I liga i niżej

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9693
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: I liga i niżej

Post autor: potter »

joey pisze: 21 sie 2021, 20:46 no i jest Jaca Kiełb i Artur Frączczak, same pozytywne historie
Zwłaszcza że Frączczak to Adam, chyba że to jakiś inside joke.

W weszłopolskich większość typowała Widzew i Koronę do awansu więc rzeczywiście może tak się to skończyć.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: I liga i niżej

Post autor: sebring »

elana torun oglasza upadlosc

F
fanpage elany pisze:Szanowni Państwo,
Z ogromnym smutkiem, zawiadamiamy, że mimo ogromnego zaangażowania naszych zawodników, trenerów, kibiców, właścicieli, pracowników i sympatyków w akcję „Ratujmy Elanę”! , poszukiwania strategicznego inwestora dla Toruńskiego Klubu Sportowego zakończyły się niepowodzeniem. Mimo ogromnego wysiłku wielu osób nie udało nam się znaleźć osoby, czy firmy, która chciałaby nabyć pakiet właścicielski.
Ratując Elanę, przeprowadziliśmy szereg działań naprawczych takich jak redukcja kosztów działalności, czy restrukturyzacja. Pozyskaliśmy 46 lokalnych firm, które stały się sponsorami klubu. Jednak mimo tych działań oraz stałego wsparcia ze strony właścicieli, nie jesteśmy w stanie zapewnić Elanie Toruń płynności finansowej.
Dlatego z wielkim bólem, kierując się odpowiedzialnością, by nie pogłębiać i tak trudnej sytuacji finansowej klubu, informujemy o zaprzestaniu kontynuowania uproszczonego postępowania o zatwierdzenie układu.
Wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję #Ratujmy Elanę! Właścicielom, sponsorom, pracownikom i kibicom, bardzo dziękuję za Wasz czas, zaangażowanie, wysiłek i wielkie serce do walki.
To był wielki zaszczyt grać z Wami w jednej drużynie.
Z serdecznymi pozdrowieniami
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: I liga i niżej

Post autor: mateko »

oj jak przykro
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: I liga i niżej

Post autor: oyche »

co na to goodstuff
MalinowyJogurt

Re: I liga i niżej

Post autor: MalinowyJogurt »

ostatnie oświadczenie [*]
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: I liga i niżej

Post autor: wujot »

@GoodStuff jakie plany na następny sezon?
Bisclavret
Posty: 3378
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: I liga i niżej

Post autor: Bisclavret »

Chlip chlip
Bartuz
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: I liga i niżej

Post autor: Bartuz »

Mimo kosy szkoda, lepsza taka Elana z potencjałem kibicowskim niż kolejne Nieciecze, Warty i Niepołomice.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: I liga i niżej

Post autor: GoodStuff »

wujot pisze: 23 gru 2021, 15:32 @GoodStuff jakie plany na następny sezon?
B klasa i zaczynamy marsz od dolu,to nie pierwszy raz zreszta i choc mozna sie smiac z ME jakis oswiadczen itp to Elana zawsze byli kibice,gdyby nie oni juz dawno tego klubu by nie bylo,a teraz jak zwykle najlepsze lata i szansa na prosperity zostaly przejebane przez pseudodzialczy ((nawet Bednarza zatrudnili)itak samo jaka nasza opinia przez ME ,I jedni i drudzy zostali pogonieni a my wrocimy na wlasciwe tory bo sa chetni sponsorzy ale nikt nie chcial klubu z dlugiem

Dla tych uchachanych i pytajacych GoodStuff na 1 meczu tego klubu byl juz w 92 i bedzie z nim zawsze nawet w B klasie,latwo byc kibicem klubu wystepujacym w Ekstraklasie ale my wiecznie tulamy sie po nizszych ligach i dla tych wszystkich cwaniaczkow ciekawe ile maw by starczylo zapalu na bycia kibicem klubu bez sukcesow
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: I liga i niżej

Post autor: mateko »

GoodStuff pisze: 23 gru 2021, 23:27 Dla tych uchachanych i pytajacych GoodStuff na 1 meczu tego klubu byl juz w 92 i bedzie z nim zawsze nawet w B klasie,latwo byc kibicem klubu wystepujacym w Ekstraklasie ale my wiecznie tulamy sie po nizszych ligach i dla tych wszystkich cwaniaczkow ciekawe ile maw by starczylo zapalu na bycia kibicem klubu bez sukcesow
jestem tu
MalinowyJogurt

Re: I liga i niżej

Post autor: MalinowyJogurt »

W pełni rozumiem użytkownika @GoodStuff Pogoń też zaczynała od B-Klasy potem 4 liga i rok w rok awans aż do ekstraklasy. Czasami start od zera może wyjść tylko na dobre, a dopierdalanie się o np frekwencję na klubach pokroju Elany to żenada, poziom sportowy żaden, poziom kibicowski żaden, bo gra się głównie z własnymi FC i ludzie mają ciekawsze zajęcia niż oglądanie kopaczy, którzy znów przegrają w lidze z jakimś Sokolem Kleczew
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: I liga i niżej

Post autor: GoodStuff »

