Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
101
57%
Split
50
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 176

Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Siłownia

Post autor: formaszczytu »

Gościu, on podał godzinę treningu. XD
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Re: Siłownia

Post autor: Morales. »

No i że chodzi od poniedziałku do piątku czyli 5 razy, dobrze myślę?

Zastanawiałem się czy pytać tutaj czy w temacie używki.
Ostatnio mam w chuj duży problem z regeneracją przez co przestałem ćwiczyć, a moje samopoczucie sięga dna. Wszystko mnie napierdala i na nic nie mam siły. Humor wiadomo też najgorszy. Libido i apetyt o dziwo bez zmian. Nie mogę kurwa spać, budzę się parędziesiąt razy w ciągu jednej nocy. I zastanawiam się czy nie zacząć żreć czegoś nasennego. Jakimiś radami typu unikaj światła niebieskiego, cisza, ciemno, temperatura, odpowiedni materac nawet mnie nie wkurwiajcie.
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Siłownia

Post autor: Łąsą »

hydroksyzyna jak coś, bo nie uzależnia i nie wpływa negatywnie na fazy snu jak wszystkie benzo
tylko trzeba umiejętnie dawkować i dobrać odpowiednią porę, bo czas działania ~12h, więc jak zażywasz tuż przed snem, to potem jest cholernie trudno wstać
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Re: Siłownia

Post autor: Morales. »

A ta melatonina co tam wyżej slizgerzy wspominali, warto czy od razu podbijać po hydroksyzynę?
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Siłownia

Post autor: esdoen »

Mi pomaga zasnąć - z reguły mam problem jak nie trzymam stałych pór chodzenia spać (nie wiem, jednego dnia o północy, drugiego o 3), albo jak wpadnie drzemka w ciągu dnia. Po pół godziny od wzięcia robi się sennie. Ale jak przegapię okienko zaśnięcia, to potem już nie ma różnicy.

A, ale na jakość snu podobno melatonina niezbyt pomaga. Mi bardzo mocno sen wspomaga ZMA, ale tak patrząc po opiniach to mogą być anegdotyczne dowody, a ja bywam podatny na placebo :D
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3705
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Siłownia

Post autor: Prez »

z autopsji mogę polecić hydroksyzynę, gdzie melatonina i zma chuja mi pomagały. z hydro tylko musisz uważać, bo tak jak Łąsą napisał, jak weźmiesz za późno to potem może być ciężko wstać. Brałem to zazwyczaj w środku nocy po kilku godzinach prób zaśnięcia i budziłem się co prawda na luzie ale zalepiony byłem bardziej niż po topach i to przez dobrych kilka godzin
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
lolok
Posty: 79
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:22

Re: Siłownia

Post autor: lolok »

formaszczytu pisze:Gościu, on podał godzinę treningu. XD
Umiem czytać ze zrozumieniem

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Siłownia

Post autor: Łąsą »

Morales. pisze: 20 lut 2020, 16:17 A ta melatonina co tam wyżej slizgerzy wspominali, warto czy od razu podbijać po hydroksyzynę?
u siebie zauważyłem, że melatonina co prawda pomaga szybciej zasnąć - i jest w tym lepsza niż hydroksyzyna - jednak zażywając ją zawsze budzę się wcześniej, niż bym chciał (tzn. śpię krócej niż 7,5-8h)

na hydroksyzynę, gdyby było ciężko po wstaniu, dobrym antidotum jest kofeina, bo jest bezpośrednim antagonistą wpływu hydroksyzyny na mózg
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6808
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Dla rozwiania wątpliwości chodzę 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku na siłkę. Pon, sroda i piątek trening siłowy, wtorek i czwartek brzuch + cardio.
Muszę spropsowac [mention]Łąsą[/mention] za polecenie mi hollow body. Wchodzi jak zloto.
Obecnie moja waga to 62kg przy 168 cm, jeszcze trochę mam tego smalcu. Redukuję, dopóki nie będę mial kostki na brzuchu.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Siłownia

Post autor: formaszczytu »

Morales. pisze: 20 lut 2020, 13:32 No i że chodzi od poniedziałku do piątku czyli 5 razy, dobrze myślę?

