Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
100
57%
Split
49
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 174

Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Siłownia

Post autor: MalkoNTENT »

Typowy ślizg. Kupię telefon do 1000, weź se dołóż i kup iphona 12.
Napisał, że nie chce wydawać kasy na żelastwo, na silke nie ma czasu.
Wiadome silka to silka, tego nic nie zastąpi. Ale ja sobie ćwiczę na gumach i jest mega spoko. Kreatywnością da się wszystko zrobić.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Siłownia

Post autor: jajca »

Kupiłem se kiedyś ławkę, gryfy i talerze i po 4 latach sprzedałem za 70 proc ceny zakupu (przeprowadzałem się do innego miasta i nie chciało mi się tego targać) a i to pewnie dlatego, ze mi się spieszyło. A i bez wysyłek żadnych, normalnie goście z olx se podjeżdżali po to, aczkolwiek teraz pewnie pierdolnik bo pandemia ale tym łatwiej powinno być opchnac jakby coś nie siadlo
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Siłownia

Post autor: Jaayu »

kettle przeciez kozak opcja jak ktos chce po prostu se pocwiczyc, wiec po chuj ma chlop se zaprzatac glowe silowniami jak nie ma czasu ani kasy xd
ja po 3 miesiacach silowni w sumie niestety 70kg max na klate przy wadze ~76kg, i tak sie bardziej skupiam na martwym gdzie wykurwilem ostatnio 120kg i chodzilem z parowa do gory dumny z siebie chyba przez 3 dni. dlatego pelna zgoda z whtn jak nawija tam, ze uczucie np. wykurwiania pb jest niezastapione
teraz lipa bo w domu siedze wiec zostaje podciaganie sobie masterowac
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

>kettle kozak opcja
>70kg na klate

checks out, oczywko bez spiny ;p
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Siłownia

Post autor: Jaayu »

nie no ja jestem lamusem dopiero zaczynam wiec rozumie sie samo przez sie
ja nie uzywam kettli, po prostu po tym co np. widze jak moj ziomek nimi odkurwia to imo sa spoko opcja do cwiczen, a juz w szczegolnosci jak ktos po prostu chce cwiczyc, a nie wykurwiac sztanga
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: Siłownia

Post autor: radoslaw »

Whtn pisze: 10 sie 2021, 15:10 no beka zawsze z tych czajnikowców albo tych co wszystko robią na jakichś gumach
jeszcze mu każcie kupić fit wczasy z anią lewandowską :lol:
nie ma lepszego uczucia niz zapierdolenie na sztange kilograma więcej niż w zeszłym tygodniu, ewentualnie wyjebanie ciężaru który jeszcze niedawno wydawał się poza zasięgiem, także odpuść se małolat jakąś gejowizne bo nie tędy droga
fajny wynik brachu, masz jakis prosty plan na klate który pozwoli dolozyc pare kilo ? na jakims zakresie powtorzen trzaskasz klate normalnie ?
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

radoslaw pisze: 11 sie 2021, 15:59 masz jakis prosty plan na klate który pozwoli dolozyc pare kilo
nie ćwicze według żadnego planu tbh, po prostu w jeden dzień w tygodniu staram się mieć na rękach coś w miarę cięższego żeby w ostatniej serii zrobić w miarę ciężką (ale bez przesady) dwójkę/trójkę skupiając się na dynamice, a w drugi najprostsze 5x10 jakimś w miarę małym ciężarem no i staram się dokładać po 2.5kg tygodniowo
przykładowo szykując sie na to 170 doszedłem sobie spokojnie zaczynając od robienia trójek na 125kg
generalnie z doświadczenia mogę powiedziec że jak klata nie idzie to fajnie skupić się przez chwilę na czymś innym, podciągnąć martwe ciągi czy siady robiąc sobie wyciskanie bez spiny
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

@Whtn kurwa 170 kg na klatę, szacun mordo, mnie się wydaje to jakimś kosmicznym wynikiem nieosiągalnym w całym moim życiu
ale grunt by ćwiczyć swoje i jedynie motywować się wynikami innych i będzie git
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: Siłownia

Post autor: radoslaw »

@Whtn trzaskam na ten moment 135x3 przy 88kg ,cwicze tak jak ty prymitywnie bez swirowania. dziekuje za odpowiedz i mam nadzieje see you soon :P
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

Byki a jak wygląda u was rozgrzeweczka przed treningiem
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

nie ma po co sie rozgrzewac bo tracisz sile na serie glowne, proste
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

@yaneq 5 minut na orbitreku w tempie takim by się trochę ciepło zrobiło, jakiś pot się pojawił, później minutka skakanki, następnie od góry do dołu dogrzewanie partii - wymachy ramion itp.
wiem że nie jest to profesjonalna rozgrzewka ale jak na mój trening wystarcza i po niej czuję się gotowy do ćwiczeń i jak dotąd 0 kontuzji
a i jeszcze rolowanie mięśni ale to jeszcze w domu przed wyjściem na siłkę, może nie zalicza się to do rozgrzewki ale do przygotowania się do treningu jak najbardziej
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Osobiście muszę z moim organizmem zrobić "przepalenie płuca" czyli poza rozgrzaniem całego ciała zlapac pierwsza poważniejszą zadyszkę odpocząć chwile po niej i wtedy mogę nakurwiać.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Siłownia

Post autor: sZp »

5 min skakanka, rozgrzanie łopatek/barków z gumą i lecę
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Siłownia

Post autor: MoTyW »

Halko panowie, znacie jakieś ćwiczenia rehabilitujące na wystającą łopatkę? Wkurwia wizualnie i czuję, że jestem krzywy (lata pracy i rozrywki przy komputerku robią swoje), ale ostatnio przy większych (jak na mnie) ciężarach w wyciskaniu leżąc zaczęła suka normalnie puszczać spięcie, a to już słaba opcja.

Obczaiłem np. ten filmik Wagona (ćwiczenia aktywacji łopatki od 3:20):
Spoiler
ale jakoś średnio mnie przekonują, a potrzebuję czegoś co będę mógł konsekwentnie napierdalać i ogarnąć ten temat.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

podciaganie i face pulle
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6776
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

@ART +1
Face pulle to szef ćwiczenie. Dzięki niemu oraz podciąganiu wyprostowałem postawę i przestałem się garbić.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

Band pull apart w supinacji, foam roller wall slide i push ups plus na zębaty tylko staraj się utrzymywać aktywną depresję łopatki i dopiero na nią nałożyć protrakcję, kolokwialnie mówiąc szyja ma być długa w tych ćwiczeniach - nie robić czegoś szrugsopodobnego
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

Obrazek
sputnik cwiarus dla pobratyncow sztangi na fikusnej zajawce kulturystycznej bo zmelanzowany off zara dobija do dzwona i sezon trzeba przypierdolic na gigancie
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »


rozjebałem nadgarstek i nie przechodzi no kurwa już było dobrze
nie wiem o chuj chodzi ale z lewym nadgarstkiem coś u mnie totalnie nieteges, zaczął mnie napierdalać przy wyciskaniu sztangi i wyciskaniu hantli nawet na małym obciążeniu (zwracałem uwagę na chwyt, no i w prawym nadgarstku wszystko git było)
5 dni nic nie ćwiczyłem jakaś tam poprawa lekka była, dziś odważyłem się zrobić trening i to samo co wcześniej ahhh kurde
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
ODPOWIEDZ