Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Siłownia

Post autor: Łąsą »

ja z kolei dwa lata i trzy miesiące bez kontuzji wykluczającej na dłużej niż dwa tygodnie
los oczywiście zaraz udowodni mi, że i tak zbyt długo udawało mi się mu umykać

no i przy okazji targam ciężary największe w historii moich treningów, chociaż w sumie jak sobie pomyślę, że sześć lat temu dźwigałem w ohp 58x4 a teraz 60x5 to trochę beka z progresu, ale po prostu nie jestem stworzony do bycia silnym skurczybykiem
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Siłownia

Post autor: Łąsą »

XDDDDDD
no i dzisiaj wstałem z potężnym bólem w odcinku piersiowym kręgosłupa
dziękuję pan fatum
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Siłownia

Post autor: Wtn »

Ma ktoś jakiś link do spoko planu push pull legs?

edit
I co polecicie na spięte łydki? Czasem przez to biegać się nie da :nonono:
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

@Łąsą a boli CIę tak dosłownie kręgosłup po linii czy dajmy na to po bokach od kręgosłupa? Pytam bo również mi się zdarza zmagać z bólem kręgoslupa i jestem ciekawy jak to się objawia u innych.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Siłownia

Post autor: PeterStillNinety's »

Wtn pisze: 10 lip 2020, 20:20
edit
I co polecicie na spięte łydki? Czasem przez to biegać się nie da :nonono:
Na łydki wiadomo że rollerek a jak za mało tzn ciężko trafić w punkty spustowe to piłeczka do lacrosse a najlepiej taka łączona podwójna a jak to nie zadziała to idz na masaż i powiedz żeby się skupili na całej tylnej taśmie
Ostatnio zmieniony 10 lip 2020, 21:55 przez PeterStillNinety's, łącznie zmieniany 1 raz.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Wtn pisze: 10 lip 2020, 20:20 Ma ktoś jakiś link do spoko planu push pull legs?
ja lece z tym wariacikiem
push https://www.youtube.com/watch?v=FWDXsqHo14A
pull https://www.youtube.com/watch?v=tPphF8gepd8
legs https://www.youtube.com/watch?v=Xg9B6pqHUQE
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Siłownia

Post autor: Wtn »

Dzięki panowie,dobrze wygląda ten plan od @con shonery więc polece z tym od sierpnia pzdr
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Siłownia

Post autor: lygrys »

Te Szejki proteinowe trzeba rozrabiać z ciepłą wodą czy można też z zimną?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Siłownia

Post autor: esdoen »

Chyba bym sie zeżygał pijąc szejka z ciepłą wodą. Tylko zimna.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Siłownia

Post autor: zuperhero »

w ciepłej zrobią się od razu grudki, poza tym z mlekiem jest w opór smaczniejsze
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Siłownia

Post autor: Łąsą »

białko z wodą :what:
tylko mleko
qualite_de_schizoide pisze: 10 lip 2020, 20:34 @Łąsą a boli CIę tak dosłownie kręgosłup po linii czy dajmy na to po bokach od kręgosłupa? Pytam bo również mi się zdarza zmagać z bólem kręgoslupa i jestem ciekawy jak to się objawia u innych.
typowy ból dyskopatyczny, z promieniowaniem do dermatomów
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
gracjangk
Posty: 210
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09

Re: Siłownia

Post autor: gracjangk »

Ma ktoś patent na zwalczenie ochoty na tłuste i śmieciowe jedzenie, gdy temperatura spada poniżej tych 15-20 stopni i brakuje słońca? Póki co nie trenuję, ale mam dietę z deficytem i trzymam się jej, natomiast gdy podczas tego lata pogoda robiła się typowo polska to nie mogłem sobie poradzić z ochotą na pizzę/burgera/skrzydełka itd a limit kcal na dany dzień prawie zamknięty.

Piszę tutaj bo jest tylko jeden temat o diecie keto.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9936
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

sprobuj silna wole
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Siłownia

Post autor: zemsta1kadluba »

zrób sobie samemu jakiegoś niby fast-fooda, ale nie takiego śmieciowego, np. ja polecam wrapy ze smażonym kurczakiem i do tego jakiś sos czosnkowy na jogurcie, plus tabasco, zaspokoisz potrzebę śmieciowego żarcia czymś znacznie zdrowszym
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Siłownia

Post autor: boras »

Koktajl w formie woda, maslo orzechowe, banan, białko to jest super sniadanko polecam
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Na treningach widuje Łukasza Modzelewskiego, to jest kurde bestia. Raz robiłem wiosłowanie obok niego, no i tak to wyglądało
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

hahaha ten mem, jakbym siebie widział po lewej xd Grunt to by się nie martwić porównywaniem z innymi. Sam mam do tego niestety skłonność. Od swojego początku z siłownią (35 dni jakoś) jestem na dosyć niskich ciężarach jak na gościa w moim wieku, ale za to łatwiej nauczyć się techniki i niesamowicie cieszy progres obciążenia, który swoją drogą jest błyskawiczny.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Ten memik to dokładnie ta sytuacja, zrobiłem wtedy zdjęcie;) Na szczęście porównuje się tylko do siebie z wczoraj, a jak widzę dobrze zbudowanego typa na siłowni, to tylko dostaje motywacji. Z ciężarami mam podobnie, skupiam się na technice i żeby chodzić regularnie, dorzucam jakieś śmieszne talerze jak czuje, że stać mnie już na więcej. Nie ścigam się z nikim, chciałbym o ile to będzie możliwe, przez resztę życia utrzymywać tą powłokę w lepszej formie, bo koniec końców na to mam największy wpływ w życiu.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

I to jest najbardziej odpowiednie podejście, nie ma co się porównywać do kogolowiek bo to prowadzi ostatecznie tylko do utraty motywacji, ludzi z predyspozycjami do wyglądu jak jakiś Lazar albo do dźwigania jak Sarychev jest ledwie ułamek procenta.
A propo wyżej wspomnianego Sarycheva, polecam obejrzeć jego filmy z treningów, to jaką chłop ma technikę przy wyciskaniu leżąc to jest jakiś kosmos, szkoda, że już raczej zrezygnował z bicia się o rekord z Maddoxem, bo jeżeli chodzi o styl to przewyższał go 10krotnie i potencjał wcale nie mniejszy miał.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Dziś w siłowni zabrakło prądu na kilka minut, i jak świetnie było bez tej muzyki i teledysków na ekranach, jedynie z naturalnym, porannym światłem (a jak w tym świetle wyglądały wdzięki kobiet, można było zakochiwać się na sekundy...). Tylko szczęk metalu, sapnięcia i warknięcia, pewnie podobnie brzmiały siłownie w starożytnej Grecji. Łatwiej było skupić się na ćwiczeniach, a przerwy między seriami jakby bardziej relaksujące. Opis tego nie oddaje, ale klimacik był najlepszy:D
ODPOWIEDZ