Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
100
57%
Split
49
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 174

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

beka z wycinania, chlop to ma byc chlop
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Siłownia

Post autor: elkacpero »

do zawodow sie szykujesz?
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

encrenoire pisze: 14 paź 2021, 23:19 Ale spokojnie, odrobię straty po kontuzjach i dorzucę coś do tej kreatyny, czas rozpierdolic trochę hajsu i zdrowia.
@elkacpero
Zawody raczej nie są motywem przewodnim :lol:
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Siłownia

Post autor: elkacpero »

:nonono: w takim razie rozsadniejsze od wdupcania w siebie clena tylko i wylacznie 4fun wydaja sie historie chlopaków z tematu używki
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

Xd. Cytat nie przedstawia mnie w najlepszym świetle, to prawda. Ale co poradzę, spieszy mi się.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1966
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Siłownia

Post autor: yytr »

Ktoś się orientuje czy jutro Fabryki działają?
Deyker
Posty: 1062
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Siłownia

Post autor: Deyker »

Panowie ćwiczę sobie rekreacyjnie, plus gram w piłkę i czasami biegam. Liczę kalorie i lecę na deficycie, schudłem już około dyszki i w sumie mi to starczy, ale o ile zrzuciłem z większości ciała nadmiarowy tłuszcz, to bebzola jeszcze dość trochę zostało. Da się jakoś tak dobrać ćwiczenia czy coś, żeby nie leciało mi jakoś mega mocno z reszty ciała, a ten bebzol jakoś systematycznie malał? Czy muszę cały chudnąć do mega szczypiora, żeby ten uporczywa tłuszcz z brzucha zszedł?
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

No sekretnej wiedzy tu nikt nie ma, raczej sie nie da 'targetowac'. Ale mozesz dzialac tak, jakby sie dalo, na pewno wiecej ciezszych cwiczen na brzuch Ci nie zaszkodzi, je i tak warto robic, generalnie, najwyzej sobie core wzmocnisz. Chociaz sa jakies badania mogace wskazywac inaczej, pamietam, https://www.youtube.com/watch?v=XM1JPtF_vdA.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Też znam tylko pogląd, że niestety nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu, do tego często najwięcej odkłada go się w tak nam znanej oponce i ona znika na końcu, jebaniutka. Ja swoją nosze od lat, spocząłem na laurach po zrzuceniu kilkunastu kilogramów i nigdy mocniej nie docisnąłem z redukcją. Jak zacząłem chodzić na siłownię regularnie to zauważyłem, że znika, ale po lecie wybrałem drogę masy i będę ją kontynuował do zimy, by rozpocząć projekt ostatecznego zrzucenia bebzola na sezon wiosna lato 2022 i odkrycia mięśnia, który uda mi się do tego czasu wyhodować (i już nie mogę doczekać się następnego masowania).
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Deyker pisze: 02 lis 2021, 21:13 Liczę kalorie i lecę na deficycie, schudłem już około dyszki i w sumie mi to starczy
Gratki, 10kg to już spory balast :D
Deyker pisze: 02 lis 2021, 21:13 Da się jakoś tak dobrać ćwiczenia czy coś, żeby nie leciało mi jakoś mega mocno z reszty ciała, a ten bebzol jakoś systematycznie malał?
Rodzaj ćwiczeń nie ma znaczenia.
Deyker pisze: 02 lis 2021, 21:13 Czy muszę cały chudnąć do mega szczypiora, żeby ten uporczywa tłuszcz z brzucha zszedł?
Jest to jedna z opcji. Możesz też wejść na zero kaloryczne i robić rekompozycje. Możesz też podzielić rok na bloki utrzymania/lekkiego surplusu. Będzie to czasochłonne, ale rozwiąże twój problem. Zauważ, że ludzie mający więcej masy mięśniowej nawet jak sobie przytyją te 5-7kg, to nie wygląda to tak źle jak w przypadku osób, które nie mają tych mięśni. Stąd twoje wrażenie, że wszędzie spoko, tylko brzuch za duży. No i ostatnia opcja jaka przychodzi mi do głowy to podbić do kolegi @encrenoire na PW. Na pewno coś doradzi.
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:17 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4479
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Siłownia

