Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Siłownia

Post autor: MalkoNTENT »

Megidox pisze: 15 mar 2021, 8:05 Polecam podcasty Marka - mega dawka wiedzy podana w mega przyjemny i humorystyczny sposob.
Jakiego kurwa marka?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Marka Fischera aka Fitmaker ktory jest gosciem w filmiku który był nad moim komentarzem
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Siłownia

Post autor: MalkoNTENT »

Aaa Ok, jak słyszę podcast od razi mam w głowie Spotify i nie połączyłem.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Tam tez go masz :)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

ziomus nie mozna tak porownywac chamsko skrajnych swirusow bo to jak porownac powerliftera co wali 300 na klate wyglada jak wielki prosiak do ciezarowca co wali rwanie snatcha 200kg nad banie do jakiegos szczuplego kury workout na sterydach co wali 10 powtorzen na drazku i ma bary jak kule armatnie bo to nie mma zeby wszystkich miksowac ze soba
hamisko kozak wie co robi chlopina a tu lap kanal z usa tez mocni zawodnicy amatorzy https://www.youtube.com/c/thatsgoodmoney/videos
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:10 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

dzisiaj porzadki robione byly Obrazek sily nie zabraknie w tym roku

Dodano po 46 minutach 11 sekundach:
hayanawama pisze: 19 mar 2021, 21:27 Nie porównuje, jak ktoś sie przypierdala głupio, że "hehe to heteroseksualne forum" albo przyrównuje mnie do małpy no to sie odgryzam, napisałem w dalszych postach ocb

a panowie z usa dobrze wycięci, poszedł subik
ziomus no co ty nie skminiles ze na striciakow sie mowi malpiszony bo tylko na tych drazkach wisza tu cie typy pod wlos biora a ty sie dajesz narbac
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

o kurwa, bengal to tylko dla ciebie?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

na ten rok i przyszly bo nie chce zeby mi zabraklo jak np wymysle mostek i kurwa potem seria pojebanych zdarzen ze trzeba mieszac laby na biegu motac cos kiepskiego bo wariat jakis wypadnie z obiegu bedzie chory nie bedzie mogl jak to w zyciu kolo forutny sie kreci jak dyfer a nie chce a takiej maniany odpierdalac jak jakis swiezak wiec kurwa elegancko mam z jednego rzutu wszystko na podobnym stezeniu wiec sie nie bede wkurwial a zdarza sie ze na nieswiadomce powijasz flakony jak masz kiepskie dojscie i bijesz sok co 1 flacha ma 50mg a 2 400mg stezenia srodka i jeszcze zanieczyszczona innym srodkiem jest
nie wszystko na raz alle jest rozpiska plan dzialania dannyego oceana na grubej rozkminie zlodziejskiej i etapami beda wjezdzac kolejne srodki z tym ze teraz znowu urozmaicenie wjezdza lowriderem od poczatku zabawy trenom venom jest przyjmowany domiesniowo razem z 250 enanem ja lapie tego byka za rogi zobaczymy ile sie utrzymam w siodle zanim mi odkurwi trenowa psychika plus oxytropin 2ui co 2 dni leczniczo
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

Bengal, chodzisz sie badac regularnie czy na wariata?
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

ziomus od kilku lat nie zydze jak faryzeusz na badanaka bo regularnie odblokowywuje sie a zdarza sie tez czasami ciagne mostki jak mam zajawke no i kurwa wiadomo spz nie chce sobie przysadki zablokowac przez glupote
dbam o suple nie lece boeing777 najebany jak denzel za sterami tej kurwa maszyny wiec wiadomo oslonka na watrobke przy oralach do tego niezly kurwa probiotyk na kichy jest tez male conieco na stawy jak wino wjedzie bo lubi podsuszyc do tego wrzucam juz na warsztat koenzym q10 i tez przypierdalam greensy i mam fajnego stacka witaminowego organicznego a nie syntezowane witaminy wiec lepiej wchlanialne witaminy teoretycznie i je laduje zawsze razem z tluszczem omega mam tez ashwagande na sen czasami bo jednak regenerka na tesciu jest ale odespac tez jest wskazane a alprazolam lykam juz tylko sporadycznie bo mi kardiolog pomogl troche to serducho ogarnac ale tez wciaz jest brane lekarstwo na nie
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Siłownia

Post autor: badi »

bengal a chuj Ci po tym staje?
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Siłownia

Post autor: Mko21 »

Przy takim stuffie na wariata xdd, sam nadupcam ponad rok samego teścia z mostkami i regularne badanka, w międzyczasie tylko clenbuterol wleciał dodatkowo 2 razy jak się chciałem wyciąć, ale od pół roku tylko teść i nie wyobrażam się nie badać, chociaż wiadomo, że już mniej więcej wiem kiedy i jak zbić prolke i estro i trzymać to ogarnięte to warto się zbadać, a żydzenie na tym to chyba najgorsze co może być. A chuj to staje właśnie za często i problem jest czasem jak się skupić na czym innych jak na dupach i się poruszać ze stojącym pindolem, ale no u mnie staż zapewne znacznie krótszy jak u Bengala a i mniej środków więc w sumie sam jestem ciekaw czy trzeba się było wspierać
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Bicie jakiej kolwiek bomby bez badania to debilizm wiekszy niz ten prezentowany przez niektorych uz w temacie "uzywki", nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

Mko21 pisze: 26 mar 2021, 13:15 stuffie na wariata
Dla mnie przy czymkolwiek brak badan jest nieakceptowalny. Ale dla mnie tez nieakceptowalne byloby zajebanie w siebie tego co user Bengal. Wiec nie wiem jakie ma podejscie, stad pytam.
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Siłownia

Post autor: benqacz »

Po co wy walicie te środki jak nie jesteście zawodowcami pro?
Ile lat próbowaliście naturalnie?
#free2rzyn
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

A co, szkodzi ci to, że ktoś wali? Jego zdrowie, jego sprawa :dunno:
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Siłownia

Post autor: benqacz »

No wiadomo tak samo synthol przecież też sobie można wstrzykiwać hehe. Zapraszam do dyskusji, a może chwili refleksji.
#free2rzyn
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Siłownia

Post autor: zuperhero »

Przecie taki testosteron w niewielkich dawkach, robiony z głową, daje ci bardzo mało skutków ubocznych, a może znacząco ulepszyć nie tylko twoje sportowe osiągi ale też ogólną jakość życia. Najbardziej mnie śmieszy jak demonizowanie dopingu leci od ludzi palących pety, chlejących/ćpających co weekend, jedzących gówno-jedzenie i nieuprawiających żadnych aktywności. Po sterydach dostajesz coś w zamian za ryzyko dla zdrowia, w ww. przypadkach dostajesz kurwa kilka sekund fizycznej przyjemności.
ODPOWIEDZ