Futsal (halowka)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

Siemano, dlugo zbieralem sie do zalozenia tematu ale post z Copa America dwarfow w OT przekonalo mnie do ostatecznego zalozenia tego tematu.

Tak wiec, czy sa tutaj jakies futsalowe swiry? Wiem ze w Polsce sport ten ma coraz wieksza popularnosc, i ze jest coraz bardziej uznawany przez sam PZPN i coraz czesciej wlaczany do szkolenia mlodych pilkarzy trawiastych

Zeby dac wam troche kontentu to dzis wieczorem wielki mecz Brazylia - Hiszpania. Mecz towarzyski w ramach przygotowania do przyszlorocznego mundialu obu reprezentacji, beda absencje w obu obozach lecz tam jest tyle zawodnikow na najwyzszym poziomie ze ci ktorzy wbija za stalych bywalcow nie obniza poziomu i rangi spotkania na pewno

Maly artykul od Zona Tecnica: https://zonatecnicafutsal.com/news/1810 ... tBZ6Zpirow

Mecz jest o 20h15 i bedzie transmitowany tylko w hiszpanskiej tv "teledeporte": https://www.facebook.com/watch/?v=1252990101725714
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
MalinowyJogurt

Re: Futsal (halowka)

Post autor: MalinowyJogurt »

Pare razy byłem z braku laku na Pogoni 04 jak była przerwa na reprezentacje w normalnej piłce. można pooglądać, ale wolałbym mieć w mieście sekcje hokeja. Niestety sekcja halowa u nas upadła, teraz powstał klub Futsal Szczecin, widzę, że grają na zapleczu ekstraklasy i są na miejscu spadkowym. Ciekawi mnie skąd tak dobre wyniki klubów z małych miasteczek typu Pniewy, Zduńska Wola, Chojnice, Lubawa, Lębork. Mają tam od małego szkolenia typowo pod futsal? Czy ci co się odbijają od IV ligi w normalnej piłce potem znajdują angaż w halówce?
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

nie mam pojecia powiem szczerze, ale ciekawe pytania. Wydaje mi sie ze widzialem gdzies jakis artykul o szkoleniu mlodzierzy na laczynaspilka albo na futsal-polska.pl ktory moglby dac chociaz czesc odpowiedzi na nie. Ale na pewno kluby ktore juz maja dluzszy staz w tym sporcie maja na pewno lepsze szkolenie pod wzgledem futsalowym bo przewaznie maja zawodnikow lub eks-zawodnikow z repry. Pozatym moze u nich jest latwiej z dofinansowaniem niz w wiekszych miastach? Bo np w tych wiekszych miastach masz moze wieksza konkurencje w szukaniu sponsorow a w tych mniejszych moze latwiej? Bo aspekt finansowy jest na pewno wazny, wielu mlodych zawodnikow wybiera na podstawie tego czy maja lepsze perspektywy zarobku/kariery w tym czy tym sporcie (to zaden przytyk jbc, to normalna sprawa) wiec to tez gra spora role.

Dodano po 5 godzinach 31 minutach 19 sekundach:
Jakby ktos chcial obejrzec jest stream na zona tecnica: https://www.facebook.com/watch/live/?v= ... live_video
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

Dzisiaj o 18h w futsalowej Lidze Mistrzow startuje polska druzyna, Rekord Bielsko Biala. W futsalu Polskie druzyny radza sobie lepiej niz druzyny z pilki trawiastej bo regularnie przechodza rundy eliminacyjne wiec miejmy nadzieje ze tym razem tez tak bedzie ;) Transmisja odbedzie sie w telewizji na kanale nSport+

KIBICUJEMY PANOWIE!

https://www.facebook.com/BTS.Rekord/pos ... 6691441516
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

Dzisiaj odbylo sie losowanie par 1/32 ligi mistrzow:

Obrazek
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Futsal (halowka)

Post autor: vipdavid »

Dziś wystartowały MŚ w Futsalu

Zamierza ktoś oglądać oprócz mnie ??
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Futsal (halowka)

Post autor: mateko »

Kiedyś oglądało się na Eurosporcie i fajne to.
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Futsal (halowka)

Post autor: vipdavid »

mateko pisze: 13 wrz 2021, 0:36 Kiedyś oglądało się na Eurosporcie i fajne to.
No właśnie przydało by się jakieś info czy w ogóle polska tv ma zamiar to pokazywać. Bo na razie nic nie wiadomo
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Futsal (halowka)

Post autor: Kibic »

na tvp sport pokazują w necie. Ja se oglądam, fajne meczory nawet są
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

jutro mecz o 3 miejsce i final, polecam goraco!!!!
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Futsal (halowka)

Post autor: oyche »



take tryki mozna tez?
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

A mozna, ale to akurat z prywatnego turnieju showcasowego w Brazylii, organizowanego przez legende naszego sportu Falcao i ktory nie jest dokladnie na zasadach futsalowych. Ale piekne akcje tam sa, bo zamyslem jest zrobienie show i trickow :shock:

Za to juz w klasycznym futsalu za tydzien startuje Futsal Euro, bedzie grala i nasza ukochana Polska w grupie z Rosja, Chorwacja i Slowacja :oops: Dzisiaj albo jutro ostateczna decyzja na temat kibicow na trybunach (bo w Holandii lockdown...) ale mam nadzieje ze bedzie pozwolenie bo chetnie bym to obejrzal z bliska a nie w tv :razz:

Watpie ze ktos cos ale jbc mam bilet na mecz z Rosja, jak jakis slizgawker bedzie na miejscu to niech daje znac na pw albo na insta @polski_arshavin

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
A Polacy podobno sie ciezko przygotowuja, a trener uczy ich jak maja strzelac piekne bramki:

https://fb.watch/avMPZE6vJ2/
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Futsal (halowka)

Post autor: vipdavid »

Kurde przegapiłem finał Portugalia Rosja.


Nie wie nikt z was gdzie mógłbym obejrzeć, albo ściągnąć cały mecz do obejrzenia??
szukałem na Youtube, ale są tylko skróty...
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

Tutaj jest:


Polecam obadac tez polfinal portugalia - hiszpania, najlepszy mecz na tych mistrzostwach
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

W ten wtorek mecz z besposrednim rywalem decydujacy o tym czy Polska poleci na przyszloroczne mistrzostwa swiata:



Zapraszam do kibicowania naszym :wink:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Futsal (halowka)

Post autor: bronek »

Polska mistrzem Polski, rozgromili Azerow i pewnie awansowali z pierwszego miejsca w grupie, props :joint:

Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