MalinowyJogurt pisze: 23 gru 2021, 23:58 W pełni rozumiem użytkownika @GoodStuff Pogoń też zaczynała od B-Klasy potem 4 liga i rok w rok awans aż do ekstraklasy. Czasami start od zera może wyjść tylko na dobre, a dopierdalanie się o np frekwencję na klubach pokroju Elany to żenada, poziom sportowy żaden, poziom kibicowski żaden, bo gra się głównie z własnymi FC i ludzie mają ciekawsze zajęcia niż oglądanie kopaczy, którzy znów przegrają w lidze z jakimś Sokolem Kleczew
Otoz to jeszcze niedawno gralismy w lidze z Rakowem,Tychami czy Zaglebiem nie wspominajac o derbach z Zawisza i tam zawsze frekwencja zupelnie inna i mlyn nabity,gdzie dzis jest Rakow a gdzie my a miasta podobne wielkoscia,u nas zawsze byly wieksze tradycje zuzlowe Elana zawsze kojarzy sie z chuliganimi,Pogon tez mielismy w lidze i jak piszesz wy dzis walczycie o mstrza Polski my zjazd no coz moze kiedys jeszce sie spotkamy
Bisclavret
Posty: 3378
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: I liga i niżej

Post autor: Bisclavret »

GoodStuff pisze: 23 gru 2021, 23:27 Dla tych uchachanych i pytajacych GoodStuff na 1 meczu tego klubu byl juz w 92 i bedzie z nim zawsze nawet w B klasie,latwo byc kibicem klubu wystepujacym w Ekstraklasie ale my wiecznie tulamy sie po nizszych ligach i dla tych wszystkich cwaniaczkow ciekawe ile maw by starczylo zapalu na bycia kibicem klubu bez sukcesow
Ja jestem kibicem Motoru i max jaki pamiętam to dół tabeli 2 ligi, więc rozumiem o czym piszesz. I nie, startowanie od B klasy to nie to samo bo taka Pogoń na przestrzeni mojego aktywnego kibicowania przeezla drogę od ekstraklasy przez b-klase do ekstraklasy, a ja od kilkunastu lat doświadczam tylko i wyłącznie 3 ligi na zmianę z 4 i przez dwa sezony 2 :lol: .

Natomiast niestety akurat Elana jest dla mnie jedna z tych nielicznych ekip którym życzę najgorzej, po prostu koledzy musieli wymieniać szyby samochodach i tak jakoś się zniechecilem :lol:
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: I liga i niżej

Post autor: Megidox »

Zaczynałem zabawe od klubu 4ligowego/okregowego i wiem jakie sa realia wystawienia 100 osobowego mlynu raz w roku na meczu.

Mimo ze ME wiadomo co wiadomo gdzie tak samego klubu szkoda bo zawsze to nawet z egoistycznej perspektywy innych drużyn lepiej miec lidze kogos z taka marka niz jakies pizdzialkowice gorne.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: I liga i niżej

Post autor: GoodStuff »

Bisclavret pisze: 25 gru 2021, 7:13 Natomiast niestety akurat Elana jest dla mnie jedna z tych nielicznych ekip którym życzę najgorzej, po prostu koledzy musieli wymieniać szyby samochodach i tak jakoś się zniechecilem
Malolaci od nas dostali po glowie za ta niepotrzebna kamionke,pamietam ten mecz PP ,a widzisz ja akurat i ogolnie u nas ekipa Motor szanuje ,dobra i charakterna banda ,te spotkanie miedzy nami nie mialo tak wygladac ale cos glupota niektorych przewazyla,nasz blad ze do tego dopuscilismy nie wydajac odgornych zalecen co do zachowan
Tak samo jak zreszta mimo ze wrog numer 1 od zawsze szanuje Zawisze,dobra w chuj banda w czasach properity nie mielismy podjazdu choc zawsze staralismy sie niwelowac ta roznice i byl moment i to calkiem niedawno ze wynik konfrontacji bylby sprawa otwarta. Stare GTW powraca i juz nie bedie u nas miejsca dla celebrytow i pisarzy oswiadczen,pewne osoby ze swoim parciem na szklo przyniosly wstyd naszym barwom,podziekowalismy im za wspolprace ,wnoski wyciagniemy,nadal jest u nas duzy potencjal i bedziemy starali sie to pokaz juz wiosne .jedyna osoba Z ME ktora zostaje i na pewno bedzie kluczowa postacia jak wyjdzie to Kuzma,reszta niech walczy pod sztandarem The War pozdro
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: I liga i niżej

Post autor: FruitOffTheWall »

mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5903
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

nie no, bez przesady ze zjazdem, gdyby wylądował w takich Tychach, Widzewie czy Mielcu, to byłby to wręcz awans sportowy. a żaden z niego kozak, napastnik bez liczb, który w niższej lidze porozbija obronę, a w ekstraklasie już tak milo nie jest
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5903
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

GKS Bełchatów rip twierdzą MECZYKI.PL
Wszystko wskazuje na to, że GKS Bełchatów nie przystąpi do rywalizacji w rundzie wiosennej drugiej ligi. To może oznaczać całkowity upadek klubu.

Według naszych informacji drużyna odbyła dziś ostatni trening. Klub wiosną nie będzie występował na boiskach drugiej ligi.
W sumie kawał historii jak na klub z relatywnie niewielkiego ośrodka. Wicemistrzowski rajd 2006/07 pamiętam do dziś, jeden z moich ulubionych ekstraklasowych sezonów od początku do końca.

Dziwi, że w pewnej chwili PGE zakręciło kurek z hajsem, wiadomo o co tam poszło?
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: I liga i niżej

Post autor: FruitOffTheWall »

szkoda jak napisałęś wyżej kawał fajnej historii, nawet rok temu fajnie walczyli w 1 lidze
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga i niżej

Post autor: joey »

mql pisze: 23 lut 2022, 14:05 Dziwi, że w pewnej chwili PGE zakręciło kurek z hajsem, wiadomo o co tam poszło?
właśnie nie do końca to kumam, bo wydawało mi się, że takie kluby to będą nieśmiertelne
może pge wchodzi w jakiś inny projekt?
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