Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Siłownia

Post autor: esdoen »

w temacie białka, 1,8g/kg to górna granica powyżej której większość (jak nie wszystkie) badań nie wykazują żadnych dodatkowych plusów w kontekście budowy/utrzymania mięśni. I 1,8 to już z buforem, 1,6 jest bezpieczną wartością również.

https://mennohenselmans.com/the-myth-of ... ybuilders/

Tutaj jest fajny artykuł z podbitymi konkretnymi badaniami.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Siłownia

Post autor: emcess »

zajebiście, ale raz, że to nie było do ciebie kropka

dwa, że świetnie, bo to bardzo dobre źródła, ale oni właśnie z tych książek się uczyli i na nich między innymi bazują w swojej pracy jako dietetycy, więc warto zasięgnąć innej wiedzy niż filmiki na yt jeśli chcesz wiedzieć jak i dlaczego to działa

trzy, ze 40min trening z kettlami =/= trening na siłowni z dużą intensywnością, zupełnie inne obciążenie organizmu, a co za tym idzie nie potrzeba bóg wie ile białka. jak czytałeś bloga damiana parola to pewnie trafiłeś na artykuł o tym jak ludzie przeceniają ilość spalonych kalorii na treningu i jego intensywność (stąd ludzie wyliczają sobie cpm z wartością aktywności fizycznej np. 1,7, bo trzy razy w tygodniu chodzą na fitness i potem pracują za biurkiem)

cztery, jest duża metaanaliza nt. podaży białka, która pokazuje, że podaż powyżej 1,6g/kg masy ciała najprawdopodobniej nie daje żadnych rezultatów, więc nie ma co się katować i kosztem smakowitości diety dopierdalać maksymalną ilość białka
Obrazek jebac kiboli
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Z czym wy macie problem? Jak chce to niech je i 2,5g białka :dunno:
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Siłownia

Post autor: emcess »

no ja glownie z tym, żeby nie przesadzać z bilansowaniem, bo potem widzisz w szatni na siłowni gagatków co sobie wpychają kostkę twarogu do ryja bo muszą białko dobić, i daleko to jest od zdrowych nawyków :)
Obrazek jebac kiboli
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

miał ktoś tutaj kontakt z suplementami typu testo monstery itd ze sklepu burneiki, jakieś opinie? :D
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: wrubel »

emcess pisze: 20 lut 2021, 12:33
przecież nie robi żadnych treningów siłowych ani nic, to co ma wpierdalac po 4g jak kulturysci?
naogladales sie filmikow jakichs warszawskich koksow ktorzy tak pierdola, a otworz sobie dietetyke jarosza albo żywienie człowieka gawęckiego to zobaczysz, że nie jest potrzebne niewiadomo ile białka

co ty możesz wiedzieć lamusie co ja oglądałem, chłop ćwiczy siłowo co pisał setki razy a pierdolisz o 1g białka na kilogram masy ciała co jest potrzebne zwykłemu typowi do normalnego funkcjonowania, przestań przeglądać przepisy siostry Anastazji i nie pierdol głupot
Deyker
Posty: 1053
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Siłownia

Post autor: Deyker »

Czyli co, cały/prawie cały polski youtube i wszystkie WK itd mylą się z tym minimum 2g na kg masy ciała na redukcji?
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

sarmsy nie aromatyzuja ale lepiej i tak zajebac sobie profilaktycznie odblok bo u czesci typow jest wyraznie zanizony testo na koniec kuracji
ze srodkow polecam mk677 jest napewno dojebanym wyborem
gdybym mial sie wpierdolic tylko na sarmsy to wjechalbym typowo na stack typu lgd4033 mk2866 mk677 i dojebal go tego jescze np gw501516 i tak pociagnal 8 tyg potem odblock nie laczyl z alkoholem ewentualnie z dragami
z efektow wiadomo spadlaby wam tkanka tluszczowa i wskoczyloby duzo dobrej jakosci miecha
znajomy mi przewije ze 2866 wali na noc tylko bo za dnia go zamula takze mozna rozkminic co i jak
plus wazne zebyscie powineli dobry produkt tera sie tego nie podrabia az tak ale do niedawna lataly prohormony zamiast sarmow