Post autor: kr0pka »

Zakwasy to masz chwilę po treningu a to co czujesz następnego i w kolejnych dniach, to uszkodzenia mięśniowe i ja z nimi ćwiczę normalnie.
Wrzuciłem sobie kreatynę ale robiłem już dwa podejścia do dawkowania i mam po niej tak potężne wzdęcia, że się poddałem (monohydrat).
nic na potem
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Ziomek też miał coś po kreatynie w proszku, zgagę czy wzdęcia właśnie, nie pamiętam dokładnie, a tabletkach nie ma. Nie wiadomo czy wasze przypadki są w ogóle do siebie podobne ale daję znać o opcji :D
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Siłownia

Post autor: jajca »

tylko czy trenując z bólem i pogłębiając mikrouszkodzenia mięsniowe, nie sabotujesz w jakiś sposób procesu ich odbudowy?
juz abstrahując że ból utrudni trenowanie na wysokim poziomie intensywności
co do wzdęć, nie musi to być koniecznie wina kreatyny per se, ale wiele dodatków, np. niektóre słodziki może je powodować
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4479
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Siłownia

Post autor: kr0pka »

@con shonery hmm może spróbuję w tabsach jeszcze.
jajca pisze: 04 lis 2021, 10:41 tylko czy trenując z bólem i pogłębiając mikrouszkodzenia mięsniowe, nie sabotujesz w jakiś sposób procesu ich odbudowy?
juz abstrahując że ból utrudni trenowanie na wysokim poziomie intensywności
Nie wypowiem się na temat sabotowania. Wiem natomiast, że po kilkunastu minutach treningu ból zdecydowanie się zmniejsza lub całkowicie znika aż do następnego dnia.
jajca pisze: 04 lis 2021, 10:41 co do wzdęć, nie musi to być koniecznie wina kreatyny per se, ale wiele dodatków, np. niektóre słodziki może je powodować
Zdaję sobie sprawę. Pierwszy raz wzdęcia dopadły mnie po ok 2/3 tyg stosowania. Przy drugim podejściu praktycznie od razu na drugi dzień i nie zmieniając nic w diecie przy odstawieniu kreatyny znikały więc jestem raczej pewien.
nic na potem
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

jajca pisze: 04 lis 2021, 10:41 tylko czy trenując z bólem i pogłębiając mikrouszkodzenia mięsniowe, nie sabotujesz w jakiś sposób procesu ich odbudowy?
Sabotujesz, jeśli przesadzisz z objętością treningową. Wtedy kolejny trening tej samej partii mija się z celem. Natomiast często jest tak, że samo przejście z niższych zakresów powtórzeń na np. AMRAP powoduje domsy, a objętość treningowa jest identyczna.
jajca pisze: 04 lis 2021, 10:41 juz abstrahując że ból utrudni trenowanie na wysokim poziomie intensywności
Nic nie utrudni. Dobra rozgrzewka i po seriach wstępnych nic nie boli.

Co do kreatyny to może po prostu coś innego niż monohydrat?
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:19 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Siłownia

Post autor: jajca »

obys wytrwał w treningach dluzej niz 3 dni
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Ciekawe od czego to zależy, wczoraj było normalnie a dziś kofeina mnie wyjebała ze czułem się jak kozak po pigule, ale kurwy mocneeeee. Nie czułem się niekomfortowo ale zazwyczaj jestem w środku martwy oazą spokoju no a nosiło mnie, ciekawe uczucie.

W sumie może abstynencja od nikotyny, zioła i koniówy wjeżdza XD
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Siłownia

Post autor: emcess »

sen i dużo innych czynników, bardziej cię wypierdala kofeina jeśli nie musi cię "wyciągać" ze zmęczenia
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