Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Nie wiem stary, ja akurat nie mam takich dylematów, bo z używek o których piszesz nie korzystam. Piwko też sobie wypije raz w czas, ale to raczej po treningu, albo w dnt. O tych efektach, o których wspominasz to zapomniałeś dodać co jeszcze w tle leci ze środków, bo z tego co pamiętam z twoich wcześniejszych postów to na sucho nie lecisz- a to jest różnica.
Mko21 pisze: 09 maja 2021, 14:51 ale co, że po wypiciu jednego piwka nie opłaca się ćwiczyć?
Jak wypiłeś jedno czy dwa piwa w ciągu dnia, to wieczorem już raczej o tym zapominasz i idziesz normalnie na trening. Pisząc to, miałem na myśli podejście do tematu, że alko i sport w parze ze sobą nie idą na dłuższą metę. jeśli ktoś nie ma problemu alkoholowego, to po co pić i sobie utrudniać, jak wiesz, że masz dziś trening :dunno:
Mko21 pisze: 09 maja 2021, 14:51 Generalnie uważam, że mówienie osobom które mają problem z alko czy innymi używkami (ale głównie alko bo to jednak kalorie), że nie ma sensu ćwiczyć bo się nie zrobi żadnych efektów to największa głupota, bo da się zrobić całkiem spoko formę do tego wielu osobom łatwiej poradzić sobie z nałogiem jak się zacznie działać w trakcie niego i znajdzie zajawy na sport niż rzucić wszystko z miejsca
Może i tak jest. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie brać twarde narkotyki i ćwiczyć nie biorąc przy tym anabolików. Nie ma realnej szansy na regeneracje, dla mnie to jakaś abstrakcja.
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Siłownia

Post autor: Mko21 »

Wtedy leciałem na sucho, dzisiaj za pewne bym tak nie dał rady już, ale wiek też robi swoje, a z każdym kolejnym rokiem z używkami człowiek się też robi bardziej zmęczony i jest coraz ciężej, regeneracja się znacznie pogarsza, wtedy regeneracje miałem znacznie lepszą, potrafiłem lecieć od piątku do niedzieli popołudnia odespać 10-12 godzin i w poniedziałek robić prawie jak nówka i zrobić jakoś trening, albo poczekać i we wtorek już całkiem normalnie cisnąć, ale na ogół melanżowałem ostro tylko od piątku do sobotniej nocy i po jednej zarwanej nocce to w niedziele wieczorem już spokojnie szedłem na trening i te 4 w tygodniu ogarniałem, w tygodniu siadały z reguły 3-4 browarki czy seta i dwa . Dziś już tak nie robię, ale przy ostatniej próbie to na trening mogłem dopiero po 3 dniach (w sensie 2 nocki) pójść a i tak się gorzej oddychało i gdzieś tam serce czuć, a przybicie i lekkie zmęczenie cały tydzień trzymało. Od tamtego czasu miałem sporo przerw i kontuzji, ale jednak zawsze wracam do treningu, teraz już ponad pół roku od wyleczenia ostatniej kontuzji i z różną intensywnościa ale ćwiczę cały czas (nie było jeszcze tak żebym zaliczył tydzień bez przynajmniej 2 treningów), a i z używkami wiele lepiej. Po prostu wiem z własnego doświadczenia (ale nie tylko, bo sporo rozmów odbywałem i wśród znajomych i na terapiach grupowych), że wielu osobom lepiej jest zacząć trenować i znaleźć sobie aktywności i zabrać się za sport w trakcie uzależnienia i później działać z uzależnieniem i redukować, jak siądzie zajawka to staję się to znacznie łatwiejsze, a mówienie, że nie ma żadnego sensu i nie będzie efektów to głupota bo to zwyczajnie nie prawda, jakieś tam efekty (dla wielu zwykłych osób całkowicie zadowalające) da się osiągnąć, nawet przy słabszej regeneracji te 2 porządne treningi całościowe i np 1 półgodzinny na łapy w tygodniu powinny być do zrobienia. Oczywiście nie mówimy tu o skrajnych przypadkach aka żul od rana do nocy, tylko o ludziach co mają problem z używkami po pracy, weekendowo itd.
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Siłownia

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Wiewior pisze: 23 kwie 2021, 17:48 Dużo pisania, ale tip ode mnie to zmniejsz ilość ciężkich wielostawów w ciągu treningu. Wyciskanie leżąc, potem wiosło, potem wyciskanie stojąc, a potem jeszcze martwy to przesada.

Ode mnie jeszcze taki link
https://youtu.be/v_wuOG2Q8OI
No i takie porady to ja bardzo lubię. Rozdzieliłem sobie wyciskanie leżąc z OHP i ruszyłem do przodu w obu ćwiczeniach.
Teraz mam BP, Rows, Squat a drugi dzień OHP, Lat pull, DL.
Jednocześnie ostatnio przeciążyłem sobie kręgosłup piewszym dniem (wiosło i przysiady).
Może w ogóle rowsy wywalić i zastąpić face pullem? (na podciąganie na razie za słaby/za ciężki)
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

nigdyniebralemkoksu pisze: 11 maja 2021, 12:26 przeciążyłem sobie kręgosłup piewszym dniem
Zanim sie zabijesz to znajdz trenera, albo chociaz poczytaj i filmiki poogladaj i zwracaj uwage na technike jak wykonujesz cwiczenia. Bez szalenstw z obciazeniem. To sa wszystko trudne cwiczenia.
Awatar użytkownika
AlPaCiNo
Posty: 160
Rejestracja: 19 sie 2020, 15:56

Re: Siłownia

Post autor: AlPaCiNo »