Dodano po 2 minutach 6 sekundach:
tansza opcja to np gotowy stack slyszalem ze niezly jest od ll godzilla to walicie sobie dwa tabsy przed snem codziennie

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
tam macie rad140 dorzucony niby antyestro ale kurwa nie wyjebie wam az tak tescia od sarmow jak bedziecie w granicach normalnych ladowac te srodki

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
Deyker pisze: 20 lut 2021, 22:58 Czyli co, cały/prawie cały polski youtube i wszystkie WK itd mylą się z tym minimum 2g na kg masy ciała na redukcji?
ziomus ale ktos kto ingeruje bije bil temat moze sobie opowiadac farmazony to trening i zdrowe podejscie do diety ze je fileciki rybne popija cola i ma 45 na lapie na rzezbie i 6pak
zebys skumal ocb naturala sobie odpal dacosta tv jak byl u kota sie podciagac zobaczysz roznice w sylwetkach typa ktory walil kilka lat sterydy i prowadzi program a murzyna naturala ktory wyglada jak chudy biegacz olimpijczyk i sie podciaga

Dodano po 51 sekundach:
w miare z sensem o redukcji nawija tez minikox kawal miesa zbudowal i wie co mowi tylko ze on nawija o redu na srodkach
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Robię sobie plan seby kota pod power building i jest tam glute bridge. Pierwszy raz robię te ćwiczenie i bardzo wyraźnie czuję dwojki, pośladków praktycznie wcale, nawet bez ciężaru. Ćwiczenie robię poprawnie technicznie. Do tej pory na pośladki robilem hip thrusty i bardzo wyraźnie czułem tam pośladki, dwójek mało co. I teraz pytanie, czy lepiej robić glute bridge i wzmocnić tak naprawde dwójki, czy robić hipthrusty? Dodam, że w planie mam takie ćwiczenia na dwójki jak żuraw.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

jAg pisze: 28 lut 2021, 11:30 bardzo wyraźnie czuję dwojki, pośladków praktycznie wcale, nawet bez ciężaru
jAg pisze: 28 lut 2021, 11:30 Ćwiczenie robię poprawnie technicznie
zdecyduj się
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: Siłownia

Post autor: bania »

Jakiś elektrostymulator przenośny do regeneracji?
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

NIe. Więcej snu i dobrego jedzenia. Tu szukaj regeneracji @bania

edit. a jak masz za dużo pieniędzy to idź do fizjo na masaż
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: Siłownia

Post autor: bania »

Spoko, znam, znam ;)
Chodzę regularnie od ponad 3 lat.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: Siłownia

Post autor: Shpaner »

bania pisze:Jakiś elektrostymulator przenośny do regeneracji?
Zainwestuj lepiej tą kasę w massage guna. Sam posiadam i jest petarda dużo wygodniejsze niż roler + mocniej jesteś w stanie tym popracować bo działasz bardziej punktowo.
Awatar użytkownika
Gawka
Posty: 426
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:37

Re: Siłownia

Post autor: Gawka »

Obrazek

Odkąd mam kettle i robię TGU dużo lepiej pracują mi plecy, szczególnie okolice łopatek, byłem się podciągać pierwszy raz od dłuższego czasu i dużo lepiej czułem ruch.
Dzisiaj przyszła mi taka maczuga, i to są dopiero niesamowite bodźce dla pleców, przedramion, barków, mocno pracują wszystkie mięśnie nad stabilizacją. Polecam z całego serca, poza tym to niezła frajda, zawsze coś innego niż wyciskanie na płaskiej.

Tylko mi przysłali, kurwa, jedną zamiast dwóch :nonono:
To proste - jak pójdę leżeć to w końcu odpocznę
Wiem jak to się kończy, nie jestem głupcem
Będę bogaty w kurwę! lub martwy, okaże się wkrótce
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Maczugi bardzo promował Zybi Tyszka z Gdyni chyba nawet zapraszał do siebie do klubu jakiś ekspertów od tej irańskiej(?) opcji na szkolenia. Patrząc na sile funkcjonalna tego typa z definicji wierzę w jego metody treningowe i ich efekty.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 4:59 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

nie, to heteroseksualne forum
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Siłownia

Post autor: pieschrodingera »

Wytłumaczy mi ktoś post użytkownika @ART ?
tbc
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 4:59 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