Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

encrenoire pisze: 09 cze 2021, 11:32 Haha. Bałbym sie wejść pod sztangę w takim stanie.
właśnie że dałbyś się zabić żeby tylko wejść pod sztangę xD skupienie na treningu 100%, mega pompa i trzeba się wręcz pilnować żeby nie przesadzić,
ale coś za coś - ja osobiście miałem problem ze spaniem w nocy, dlatego na parę lat zrezygnowałem z jakichkolwiek preworkoutów, chociaż ja jestem pizda w tym temacie bo nawet kawy nie pijam, a sprawy donosowe bym na jednej ręce policzył
ostatecznie wziąłem pow3rd 2.0 i takie to porównywalne z przetreningówką od kfd, zjem puchę i wjedzie jednak jakiś mózgotrzep żeby mieć większą motywację do treningów na redukcji
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

Ciekawe. To ja nigdy nie mialem okazji do takich eksperymentow, chociaz bywalo, ze sie zatrulem kofeina i nie moglem cwiczyc, np. Kiedys tez probowalem zjarany, ale to nie dla mnie, nie czulem sie pewnie ze sztanga, a slyszalem ze niektorzy tak cwicza. Ale nie chce tez sobie ukladu nerwowego przeciazac zupelnie, wiec nie potrzebuje, chyba. Plus z tego co rozumiem, to od dawna nie ma tych najbardziej trzepiacych na normalnym rynku.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Siłownia

Post autor: elkacpero »

Obecnie na legalnym rynku nie dostaniesz, ponieważ ta substancja (geranium) została wycofana z rynku. Wiadomo, pod ladami dalej dostępne, poza tym chłopaki ściagają zza granicy. Mimo tego fajne jedynie jako ciekawostka/do bardzo sporadycznego użytku, bo ma wiele sajdów i znam wielu chłopów uzależnionych nie potrafiących zrobić treningu bez w/w substancji
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

Widze, ze niektorzy biora cos takiego jak DMHA (Dimethylhexylamine), to chyba dziala na podobnej zasadzie.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Siłownia

Post autor: KILLIE »

kc epitalon, jezu mikro dawkowanie jest kurwa piekne
SiemaBartek
Posty: 222
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: Siłownia

Post autor: SiemaBartek »

SiemaBartek pisze: 03 lut 2021, 19:33 167/83. Trzeci dzień liczenia kalorii na poziomie 2300(jak się coś wydarzy to i do 2500). W weekendy planuje jeść normalnie i nie odmówić sobie jakiegoś kawałka, albo czterech pizzy. Kalorii spalanych na treningu narazie nie chce odliczać w diecie, czy to ma w ogóle sens? I teraz kwestia ważenia składników. Wszystko ważyć przed obróbką termiczna, czy nlsa jakieś produkty które pasuje ważyć po przygotowaniu?
Aktualizuje 167/71. Idziemy teraz w górę
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

wrubel pisze: 09 cze 2021, 11:06 IF to tylko skracanie okna żywieniowego żeby kontrolować ujemny bilans czy ma jeszcze jakieś korzyści na redukcji
Nie będzie tu działania strzałów insuliny w ciągu dnia mniejszych na IF niz normalnej diecie ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Bobson
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: 03 lut 2021, 15:56

Re: Siłownia

Post autor: Bobson »

Czy ktoś tutaj zażywa to znaczy kłuje w dupe testosteron lub jakąś inna substancje?
Jak to wygłada
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3918
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Siłownia

Post autor: emcess »

normalnie bierzesz strzykawke nabierasz z ampulki i wbijasz
Obrazek jebac kiboli
Bobson
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: 03 lut 2021, 15:56

Re: Siłownia

Post autor: Bobson »

Chodziło mi bardziej o to jakie są efekty użytkowania i efekty uboczne itd
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

sportowe świry korzystające z fitatu, działa wam normalnie? u mnie coś szwankowało, wylogowałem się, teraz nie mogę się zalogować ani przez apkę, ani przez stronkę
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Siłownia

