Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
100
57%
Split
49
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 174

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

powiem wam, że fajnie widzieć rozstępy na klacie :oops:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

dorzuc cynk do diety i moze jakis krem zawadiacki na rozstepy, bo na poczatku fajnie ale jak zaczynalem to do dzisiaj mam slady po rozstepach na barkach/klacie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

dzięki, niby jem produkty bogate w cynk ale może trzeba pomyśleć o suplementacji
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Siłownia

Post autor: zemsta1kadluba »

nawet jak zostaną ci jakieś rozstępy (bo czasami nic się nie da poradzić) to noś je z dumą, jako świadectwo drogi jaką podjąłeś żeby stać się lepszym
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

No jasne, nie będę przeżywał, i tak mam już haniebne rozstępy na bebzolu z okresu jak mi go wyjebało poza skalę (swoja drogą trochę się obawiam czy nie zostanie mi jakiś zwis, no ale będę się martwił jeśli w ogóle tak będzie), rozstępy od treningów będę dla odmiany nosił z dumą.
Jadę zaraz po kreatyne i cytruline, to od razu powine cynk z magnezem jakiś.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Siłownia

Post autor: zemsta1kadluba »

też zrzucam brzuch i obawiam się zwisów, więc robię to dość powoli, ale jak będzie to będzie, jebać i do przodu
mołpy są kozackie
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Siłownia

Post autor: befree »

Najważniejsze że coś ze sobą robicie, rozstępy nie są ładne ale to część drogi ku zmianie na lepsze. Ja staram się głównie zrzucić brzuch, wiele tego nie mam ale trochę tkanki tłuszczowej się nagromadziło przez lata i powoli sobie robię FBW, jak będzie tak będzie
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

a ja dalej czytam i nie wiem już czy tą cytruline brać, komu wierzyć na tym świecie
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Siłownia

Post autor: zemsta1kadluba »

ja cytrulinę biorę, ogólnie ludzie uważają że wzmacnia pompę, ale gdzieś widziałem video gdzie autor powoływał się na badanie które wykazywało że bardziej chodzi o to że cytrulina pozwala ci wykonać kilka dodatkowych powtórzeń w serii (co przekłada się m.in na większą pompę). Lubię i mogę polecić spokojnie, ale nie jest to na pewno nic niezbędnego, do tego bym dał raczej kreatynę i kofeinę, chociaż można się kłócić czy w ogóle potrzebujesz supli jako tam amator co se chodzi na treningi, ale na pewno te dwa mają konkretne działania.
Na pewno warto przede wszystkim dopiąć dietę przede wszystkim i jak mamy ograniczone fundusze, to zainwestować przede wszystkim w jedzenie, bo żadne suple nie naprawią ci chujowej diety.
mołpy są kozackie
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Siłownia

Post autor: befree »

Jak ktoś już jakiś czas ćwiczy to powinien pomyśleć o cytrulinie, BCAA (w której też jest chyba cytrulina) i kreatynie?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Siłownia

Post autor: zemsta1kadluba »

bcaa z tego co się orientuję są zupełnie niepotrzebne, chyba że trenujesz na czczo, bo równie dobrze możesz sobie wypić białko (czy tam zjeść kurę), a będziesz miał taki sam, jak nie lepszy efekt.
Spoiler
mołpy są kozackie
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Siłownia

Post autor: befree »

Czyli ogólnie z suplementów to starczy białko, kreatyna i cytrulina?
Jak w ogóle bierzecie białko i kreatynę? Bo biorę po prostu codziennie a jeden znajomy mówi, że ważne by to brać przed treningiem, inny, że po treningu, zastanawiam się jakie to ma znaczenie, skoro to krąży w organiźmie to chyba równie dobrze mogę to łykać rano a jak po pracy poćwiczę to nadal tam będzie i będzie służyło, dobrze myślę?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Siłownia

Post autor: zemsta1kadluba »

białko bierzesz jak chcesz po prostu wprowadzić więcej białka w diecie bo nie dajesz rady jedzeniem samym, tu nie ma żadnej magii w działaniu.. Generalnie około treningowo trzeba mieć spożyte odpowiednią ilość białka i węgli dla lepszych wyników i lepszej syntezy mięśniowej, ale to też nie działa tak jak niektórzy na siłkach mówią że "wariacie jak w ciągu 20 minut od treningu nie zajebiesz szejka to ci mięśnie znikną" :lol:
Spoiler
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

kreatyne codziennie 5g obojetnie kiedy, ewentualnie jakims bro-science mozesz sie posluzyc i wpierdalac po 15g tego przez pierwszy tydzien czy iles tam a potem normalne dawki juz
cytrulina w sumie nie wiem co myslec, nabralem sie kiedys i kupilem i w sumie nie odczuwam jakiejs poprawy duzej na treningach, na granicy placebo raczej, duzo lepiej te pieniadze wydac mozna bylo
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Kreatyna też nie daje doraźnego efektu przed czy po treningu, tylko trzeba ją przyjmować regularnie by utrzymać optymalny poziom w organizmie. Posłuchałem dziś że dobrze działa nasycenie kreatyną - przyjmowanie przez pierwszy tydzień codziennie w ilości 0,2g na 1kg masy ciała, później wystarczy 3g dziennie by utrzymać nasycenie.
Czarny papież naturalnej kulturystyki poleca kreatynę nawet osobom, które nie ćwiczą, co tym bardziej popchnęło mnie do suplementacji.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Siłownia

Post autor: zuperhero »

ściągawka
Obrazek

*ofc nie znaczy że potrzebujesz wszystkiego z listy bo jeśli dostarczas z diety białko nie potrzebujesz whey, jeśli ćwiczysz tylko na siłce a nie jakiś inny sport nie potrzebujesz żeli energetycznych ...
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Ej super jest ta cytrulina. Trudno stwierdzić czy pompa była lepsza, bo miałem dzień przerwy i i tak rwałem się do machania sztangą, ale chodzi mi o smak - wykrzywia ryja jak czysta dusza cytryny, uwielbiam kwaśne rzeczy.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Siłownia

Post autor: Wtn »

Spoiler
Obrazek
zobaczymy jak to śmiga :joint:
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Siłownia

Post autor: befree »

con shonery pisze: 01 lip 2020, 8:55 Ej super jest ta cytrulina. Trudno stwierdzić czy pompa była lepsza, bo miałem dzień przerwy i i tak rwałem się do machania sztangą, ale chodzi mi o smak - wykrzywia ryja jak czysta dusza cytryny, uwielbiam kwaśne rzeczy.
To jest jakaś bezsmakowa czy smak konkretny? Zastanawiam się czy z KFD sobie nie zamówić. Polecacie produkty tej firmy? Póki co mam z niej tylko kreatynę ale jak sprawdzałem to wydają się mieć dobre i tanie produkty
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Siłownia

Post autor: zemsta1kadluba »

KFD według mnie spoko, mieli parę kontroli labów zewnętrznych czy skład produktów pokrywa się z etykietą i zawsze było że tak, plus cenowo wychodzi dobrze więc ja obecnie mam tę parę rzeczy jakie biorę od nich. No i też przy produktach są certyfikaty do wglądu
No i reklamy na youtube mają mistrzowskie :lol:
A smak, no kwaśny, ja mam ten naturalny bez dodatków smakowych, ale są takie z konkretnymi smakami. Ale nawet sama jest całkowicie spoko do wypicia, czasami sobie wrzucam w colę zero i też jest spoko Najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek próbowałem co ryj wykręcało to kreatyna hcl (nie pamietam jaka firma), kurwa nie dało się normalnie przełknąć, teraz tylko monohydrat geng.
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