Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

demon pisze: 13 cze 2021, 17:58 Ja generalnie polecam wziąć sobie kilka różnych smaków białka, bo przy codziennym wpierdalaniu jednego smaku po pewnym czasie mocno się przejada.
No, mozna tez jesc jedzenie, to sie nie znudzi.
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siłownia

Post autor: demon »

Serio? Myślałem, że nie można. WPC to przecież fajny dodatek do owsianki, płatków jaglanych, kaszy manny itd. Z takich posiłków czasem ciężko jest wycisnąć odpowiednią ilość białka, żeby przy okazji jakoś smakowało.

Mam na myśli ludzi, którzy cały czas wpierdalają jeden smak białka, nawet te 30 g dziennie, nic dziwnego że się przejada. Ja kupuję zazwyczaj ze 4 różne smaki dla urozmaicenia i sobie nimi rotuję.
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Siłownia

Post autor: plumpik »

ART pisze: 13 cze 2021, 12:42
sven22 pisze: 13 cze 2021, 11:09
hayanawama pisze: 12 cze 2021, 23:30 jakie wpadki

po allnutrition roslem jak na drozdzach
Allnutrition to jedna z marek SFD. Jakiś czas temu pojawił się pomysł, żeby testować suplementy w niezależnych laboratoriach.
Fanpage nazywa się badamy suplementy. Tutaj niezależny test białka, które kupujesz:
Spoiler
A tutaj opis reakcji firmy SFD z przed 2 miesięcy na informację, że założyciele fanpage mają opublikować badania głównej firmy, tj. SFD:
Spoiler
A rosłeś pewnie dlatego, że miałeś deficyt węglowodanów w diecie, a producenci SFD zadbali o to, żebyś uzupełniał węgle z... odżywki białkowej :D
https://youtu.be/sClxdEVLny0

no ale propsuje bialko z kfd tak czy inaczej
ja pierdole obejrzałem tego głąba i przecież to kurwa jest taki dureń że ciężko znaleźć inwektywy opisujące jego głupotę.
- wielkie odkrycie, że Olimp się reklamował na kfd %-)) drugim największym forum kulturystycznym w Polsce, przy okazji od lat także reklamował się na na SFD, gdzie miał dział sponsorowany i kurwa to dodatkowe odkrycie tajemnicy 3 Rzeszy że białko Olimp UWAGA można kupić w sklepie KFD %-). Jak kurwa mać białko Olimp można kupić chyba w każdym sklepie z suplementami, w tym także na SFD bo to największa i najbardziej rozpoznawalna firma w PL w tej branży.

przecież ten jebany tuman oprócz takich ciężkich dział jak wyżej pokazał jakieś związki między KFD a to badamysuplementy, ale w zasadzie jakie to ma jebane znaczenie dla wyników badań ? Czy badania zostały sfałśzowane?
Przecież chociażby wcześniejsza wpadka z soją w wpc sfd to nawet jeszcze nie było tego badamy suplementy. Więc kolejne wpadki sfd/allnutrition/fitwhey to zero zdziwienia.

Białka kfd/ostrovit były wielokrotnie badania NIEZALEŻNIE, sam kurwa się zrzucałem z chłopakami na jednych z for na badania tych białek i zawsze wychodziło spoko. A sfd to huj do dupy za te wałki i jebać ich maczetami :)
Betonowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2021, 17:21

Re: Siłownia

Post autor: Betonowy »

sven22 pisze: 13 cze 2021, 19:09
Pan Andrzej jest mistrz, bardzo lubię go słuchać bo fajną wiedzę przekazuje.
Na jesieni, jak przyjdzie czas na podbicie masy, planuję skorzystać z jednego z jego planów
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Props dla 7nutrition, że promują takie osoby jak ten Pan. Krzysiu skromny chłopak, a osiągi światowe, i kto wie- może prime time jeszcze przed nim

plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Siłownia

Post autor: plumpik »

7 nutrition w ogóle ejst firma, która się wyróżnia na tle konkurencji jeśli chodzi o produkty. Bardzo dobre, nieszablonowe składy i suple, których nie dostaniesz u innych producentów, szkoda, że cenowo się plasują dość wysoko
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

