Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
101
57%
Split
50
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 176

Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Siłownia

Post autor: tw7 »

Ja na 2000 kcal od poniedziałku do piątku schudłem z 86 kg do 72 w około 4 miechy więc to chyba zależy od człowieka jak mu idzie. W weekendy wjeżdżał fastfood, alko, itp. Średnio 2 treningi siłowe w tygodniu do tego były. To wszystko przy wzroście 180 cm. Jedyne co to codziennie trochę spacerowałem (około 10 000 kroków).
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: Siłownia

Post autor: SiemaBartek »

A jak z tym alko według was? Doliczać? Jebać to jak sporadycznie drinka człowiek wypije? Teoretycznie wypijesz dwie sety czystej w weekend i wpada prawie 500kcal.
sven22 pisze: 04 lut 2021, 15:36 czyli z 3500 postanowiłeś obciąć do 2300? Z 2 kg ci zleci, max 5 jak jesteś zalany, potem będziesz pisał posty typu "pomocy jem 1200 kcal i nie chudne"
chce zlecieć do około 75-76 kg, później już trzymać wagę, bo w takiej czuje się najlepiej
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Jak alko to Gouda i to czysta jeśli liczysz makrosy
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Ogarniał ktoś z was licencję zawodnika pro? Okazało się, że na mojej siłce potrzebuję takowej licencji, by móc ćwiczyć. Jak to ogarnąć?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Siłownia

Post autor: michajlow »

Jeśli klub ma zezwolenie na wydawanie takiej licencji to na spokojnie na miejscu wypełniasz wniosek i elo. Ale nie wiem, czy każda siłownia takie prawo posiada.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

No właśnie takowego zezwolenia na wydawanie licencji nie mają, tylko wymagają posiadania licencji.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

@jAg przez neta mozesz zapisac sie do PZPL i PZ Triatlonu
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

@Megidox PZPL z tego co widzę, chcą jeszcze pocztą.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: Siłownia

Post autor: SiemaBartek »

jAg pisze: 09 lut 2021, 11:37 Ogarniał ktoś z was licencję zawodnika pro? Okazało się, że na mojej siłce potrzebuję takowej licencji, by móc ćwiczyć. Jak to ogarnąć?
Ja normalnie na siłowni wypełniłem wniosek, zapłaciłem trzy dyszki i za dwa dni była licencja
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Siłownia

Post autor: jefecito »

Wydadzą ci licencje w PZPL bez przesłania pocztą jbc, ja czekałem 4 dni po złożeniu wniosku.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Ok, dzięki Panowie za pomoc.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

ogolnie jak ktos chce sie bawic w znachorstwo sportowe leczenie sie samemu i naprawe kurwa rozjebanych stawow czy starych kontuzji to sa dwie drogi hgh hormonik albo peptydy lub kurwa sarmy i kurwa fa ja wzialem na testa sarmsy bo kolezka mi podkrecil ale co i jak nie bede reklamowal kurwa glosno ani suportowal tu kurwa takich tematow
generalnie wrzucam to dodatkowo do mojego stacku suplementowo anabolicznego a za dwa tyg zamykam juz 6 miesiac kuracji na mk677 kurwa fa w huj opor dziala w kwesti leczenia starych zwyrodnien stawowych i kontuzji 20mg ed i naprawde czuje kurwa znaczna poprawe a wrecz wyleczenie sie po prostu tera bede odstawial i po 4 tyg zobaczymy czy to chwilowa poprawa czy trzeba lepiej bic 4ui ed hormonu
ogolnie jak chcecie sie bawic w takie zabawy to musicie miec papru i musicie miec banie do tego bo kurwa cukier skacze wysoko i jak popelnicie 1 maly blad to sie mozecie wpierdolic w cukrzyce a przy niewiedzy pojdziecie do lekarza on wam wcisnie insuline na zbijanie cukru i was rozjebie na reszte zycia dlatemu kurwa zawsze trzeba wiedziec co sie robi i pilnowac tych wegli bo nie chodzi o to zeby kurwa puchnac
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: Siłownia

Post autor: radoslaw »

na kontuzje polecam kroplowka i dorzucone dwie butle tad 600 na drugi dzien jestes zdrowy piekny i pachnący
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Siłownia

Post autor: KILLIE »

bengal jestes u swini czy na wlasnych zasadach wszystko?
Deyker
Posty: 1063
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Siłownia

Post autor: Deyker »

wrubel pisze: 04 lut 2021, 13:16
SiemaBartek pisze: 03 lut 2021, 19:33 167/83. Trzeci dzień liczenia kalorii na poziomie 2300(jak się coś wydarzy to i do 2500). W weekendy planuje jeść normalnie i nie odmówić sobie jakiegoś kawałka, albo czterech pizzy. Kalorii spalanych na treningu narazie nie chce odliczać w diecie, czy to ma w ogóle sens? I teraz kwestia ważenia składników. Wszystko ważyć przed obróbką termiczna, czy nlsa jakieś produkty które pasuje ważyć po przygotowaniu?
ja przy wzroście 192cm i wadze 95 jadę na 2300 kcal w treningowe i 2100 dnt bez żadnych weekendowych wymówek

a tymi weekendami spierdolisz sobie i tak nieduży deficyt, takie hehe małe 4 kawałki pizzy to z 1000 kcal a deficytu masz może 200 kalorii dziennie patrząc po wzroście i wadze

wszystko przed obróbką

nic na potem
Kurde to chyba grubo lecisz z wagą w dół co? Ile razy w tygodniu trening? Siłowy czy jakieś kardio?

