekstraklasa

Post autor: juwen »

ODPOWIEDZ