@plumpik Jak o nieszablonowych produktach mowa, to jakiś czas temu wypłynęła nowa marka na pl rynku supli, tj. Placebo Nutrition (fajna nazwa swoją drogą), która ma ciekawe produkty. Ciekawi mnie ten izotonik z mentolem... No i wydają się być gwarantem jak chodzi o wiarygodność. Polecajka m.in od Jacka Feldmana
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Siłownia

Post autor: plumpik »

e, słabo, 3 produkty, nic specjalnego i ceny z kosmosu
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

No a czego ty oczekujesz od firmy, która dopiero wchodzi na rynek?
i jak nic ciekawego...

Ostatnio Australijski Instytut Sportu (AIS) czyli jedna z wiodących organizacji żywienia w sporcie zaktualizował swoją słynną listę suplementów i uznał, że substancje smakowe wchodzące w reakcję z układem nerwowym czyli m. in. mentol zasługują żeby znaleźć się w kategorii B podziału suplementów wg AIS.

Placebo Nutrition stworzyło pierwszy w Polsce izotonik z dodatkiem mentolu.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Siłownia

Post autor: Opieronie »

Wypadłem ostatnio z obiegu - skąd obecnie mono najlepiej?
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Siłownia

Post autor: plumpik »

@sven22 no nic ciekawego, czy dodatek mentolu to dla cb jakiś przełom czy co? daj spokój, to nadal jest zwykł izotonik w bardzo wysokiej cenie. tak samo białko 220 zł za 2kg mixu białka ? Nie ma szans, żeby ktoś to kupował :)

a mono to obojętnie bierz to tańsze i z ładną etykietą :D. ja polecam megabol
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: wrubel »

encrenoire pisze: 13 cze 2021, 21:03 No, mozna tez jesc jedzenie, to sie nie znudzi.

zapomniałeś jeszcze dopisać, że suplementy magicznie nie zbudują nam formy
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

plumpik pisze: 15 cze 2021, 18:42 czy dodatek mentolu to dla cb jakiś przełom czy co? daj spokój, to nadal jest zwykł izotonik w bardzo wysokiej cenie.
przeczytaj to, co napisałem jeszcze raz, albo idź być ignorantem gdzie indziej.
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Siłownia

Post autor: plumpik »

ok sorka, super suplement w huj, bo dodali do izotonika (ktore inne firmy w tej gramaturze sprzedają za 20 zł) trochę mentolu, ja pierdole %-) kup se zwykły izotonik i wpusc 4 krople amolu i daj znać jak wyszedł ten przełom w świecie suplementów i odżywek.

już ci mogę teraz powiedzieć, że peis z kulawą nogą tego kurwa nie kupi bo ceny mają z pizdy i tyle, sorka mordo, firma nie wypali musisz ogarniać inny biznes
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

dobrej nocy Ci życzę
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

wrubel pisze: 15 cze 2021, 21:37 zapomniałeś jeszcze dopisać, że suplementy magicznie nie zbudują nam formy
Jak dla mnie, to jedz 400g bialka, z czego wszystyko z proszku, a kazda scoop w innym smaku. :dunno:
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: wrubel »

kurwa chłop napisał żeby brać kilka smaków a nie 3kg tego samego białka a ty coś tu pierdolisz wcześniej jednak polecając jakieś myprotein i bulkpowders dla zwierząt, uciekaj stąd
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

1. Przeciez to sa dobre (tez wg. badan) i tanie produkty, akurat.
2. Przekaz jak u tedego, za trudny widze.
3. Dowiedz sie czym jest IF najpierw, a potem pouczaj o odzywianiu moze?
4. uciekam, bo jeszcze najesz sie tego bialka, preworkoutow i bedziesz bardzo grozny.

wrubel pisze: 17 cze 2021, 11:04 no ładnie rozpisałeś a teraz wypierdalaj
bardzo grozny
:oops:
Ostatnio zmieniony 17 cze 2021, 17:48 przez encrenoire, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: wrubel »

no ładnie rozpisałeś a teraz wypierdalaj
ODPOWIEDZ