Post autor: plumpik »

Bobson pisze: 10 cze 2021, 23:34 Chodziło mi bardziej o to jakie są efekty użytkowania i efekty uboczne itd
no poczytaj chłopie na netku jakieś podstawy przecież... zależy ile, jaki środek, jak w ogóle teraz się prezentujesz czy nie jesteś szczur 60 kg suchy liść itd
Bobson
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: 03 lut 2021, 15:56

Re: Siłownia

Post autor: Bobson »

No z 90kg ale jednej pompki nawet mi sie uda mi się zrobić, zero mięśni tylko na nogach bo dużo biegam/rower
Myśle że najpierw może by wypadało poćwiczyć z rok/dwa a pożniej się za to brać bo nie jestem pewien że to zbyt mądre
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Siłownia

Post autor: plumpik »

ile lat
Betonowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2021, 17:21

Re: Siłownia

Post autor: Betonowy »

Bobson pisze: 11 cze 2021, 17:03 No z 90kg ale jednej pompki nawet mi sie uda mi się zrobić, zero mięśni tylko na nogach bo dużo biegam/rower
Myśle że najpierw może by wypadało poćwiczyć z rok/dwa a pożniej się za to brać bo nie jestem pewien że to zbyt mądre
Najpierw poćwicz, zrób jakąś formę i jak Ci się nie znudzi po tych dwóch latach to wtedy myśl o dopingu
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:01 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Bobson
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: 03 lut 2021, 15:56

Re: Siłownia

Post autor: Bobson »

Mam kolege który jakiś czas trenował i chodził do siłowni, rozmawiałem z nim pare razy właśnie o tych serkach. Nawet ich jadłem jakiś czas, na przykład ze szczepiorkiem albo innym warzywem. Nie zabardzo sie znam na dietetyce ale chyba jakieś węglowodany są potrzebne tak?
Chyba nie masz na myśli żeby każdy dzień jeść łososia? Z tego co mi wiadome to kurczak z ryżem jest dobrym daniem
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4377
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Siłownia

Post autor: kr0pka »

mi fitatu śmiga normalnie ale się nie wylogowywałem
nic na potem
SiemaBartek
Posty: 222
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: Siłownia

Post autor: SiemaBartek »

Bobson pisze: 11 cze 2021, 19:43 Mam kolege który jakiś czas trenował i chodził do siłowni, rozmawiałem z nim pare razy właśnie o tych serkach. Nawet ich jadłem jakiś czas, na przykład ze szczepiorkiem albo innym warzywem. Nie zabardzo sie znam na dietetyce ale chyba jakieś węglowodany są potrzebne tak?
Chyba nie masz na myśli żeby każdy dzień jeść łososia? Z tego co mi wiadome to kurczak z ryżem jest dobrym daniem
Ja na przykład kilka razy w tygodniu jadłem tuńczyka z puszki na różne sposoby. Przemawiała tu za nim szybkość wykonywania dan. Trzy jajka na twardo, puszka tunczyka, czosnek- wszystko wymieszać i pasta gotowa, którą można zjeść przegryzając bułką, albo np zamiast jajek pół puszki fasoli czerwonej i pół puszki kukurydzy. Węglowodany będziesz miał np z makaronu, ryżu, ziemniaków. Oblicz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne i przez pierwszy tydzień kombinuj, dodając w aplikacje produkty jakie używasz do przyrządzania potraw. Po paru dniach się zorientujesz co lepiej zjeść, dodać, co usunąć z jadłospisu, bo okaże się że ma w chuj kalorii i przez to nie będziesz mógł już zjeść kolacji.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3820
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: wrubel »

Megidox pisze: 10 cze 2021, 22:03
Nie będzie tu działania strzałów insuliny w ciągu dnia mniejszych na IF niz normalnej diecie ?
no właśnie chciałem się tego dowiedzieć :cry:
ODPOWIEDZ