Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4379
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Siłownia

Post autor: kr0pka »

Kupię sobie to "Zacznij od siły", lubię poczytać fachowo o podstawach.
Ja od siebie polecam mega "Bądź sprawny jak lampart". Mobilizacje na każdą partię ciała. Wiele razy już wracałem do tej książki. Super opisane podstawowe wzorce ruchowe i zwiększanie zakresów ruchu.
nic na potem
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

Obrazek wczytuje zdjęcie? waga cruiser zrobiona, ćpun co nie ma pojęcia o siłowni ma za to duże o boksie. Koniec używek jak na razie. Wiadomo 1 clonazepam dziennie i 2 bunondole i tyle. Proszę o jakieś rady jeśli chodzi o dietę, bo jakoś się staram coś tam z neta robić, ale wy się tutaj dobrze znacie, Kownacki tam bez diety a zobaczycie heleniusa rozjebie do 5 rundy. Jeśzcze się męczę szybko bo do 6 rundy maks wytrzymuje, ale biore się kurwa ostro za siebie.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Jak chodzi o dietkę to poczytaj sobie o ładowaniu węgli około treningowo
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

Poczytam sobie, a według was jak najlepiej zrobić wytrzymałość oprócz codziennego wylewania potu na treningach i rzucaniu fajek. Jeszcze 8 rund nie jestem w stanie wytrzymać. 6 na sparingach to zawsze moja ostatnia, która jest na wykończeniu mojego boksowana.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Kwitów trenera nie mam ale u mnie dobre efekty dawały rundy ćwiczeń "à la tabata" czyli ćwiczenia w interwale czasowym 20sekund pracy 10 odpoczynku i robisz jedno ćwiczenie przez łączną długość rundy( w amatorskim boksie to 3min?) do jakiej się przygotowujesz
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

przygotowuje się do 3X3 minuty ale w sumie to spokojnie ogarnę. Gorzej, że przeciwnik z ukrainy później w zawodowym jak tą amatorską wygram. Tylko, że późno na zawodowy ring. Mam już swoje lata, ale chce stoczyć kilka w zawodowym i się jakoś zapisać w kartach historii, no i na boxrec zaistnieć, ale w zawodowej nie biorę jak Najman typów co mają rekord 4 do 33:D tylko kogoś kto ma chociaż wynik ani ujemny, ani dodatni czyt. 8,8 np.// Zawsze stawiałem na siłę nie na technikę i najbliżej mi do Wildera jeśli chodzi o styl walki. Wiadomo, że nie chce się tu porównywać z takim kozakiem,ale chodzi mi o to, że nie pracuję na nogach jak choćby Szpilka (wbrew pozorom, Szpila technicznie jest kozakiem) tylko obrona u niego leży po walce o mistrza świata, ale mam to pierdolnięcie, którym często kończę walkę klasycznym KO. Leżałem raz na deskach nieprzytomny. Obronę mam dobrą, ale miałem trochę wygranych na koncie i zacząłem kozaczyć jak Muhamed Ali, który nie musiał trzymać gardy bo uniki miał, jak nikt do tej pory. No a ja po serii uników przyjąłem na szczękę taką petardę, że się ciemno zrobiło przed oczami.
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:20 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Osobiście w takim razie polecał bym te interwały robić min 4x4min bo wchodząc za liny/na matę/do klatki adrenalinka powoduje ze męczysz sie znacznie bardziej niz na sparingach czy podczas normalnego treningu.

/\ Posiłek po treningowy i wjezdza kolejna porcja kofeiny lub o ile jest opcja 20min drzemki po kawowej
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

hayanawama pisze: 31 lip 2021, 9:04 jaka jest wasza taktyka zeby po silce miec ochote na cos wiecej niz pojscie do lozka czy najblizszej powierzchni na ktorej mozna sie oprzeć i usnąć
Jest sporo zmiennych, które mogą na to wpływać. Tutaj może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu:
https://potreningu.pl/artykuly/poprawa ... ningu-3413
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

hayanawama pisze: 31 lip 2021, 9:04 jaka jest wasza taktyka zeby po silce miec ochote na cos wiecej niz pojscie do lozka czy najblizszej powierzchni na ktorej mozna sie oprzeć i usnąć
ćwiczenie na czczo zaraz po wstaniu rano, przed piję przedtreningówke, zaraz po treningu ładuje węgle i białeczko i później cały dzień mogę przenosić góry
jak ćwiczyłem wieczorem to nie dość że byłem już dość ospały, to dodatkowo czułem się ciężko po całym dniu żarcia, a jak wypiłem jeszcze przedtreningówkę przed treningiem to jeszcze ciężko ze spaniem było
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:20 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Whtn pisze: 31 lip 2021, 13:18
hayanawama pisze: 31 lip 2021, 9:04 jaka jest wasza taktyka zeby po silce miec ochote na cos wiecej niz pojscie do lozka czy najblizszej powierzchni na ktorej mozna sie oprzeć i usnąć
ćwiczenie na czczo zaraz po wstaniu rano, przed piję przedtreningówke, zaraz po treningu ładuje węgle i białeczko i później cały dzień mogę przenosić góry
jak ćwiczyłem wieczorem to nie dość że byłem już dość ospały, to dodatkowo czułem się ciężko po całym dniu żarcia, a jak wypiłem jeszcze przedtreningówkę przed treningiem to jeszcze ciężko ze spaniem było
Miałem dosłownie tak samo. Trening do 23, a potem zasypiałem dopiero o 2. Jak lecę rano na czczo jest super, o 10 walę szejka i czuję się jak młody bóg.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

hayanawama pisze: 31 lip 2021, 16:55 a co w tej przedtreningówce masz?
https://allegro.pl/oferta/chikara-katan ... ZEQAvD_BwE
teraz taką mam, ale miałem też dużo słabszą z kfd i też robiła swoje, dosypuje sobie jeszcze miarkę kreatyny i jest git
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

byki co obecnie suplementujecie?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Kretka, Ashwa, ZMA, Melka
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

wiadomo białeczko, kreatyna
no i oczywiście dużej dobrej energii z muzyczki
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

kreatyna i omega3, przed treningiem cytrulina
i dużo miłości
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

ja osobiście tylko kretka, omega3 i cynk + sporadycznie ashwa ale myślę czy by pierwszy raz nie przetestować na sobie przedtreningówki bo dotychczas unikałem, polecacie jakąś dla laika w tym temacie? jak oceniacie np tą https://www.trec.pl/boogieman.html
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

Kiedyś Gainery i białko, żeby nabrać masy. Jak masa już jest to tylko rzeźbić. Teraz najlepiej ogarnąć dietę, bo przecież to właśnie dieta daje siłę do treningu. Ja mając siłownię w domu, robię ją prawie codziennie, bo jednak czasami ciężko się było zabrać gdzieś na miasto. Jeśli chodzi o zmęczenie po treningu to jakoś go nie odczuwam. To pewnie też lata treningów przyzwyczaiły organizm. Robię siłownie różnie, czasami rano, czasami wieczorem.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Ale jak to, to dieta coś daje? Przecież wcześniej wspominałeś, że nie jest ci potrzebna, bo zajebiście wyglądasz ładując dragi.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
ODPOWIEDZ