Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
101
57%
Split
50
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 176

sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

benqacz pisze: 12 paź 2020, 0:03 Sven co to Rts manual?
https://store.reactivetrainingsystems.c ... ductCode=3
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Siłownia

Post autor: lygrys »

Czy jak się chce mieć małe silne mięśnie, takie jak alpiniści, że wygląda się jakby skóra została zdarta z ciała, to może ćwiczyć codziennie te same partie mięśni, z dnia na dzień zwiększając ilość powtórzeń i czy można się odżywiać byle jak?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Siłownia

Post autor: Rossi »

nie
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Siłownia

Post autor: zuperhero »

ej @lygrys tak z ciekawości- zastosowałeś się choć raz do jakiejkolwiek rady w kwestii treningowo-dietetycznej, którą uzyskałeś po twoich wielokrotnych pytaniach na forum, nawet tak w kawałeczku, chociaż przez tydzień?
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

parafrazując słowa Epikteta - chcesz mieć ciało alpinisty, bądź gotów by robić to co alpiniści
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Po prostu zamiast chodzić po Gdańsku zacznij się na niego wspinać. Wszystko jest w twojej głowie, pamiętaj.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Siłownia

Post autor: Holden »

Zapierdalaj po dachach jak asasyn
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: Siłownia

Post autor: jayy »

con shonery pisze: 11 paź 2020, 12:25 Polecicie jakieś lektury obowiązkowe dla rozwinięcia wiedzy o kulturystyce/anatomii? Nie chodzi mi o historię tylko wiedzę praktyczną, tak żeby rozpocząć drogę do układania sobie planów treningowych, znać się na tym, a nie tylko odtwarzać.
ja w sumie od siebie moge polecic książke Artura Packa i Mirka Babiarza - „Sekrety Przygotowania Motorycznego W Sporcie”, fakt jak sama nazwa wskazuje bardziej bedzie to dotyczyc przygotowania fizycznego w poszczególnych dyscyplinach, ale uwazam ze kazdy tam znajdzie coś dla siebie
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

cześć starsi, bardziej doświadczeni koledzy z siłowni
Od 4 miesięcy trwa moja przygoda z siłownią. Przez ten czas ćwiczyłem 6 razy w tygodniu splitem (1 partia 2x w tygodniu trenowana), a 7 dnia tygodnia rozciagąłem się i odpoczywałem w saunie. Taka duża częstotliwość wynikała z tego, że sport to moja pasja i w ostatnim złym dla mnie okresie życiowym to jest jedyna aktywność, która pomaga mi zapomnieć o problemach. Natomiast obecnie powróciłem na studia, więc najzwyczajniej w świecie bywają dni, że nie mogę pójść na siłkę. W dodatku chciałbym coś zmienić, bo są rzeczywiście efekty mojego chodzenia na siłownie, ale czuję, że ten progres siłowy jak i estetyczny mógłby być większy po takim czasie.

W związku z tym chciałbym zmienić plan treningowy. Rozmawiałem dzisiaj z jakimś trenerem personalnym na siłowni to polecał mi maksymalnie 4 razy w tygodniu treningi i najlepiej systemem góra/dół. Poprosiłbym go o ułożenie mi takiego planu ale najzwyczajnie w świecie obecnie nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek, bo ledwo wiążę koniec z końcem.

W związku z tym, moja prośba jest taka. Czy ktoś z Was mógłby pomóc mi z ułożeniem takiego planu? Mam całkiem sporą listę ćwiczeń, które obecnie wykonuję i wydaje mi się, że robię je okej, więc nie powinno być przy tym dużo roboty.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: Siłownia

Post autor: radoslaw »

Sprawdz w google 4 day plan PHUL
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Siłownia

Post autor: stanky »

Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

@stanky oj to chyba dla mnie zbyt zaawansowane

udało mi się modyfikując jakiś plan gotowiec ułożyć coś pod siebie, moglby ktoś z Was rzucić na to okiem i ewentualnie napisać co nadaje się do zmiany?
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Siłownia

Post autor: stanky »

Wrzucaj tutaj
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Siłownia

Post autor: FLoo »

Można zamknąć ten temat
Największa pizda na forum:

Mider
ksiazenieporzadek

Re: Siłownia

Post autor: ksiazenieporzadek »

:lol:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

chuje, a ja siedziałem kilka godzin nad planem dzisiaj :rotfl:
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Siłownia

Post autor: yytr »

Ja teraz trenuje 3x w tygodniu pon, śr, pt
pon:
klatka + biceps + brzuch
śr:
plecy + triceps + brzuch
pt:
nogi + braki + brzuch

Ale teraz z racji sytuacji będę ćwiczyć raczej z ciężarem swojego ciała. Głównie najróżniejsze pompki i podciąganie.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Siłownia

Post autor: qualite_de_schizoide »

ja to uderzam w bieganie teraz, tylko beznadziejna pora roku jest do tego, ale bez wysiłku fizycznego to chyba bym psychicznie wysiadł na dobre
@yytr fajnie, że znalazłeś sobie jakieś zastępstwo na czas zamknięcia siłowni
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Siłownia

Post autor: yytr »

Trzeba to traktować jako okazję do zmiany treningu i zaskoczenia ciała nowymi impulsami. Też może wrócę do biegania to się wytnie to co się wrzuciło w lato. Tyle że w wiosnę to się przyjemnie biegało po polu jak cały świat się budził do życia heh do tego jeszcze treningu z gumami, polecam ^^
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Zabolało mnie wczoraj info, jeszcze tego dnia myślałem sobie, że nie wyobrażam sobie nie trenować.
Brat podrzucił ciekawą opcje na lockdown - domowy plan FBW z użyciem gum oporowych.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =523776347

Nie wiem czy będę robił ten plan, czy co innego, ale od razu zapytam - jakie gumy polecacie?:D Jakieś sprawdzone marki, mam irracjonalny (?) strach, że byle jaka może mi pierdolnąć w piękny ryj.

Zrobię jeszcze rekonesans na osiedlu, kojarzę, że są jakieś drążki i drabinki, będę musiał się przyjrzeć tej całej kalistenice.
ODPOWIEDZ