Zastanawiałem się czy pytać tutaj czy w temacie używki. Obrazek
Ostatnio mam w chuj duży problem z regeneracją przez co przestałem ćwiczyć, a moje samopoczucie sięga dna. Wszystko mnie napierdala i na nic nie mam siły. Humor wiadomo też najgorszy. Libido i apetyt o dziwo bez zmian. Nie mogę kurwa spać, budzę się parędziesiąt razy w ciągu jednej nocy. I zastanawiam się czy nie zacząć żreć czegoś nasennego. Jakimiś radami typu unikaj światła niebieskiego, cisza, ciemno, temperatura, odpowiedni materac nawet mnie nie wkurwiajcie.
Wróć do treningów, zwłaszcza wieczorem. I kategorycznie odmawiaj lekarzowi alprazolamu i zolpidemu.
Hydroksyzyna - jak wyżej, spoko, ale musisz wziąć wcześniej.
Bez recepty:
Melatonina - jak na Ciebie zadziała jej suplementacja to bierz ale weź pod uwagę, że musisz pobrać tydzień/dwa by zadziałała.
Apap noc/difenhydramina - po wzięciu od razu się kładziesz, inaczej nie zadziała.
Aviomarin/dimenhydrynat - jak wyżej, mocno muli.
Autorskie mieszanki ziół ze sklepów ziołowych + melatonina to moim zdaniem najlżejsze i najlepsze rozwiązanie.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Siłownia

Post autor: Wtn »

Panowie jakie dobre ćwiczenia na siłce na triceps dla początkującego?
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

Wyciskanie wąskim chwytem to król ćwiczeń na triceps, poza tym pomaga w samym wyciskaniu. Do tego jakieś skullcrushery albo tzw bawole jaja czyli prostowanie ramion na wyciągu przy użyciu tych linek z takimi jajcami na końcu
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Siłownia

Post autor: Łąsą »

formaszczytu pisze: 25 lut 2020, 2:46 pobrać tydzień/dwa by zadziałała.
nie sądzę, melatonina działa od razu, po pierwszej dawce
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Siłownia

Post autor: Beny »

Łąsą pisze: 25 lut 2020, 12:48
formaszczytu pisze: 25 lut 2020, 2:46 pobrać tydzień/dwa by zadziałała.
nie sądzę, melatonina działa od razu, po pierwszej dawce
zgodzę się, działa od razu. Nie polecam jednak brać tego dłużej, tzn. czytałem opinie, że nie powinno się tego suplementować zbyt długo bez przerw
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Siłownia

Post autor: KILLIE »

na mnie melatonina działa pięknie ale ja ważę prawie stówę i wrzucam zawsze 5mg na około 30min przed snem, wtedy już spierdalam z kompa, zamykam wszystko w pizdet i idę się wykąpać, zrobić jakieś jedzenie do pracy na rano i wpadam do łóżka i zasypiam raz dwa, nie mam problemów ze wstawaniem, nawet jest lepiej bo wstaję przed budzikami i jestem wyspany a bez niej miałem dni, gdzie koło ucha napierdalał budzik i potrafiłem go wyłączyć i spać dalej a po obudzeniu się tego nie pamiętałem

@edit no też nie mam tego w codziennej suplementacji, teraz mam takie dni, że potrafię zasnąć w opakowaniu jak się położę na chwilę na łóżku :roll: niemniej jednak melatonina pomagała mi bardzo, gdy miałem luźny okres, gdzie rozjebałem sobie rytm dobowy i godziny spania
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Siłownia

Post autor: Wtn »

No dobra,a jakie jeszcze suple na początek? Kreatyna sama styknie?
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

Jack3d na starej formule
Wybijesz sztangą dziurę w suficie, sprawdzone i potwierdzone
A tak serio to ja bym wybrał chyba jednak cytruline na początek, lepiej nabija
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Siłownia

Post autor: esdoen »

swoją drogą jak to jest z produktami z geranium? myślałem że wycofali, ale teraz jak napisałeś szybki google, i jeszcze trochę sklepów sprzedaje. Nielegalnie?
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Siłownia

Post autor: formaszczytu »

Łąsą pisze:
formaszczytu pisze: 25 lut 2020, 2:46 pobrać tydzień/dwa by zadziałała.
nie sądzę, melatonina działa od razu, po pierwszej dawce
To może pojebałam coś z działaniem długotrwałym, mea maxima culpa.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Siłownia

Post autor: esdoen »

Wołam [mention]Łąsą[/mention].

Witamina B6 - toksyczność, jak bardzo się tego obawiać? Jako że dieta nie zawsze jest zbilansowana, mam w codziennym stacku multiwitaminę Olimpu, gdzie jest jej 18,8 mg, 1343% RDS. Te Olimpowe ogólnie mają dość spore ilości, ale wychodziłem z założenia, że to na tyle solidna firma, że nie dopuszczają szkodliwości.

Czytałem jakiś wątek na reddicie dzisiaj, gdzie pojawił się ten link: https://n.neurology.org/content/88/16_Supplement/P4.043

Oczywko energetyki to też stały punkt mojego dnia, puszka Red Bulla ma 350% RDS B6 najwidoczniej. No i po raz pierwszy zaniepokoiłem się piciem energetyków (6 to jakaś skrajna ilość, może raz do roku tyle wypiję, ale 3 dziennie to już częstsza sytuacja). Plus witamina i robi się sporo.
ODPOWIEDZ