Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Siłownia

Post autor: lygrys »

ktoś z was używał blender kielichowy firmy electrolux?
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do- ... 1oQAvD_BwE

np. robił sobie w nim szajki proteinowe.
Dają radę?
Pytam, bo widziałem, że Diana Strong z PTW takiego używa.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

hah to, że pisałem, że jestem zadowolony z wyglądu nie oznacza, że dieta nic nie daje. Pisałem nawet już, że chce jakąś dietę sobie ogarnąć. Bo na razie tak jem, żeby było dużo białka no i zero smażonego, ale nie mam jako takiej, że przeliczone kalorie itp. Wyluzuj z tym przypierdalaniem do mnie i za każdym razem argumentami będą dragi. Są momenty, że jest ostro, są momenty, że biorę tylko leki, które muszę brać. substytut z opioidów i lek na depresje nie wykluczają siłowni ani boksu.
mnk
Posty: 130
Rejestracja: 18 maja 2019, 9:37

Re: Siłownia

Post autor: mnk »

Witam specjalistow od pakerni

Pytanie, czy jest to w ogóle możliwe: pierwsza styczność ze sportami siłowymi, średnio mnie interesuje sylwetka, bardziej stawiam na ogólne rozruszanie się i zachowanie się w jakiejs sprawności (z tego co wyczytałem w takim wypadku trening fbw jest dla mnie) i poświęcać jakieś 60 minut 2-3 razy w tygodniu. Chciałbym ćwiczyć w domu - mam do dyspozycji trochę miejsca, jednak do tego jest potrzebny sprzęt. Czy macie jakieś doświadczenie jak ugryźć taki temat, jakie ćwiczenia dopasować do siebie tak, aby nie zrobić sobie krzywdy, a jednocześnie nie wydać kupy kasy na sprzęt? Budżet im mniej tym lepiej, bo chciałbym najpierw sprawdzić czy wyjdzie mi to dłużej niż 2 miesiące. Stojak na przysiady i ławka są niestety drogie
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Siłownia

Post autor: Megidox »

Ważnym wyrazem dla Ciebie będzie "kettlebell" ;)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Najtaniej na te 2 miesiące będzie pójście na siłownię i zobaczenie czy ci się to spodoba.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

inwestując w podstawowy sprzęt czyli trochę żeliwa (nie pchaj się w bitumiczne obciążenie) + sztanga, ławka, stojaki to nawet jak ci się nie spodoba to nie stracisz na sprzedaży
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

No i jebać się potem ze sprzedażą i wysyłką tego. Nie lepiej kupić karnet na siłownię na 2 miesiące? Chyba że mieszkasz na wsi i nie masz siłowni.
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

Kółka gimnastyczne polecam
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
mnk
Posty: 130
Rejestracja: 18 maja 2019, 9:37

Re: Siłownia

Post autor: mnk »

Przez nieregularny tryb pracy i innych obowiązków ciężko przewidzieć czy będę ćwiczył o 10 czy 2, wolałbym mieć tą wygode posiadania siłowni w domu, gdzie mogę spontanicznie poświęcić ta godzinę nie musząc tego planować.

A już przechodząc do sedna, jakieś doświadczenia cd ćwiczenia w domu?
Kettlebell ogarnąłem i widzę że daje fajne możliwości.
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

mnk pisze: 06 sie 2021, 16:15 jakieś doświadczenia cd ćwiczenia w domu?
Uniwersalne: rób mniej niż myślisz że powinieneś, bądź cierpliwy, naucz się porządnie ćwiczeń które chcesz docelowo wykonywać (regresja)
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

wiem, że nie siłka ale boks. Joshua- Usyk. Wilder- Tyson F. Kownacki- Helenius. Jakieś typowania? Ktoś ogarnia? czy tylko piłka nożna i Lewandowski? Ja jestem za Usyk,Tyson F. i Kownacki, a tak na prawdę to tylko pewny jestem Tysona F. że wszystkich zrobi. Kownacki ostatnia szansa, żeby kiedyś zmierzyć się o Pas HeavyWeight. A Joshua pewnie wygra, ale jestem za Usykiem, bo Joshua to chuj nie boks, walka z Ruizem to tylko zrobienie go na punkty. Usyka pewnie też tak zrobi. Taki boks, żeby robić na punkty to chuj nie boks. Ma technike to bezpiecznie robi na punkty, ale żeby coś powalczyć, dać jakieś emocje, to tylko z takimi słabszymi.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Siłownia

Post autor: pieschrodingera »

tbc
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

@pieschrodingera Dzięki ziomek! nie ogarniałem, że taki temat jest:)
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Siłownia

Post autor: MalkoNTENT »

@mnk ja bym poszedł w gumy. Za 70 zł da się ogarnąć pakiet porządnych gum z 4fizjo o rożnym oporze, ja tak ćwiczę i jest lux. Zrobisz ćwiczenia na wszystkie partie.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

kettle, gumy
wy serio nie chcecie zeby gosc lubil cwiczyc co
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

no beka zawsze z tych czajnikowców albo tych co wszystko robią na jakichś gumach
jeszcze mu każcie kupić fit wczasy z anią lewandowską :lol:
nie ma lepszego uczucia niz zapierdolenie na sztange kilograma więcej niż w zeszłym tygodniu, ewentualnie wyjebanie ciężaru który jeszcze niedawno wydawał się poza zasięgiem, także odpuść se małolat jakąś gejowizne bo nie tędy droga
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

Whtn pisze: 10 sie 2021, 12:59 nie ma lepszego uczucia niz zapierdolenie na sztange kilograma więcej niż w zeszłym tygodniu, ewentualnie wyjebanie ciężaru który jeszcze niedawno wydawał się poza zasięgiem,
o to to :oops:
jeszcze to uczucie gdy zrobisz serię martwego/przysiadu i serducho napierdziela i jesteś nakręcony jak w tym filmiku dajcie mi przeciwnika

tylko trochę gorszy jest ból głowy po treningu (akurat wtedy gdy mam martwy/przysiad, głównie martwy), nie jest to jeszcze jakiś straszny ból ale taki lekki ucisk lub ciśnienie jakby w okolicy oczu
czytałem że to w miarę normalne
też zdarza się Wam coś takiego?
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Siłownia

Post autor: msh »

ile na klate teraz bierzecie, ja serie robie 100kg po 10 razy, ale waże 90kg więc wiadomo, jak to się mówi, jak podnosisz swoją wagę już jest dobrze.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Siłownia

Post autor: Whtn »

cały czas się kręcę koło 170 przy 91kg wagi, co w sumie cieszy bo zleciałem 10 kilogramów a siła została mniej więcej na tym samym poziomie
cel 200 przy <100kg wagi
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:30 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