Koledzy potrzebuje planu zamykającego się w godzinę, takie coś byłoby cacy?
Trening A

a) Przysiad klasyczny

b) Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej

c) Martwy ciąg

d) T-bar Row



Trening B

a) Przysiad przedni

b) Wyciskanie sztangi stojąc

c) Przysiady bułgarskie

d) Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia

X5 obwodów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

nie zdazysz
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
AlPaCiNo
Posty: 160
Rejestracja: 19 sie 2020, 15:56

Re: Siłownia

Post autor: AlPaCiNo »

:cry: a jakiś inny pomysł? Ofc chodzi mi o spalanie, nie budowanie
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Jak spalanie to barbell complex. W 20 minut się wyrobisz xd
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

a ja szukam planu co najmniej 4 dniowego, znalazłem taki i wygląda mi spoko, fajnie, że tylko 2 zestawy i bez jakichś dziwnych ćwiczeń, no ale może ktoś potwierdzi/ma do polecenia coś w tym duchu
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 284
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Siłownia

Post autor: stanky »

jak spalanie to deficyt kaloryczny
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Siłownia

Post autor: benqacz »

Zuchy jakie stosujecie metody przy małej ilości czasu? Serię antagonistyczne, myo reps, gigant, superserie?
#free2rzyn
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Siłownia

Post autor: zuperhero »

ja robię ciągi i przysiady w pojedynczych seriach resztę ćwiczeń paruje i robię w super seriach, w ciągu godziny na luzaku z fbw można się wyrobić
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

co teraz dobrze trzepie z przetreningówek? parę lat temu wpierdalałem mesomorpha, jack3d i rage od centurion labz ale odpuściłem sobie bo później w nocy nie mogłem spać :lol: teraz kończę pwr 2.0 od kfd i w sumie spoko ale potrzebuje czegoś mocniejszego co zarazem nie jest łupieżem z jajec diabła jak wyżej wymienione mózgotrzepy :lol: hot blood od sciteca będzie spoko?
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Siłownia

Post autor: benqacz »

Kofeina w tabletkach
#free2rzyn
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

Imo, to jeśli kupujesz coś co jest dopuszczone do sprzedaży w UE, nie potrzebujesz pochodnych amfetaminy, to już lepiej skomponować sobie samemu po paru h researchu. Z głowy beta alanina, cytrulina, arginina, kofeina, kreatyna na pózniej, i nie wiem czy trzeba coś jeszcze. Przynajmniej dawki bedą sie zgadzać i wyjdzie taniej. Minus, ze mniej smacznie, pewnie.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Siłownia

Post autor: elkacpero »

Whtn pisze: 31 maja 2021, 15:55 co teraz dobrze trzepie z przetreningówek? parę lat temu wpierdalałem mesomorpha, jack3d i rage od centurion labz ale odpuściłem sobie bo później w nocy nie mogłem spać :lol: teraz kończę pwr 2.0 od kfd i w sumie spoko ale potrzebuje czegoś mocniejszego co zarazem nie jest łupieżem z jajec diabła jak wyżej wymienione mózgotrzepy :lol: hot blood od sciteca będzie spoko?
Kuuuurwa po tych „suplementach” to była sroga pizda, a nie stymulacja. Kiedyś po konkretnej dawce jacka na (prawie) pusty żołądek, miałem białe zajady w kącikach ust, zapierdalajaca szczękę, agresje jak Gennaro Gattuso i sile jak jebany Pudzianowski. Piękne, a zarazem przerażające
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: wrubel »

IF to tylko skracanie okna żywieniowego żeby kontrolować ujemny bilans czy ma jeszcze jakieś korzyści na redukcji?
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Ujemny bilans kontrolujesz za pomocą liczenia kalorii. If w tym nie pomoże (przynajmniej nie bezpośrednio), bo równie dobrze możesz zjeść swoje zapotrzebowanie zamawiając dwie pizze i kolke cukrową, i w 30 minut zjesz tyle ile potrzebujesz a nawet i więcej. If to wygoda dla zalatanych ludzi, którzy nie mają czasu jeść o konkretnych godzinach. Plusy to aspekt psychologiczny, bo jak jesz pełnowartościowe jedzenie, to w te 4-6h idzie ogarnąć dużo (wizualnie) jedzenia i masz wrażenie, że jesz dużo i chudniesz.
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

elkacpero pisze: 08 cze 2021, 18:47
Whtn pisze: 31 maja 2021, 15:55 co teraz dobrze trzepie z przetreningówek? parę lat temu wpierdalałem mesomorpha, jack3d i rage od centurion labz ale odpuściłem sobie bo później w nocy nie mogłem spać :lol: teraz kończę pwr 2.0 od kfd i w sumie spoko ale potrzebuje czegoś mocniejszego co zarazem nie jest łupieżem z jajec diabła jak wyżej wymienione mózgotrzepy :lol: hot blood od sciteca będzie spoko?
Kuuuurwa po tych „suplementach” to była sroga pizda, a nie stymulacja. Kiedyś po konkretnej dawce jacka na (prawie) pusty żołądek, miałem białe zajady w kącikach ust, zapierdalajaca szczękę, agresje jak Gennaro Gattuso i sile jak jebany Pudzianowski. Piękne, a zarazem przerażające
Haha. Bałbym sie wejść pod sztangę w takim stanie.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: wrubel »

@sven22 no właśnie dlatego pytam czy pomaga w czymś więcej niż tylko kontrola ujemnego bilansu, od stycznia jadę na niskich kaloriach i zainteresowałem się IF, są niby badania że przyspiesza palenie tkanki podczas postu ale już wiem, ze to chuja prawda
ODPOWIEDZ