Ja schodzę z 98(obecnie jestem w okolicy Twoich 95) przy 194cm i mam 2600, a leci w dół całkiem git.
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

jAg pisze: 09 lut 2021, 11:37 Ogarniał ktoś z was licencję zawodnika pro? Okazało się, że na mojej siłce potrzebuję takowej licencji, by móc ćwiczyć. Jak to ogarnąć?
To wykupienie licencji, żeby iść poćwiczyć to jeszcze nie ruchanie na hajs?

Ps. We Wrocku u Jusiela możesz stacjonarnie wykupić taką licencję
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

KILLIE pisze: 10 lut 2021, 18:01 bengal jestes u swini czy na wlasnych zasadach wszystko?
ziomus robie sobie badania off przed badania w trakcie i badania off po i kupilem ekstra wihajster do mierzenia cukru bo nie ukrywam ze to pol roku na podwyzszonym cukrze mogloby mi rozjebac w jakims stopniu kurwa porzadek hormonalny wiadomo da sie wszystko obnizac ale jak mowie 20mg robi juz dobrze ja walilem od drugiego miecha 40mg cala kuracje i jest swietnie takze wiecej info przewine niedlugo

jak macie lekarza ogarnietego to mozna zagadac nad hgh zeby zaleczyc kontuzje wtedy takie 2-4 ui mozna bic ed ale lepiej konsultowac
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

@BENGAL a bpc 157 próbowałeś? Dużo osób pozytywnie się wypowiada. Niektórzy nawet stosują prewencyjnie, ale to już bardziej strongmani niż typowi bywalcy na siłowni.
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Siłownia

Post autor: zuperhero »

dużo osób się wypowiada w stylu no bolało mnie kolano, wbiłem kilka ampułek i po tygodniach mnie nie boli ale jak już szukałem potwierdzenia naukowego to nic takiego nie istnieje + gadałem z dwoma lekarzami i na pierwszy rzut ucha mówili że to nie specjalnie jak działać, po prostu kolejny modny w tym/zeszłym sezonie środek o którym nikt nie będzie pamiętał ale w erze internetu gdzie łatwo się podłapuje i falami idą mody na dany produkt się rozpropagował
oczywiście chciałbym się mylić bo moje kolana po kręceniu na macie z kolegami sobie nawzajem kostek, za 10 lat będą w tragicznym stanie i jakby bpc działo jak co po niektórzy piszą to chętnie bym bił ile wlezie :P
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

@sven22 nie bralem ale moj ziomal sobie chwali na rozjebane kolano po kontuzji lekatki i to widac w huj jak sie wyleczyl na przestrzeni 2 lat i wrzuca tera do regularnej suplementacji z tym ze pierwszy stack jaki go stawial na nogi przy rehabilitacji to bylo hgh plus bpc
na moje to jest dobre na kolagen i jakos stawow no ale kurwa odpukac takich problemow nie mam
z peptydow bralem tylko cjc 1295 na jednym cyklu okolo 3/4 miesiecy i fajnie dzialalo poznalem moc srodka ale byl potem problem z zamotaniem i kilka lat tez minelo no a za mk677 oprocz w huj dobrych opini w temacie wlasnie leczenia sie starych kontuzji jest dobra cena u mojego zrodla i aktualnie walenie samego hormonu mi sie nie oplacalo przy piwniczeniu plus nie chce zaczynac z hormonem bo wiem ze szybko zaczalbym bic wiecej jednostek dla innych korzysci tego specyfiku bo to kusi jak diabel

generalnie mam wrazenie ze korzysci z cyklu przy laczeniu saa + hormonu wzrostu/peptyd uwalniajcy hgh/ sarmow uwalniajacy hgh to kurwa jest takie ze juz kolo 4 miesiaca ta cala masa ktora sie zrobilo na cyklu ma tak jakby zajebista jakosc i w jakims stopniu staje sie jakby bardziej na stale i jest latwiejsza w utrzymaniu z mojej perspektywy dwoch przygod przy zyciu kurwa dosyc intensywnym z uzywkami alkoholem duzo wlasnie na to wskazuje
i teraz ten mk wjechal na test zeby sie podleczyc

Dodano po 31 sekundach:
chodzi mi o miecho a nie o wode ktora sie nazbieralo tylko o suchy miesien

Dodano po 1 minucie 58 sekundach:
zuperhero pisze: 10 lut 2021, 21:23 dużo osób się wypowiada w stylu no bolało mnie kolano, wbiłem kilka ampułek i po tygodniach mnie nie boli ale jak już szukałem potwierdzenia naukowego to nic takiego nie istnieje + gadałem z dwoma lekarzami i na pierwszy rzut ucha mówili że to nie specjalnie jak działać, po prostu kolejny modny w tym/zeszłym sezonie środek o którym nikt nie będzie pamiętał ale w erze internetu gdzie łatwo się podłapuje i falami idą mody na dany produkt się rozpropagował
oczywiście chciałbym się mylić bo moje kolana po kręceniu na macie z kolegami sobie nawzajem kostek, za 10 lat będą w tragicznym stanie i jakby bpc działo jak co po niektórzy piszą to chętnie bym bił ile wlezie :P
czytalem kiedys taki tekst wlasnie o tym jak starzy zawodnicy takich kurwa grubych ekstremalnych sportow na stare lata maja przejebane zwlaszcza jak im sie lifestyle zmienia masa spada mniej miesni i stawy rozjebane bol kurwa i no nie ma na to cudownego lekarstwa niestety

Dodano po 35 sekundach:
to byl tekst akurat o zapasnikach olimpijskich z bloku wschodniego
ODPOWIEDZ