Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
100
57%
Split
49
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 174

sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Andrzej opowiada jak budować muskle

encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

Po zaleczeniu kilku kontuzji wróciłem właśnie w pełnej glorii i chwale na siłownie. Spadki siły są spore, mobilność ruchu ograniczona, a i tak czułem sie wspaniale, np robiąc martwy po raz pierwszy od początku pandemii. Chuj, ze o 80 kilo mniejszy niz był; w trzy miesiące odrobię.

Swoją droga, na siłce leciała Donda, ale nie wytrzymałem tego gowna i włączyłem sobie pezeta na słuchawkach, xd.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Siłownia

Post autor: badi »

głupie pytanie, chciałem się przypucować że już jakiś czas chodzę
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Siłownia

Post autor: yytr »

Jakie odżywki, ćwiczenia, jedzenie polecacie na regenerację? Jestem mega zmęczony i obolały ostatnio po treningach, co jest zarazem fajne, ale w sumie też nie.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Białeczko po treningu, rolowanie i rozciąganie plus fizjo
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Siłownia

Post autor: Mateusz »

Kreatyna przyspiesza regenerację podobnież.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

a odpowiednia ilość i higiena snu zapewniona?
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Siłownia

Post autor: yytr »

Ostatnio trochę lepiej, ale zdecydowanie jest to pierwsza rzecz nad którą muszę pracować. Lipiec i sierpień mocno intensywny pod wzdlędem szeroko pojętego życia, a luźne godziny pracy w niczym nei pomagają. Ale fakt, sen muszę poprawić przede wszystkim.
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Siłownia

Post autor: stanky »

SLEEP WELL od KFD polecam, moze uda sie poprawic jakosc snu, to fundament dobrego funkcjonowania organizmu.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

@stanky A jak sie po tym śpi? Jest człowiek wyspany nawet po kilku godzinach? Nie chodzi mi o to czy się po tym dobrze zasypia bo spanie mam dobre, tylko o to czy czujesz się wyspany powiedzmy po 5h snu i czy wstaje się rano jakoś w miarę wypozętym i czy nie masz ciśnienia na spanie po 8/10h??
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Siłownia

Post autor: stanky »

Ułatwia zasypianie na pewno, czasem budzę się przed budzikiem wyspany i wypoczęty (śpię od min 6h do max 8h)
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

msh pisze: 09 wrz 2021, 12:13 tylko o to czy czujesz się wyspany powiedzmy po 5h snu i czy wstaje się rano jakoś w miarę wypozętym
Nawet jeśli by tak było, że czujesz poprawę to to będzie tylko pozorna poprawa. Żadna tabletka nie zastąpi odpowiedniej ilości snu niestety.
Yerkes
Posty: 255
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: Siłownia

Post autor: Yerkes »

Co do regeneracji to w trybie 3 dni treningowe plus 2 dni rower', co najmniej 20km, ładuję kreatynę, białko, dietę oraz jakiś tribulus. Wiadomo, podstawa to sen co najmniej 7 godzin. Od czasu do czasu zarzucę też jakieś CBD przed snem,
Podstawa to również ograniczenie alkoholu w tygodniu, pozwalam sobie na niego wyłącznie w piątek/sobotę, bo nawet dwa piwa wieczorem w moim przypadku to następny poranek wstaję zjebany.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

No ja alko prawie nie pije już, nie upijam się tylko teraz zszedłem do piwka przed spaniem No i niestety to piwo przed spaniem jedno musi być, trzeba to też odstawić, robiłem klatę non stop chociaż wiem że tak się nie robi ale kilka ćwiczeń na klatę, wyjebałem sobie ja ładnie ale teraz ściągnąłem że sztangi i bica myślę trochę porobić a potem to już na zmianę No i wiem że plecy i inne rzeczy ale muszę się na siłkę zapisać bo w domu tego nie mam. Plus to sparingi w boksie zacząłem 2 razy w tyg na razie, a sen do 6h max ogarne bo czasu nie ma.
Yerkes
Posty: 255
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: Siłownia

Post autor: Yerkes »

Ile czasu już ćwikasz ? Ciągle klatę a teraz planujesz ciągle bica ? Chujówka mocna takie treningi.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

Ćwiczę 10 lat, ale bardziej się skupiam na boksie jak na siłce, teraz mam zamiar więcej boksu to i siłowni będzie więcej bo mam obok, a jak już chodzę na siłkę taka za którą place i są wszystkie rodzaje ćwiczeń to wtedy mam jakąś rozpiske, a jak w domu to raz biceps to później klata, tak wiesz żeby mięśnie były te dla mnie najważniejsze. Wagę 90kg chce mieć z mięśni a jest trochę fatu dlatego teraz 2000kalorii dziennie.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Siłownia

Post autor: emcess »

skoro masz sprzęt żeby robić klatę i biceps to w sumie co stoi na przeszkodzie żeby robić wszystko inne też?

przy takim treningu kończysz wyglądając jak kizo/jongmen
Obrazek jebac kiboli
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

@msh czyli robisz boks a w dni wolne od boksu robisz górę ciała- znowu.
Na boksie się nie znam, ale praca nogami to chyba istotna sprawa i warto było by zadbać o balans mięśniowy w tym kontekście.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

Skakanka, walka z cieniem, sparingi, ćwiczenia z obciążeniami. To wszystko jest już na sali treningowej/ringu.:). Pozdro
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Treningi techniczno taktyczne to jedno, wzmacnianie dolnej części połowy ciała pod względem siły mięśniowej to drugie.

Sprinty, różnego rodzaju skoki, elementy gimnastyki- to mam na myśli
ODPOWIEDZ