Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Jasek »

Nawrocki top11 kolejki ligi Europy i brak powołania xd
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

mql pisze: 20 wrz 2021, 12:35 Dziwne, ze znowu bez Sebastiana Szymańskiego, chlop jeszcze nie zdążył się nawet rozjebać :dunno:
haha odwołuję, sympatyczny moskiewski Seba się jak najbardziej rozjebał
Dlaczego 22-latek nie otrzymał powołania? Mariusz Piekarski na antenie Kanału Sportowego zdradził, że zawodnik ponownie boryka się z problemami zdrowotnymi.

- Brak powołania? Trener Sousa nie tłumaczy się przede mną. Wybrał tak, jak wybrał. Sebek wczoraj grał dobry mecz, ale zszedł z drobnym urazem. Czekamy na wieści z klubu. Dokucza mu przywodziciel, poczuł ból i poprosił o zmianę - oznajmił agent,

- To mógł być powód braku powołania. Za pewne jest to spowodowane kontuzją. Nie będę gdybał. Czekam na wieści z klubu, dziś Szymański ma przejść badania - dodał.

- Wiadomo też, że mamy wielu środkowych pomocników. Sebastian jest w bardzo dobrej formie, robi liczby i zasługuje na powołanie. Szkoda, że tak kontuzja się przyplątała. Wydaje mi się, że on ma troszeczkę trudniej niż inni - zakończył Piekarski.
a propos sympatycznych rozjebanych - Dawid Kownacki znowu zerwał więzadła, znowu czeka go kilkumiesięczna przerwa
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

Czy Dawid Kownacki powinien być jeszcze na poważnie rozważany jako reprezentant Polski?
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

jeśli kiedyś odpali i wypełni swoje przeznaczenie tj. #dycheKownasia, to w sumie czemu nie
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

Nie, nie powinien
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

mql pisze: 20 wrz 2021, 14:48 jeśli kiedyś odpali i wypełni swoje przeznaczenie tj. #dycheKownasia, to w sumie czemu nie
tylko zanim go poskładają będzie już po 25 urodzinach, a specjalnie nie wyróżniał się w tej 2 Bundeslidze
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

Spoiler
bomba na banie konczymy balet
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: cloud »

przykra informacja maks, nie ukrywam, że uroniłem łzę jak oglądałem vloga ŁNP z udziałem tego pana, niech mu ziemia lekką będzie.

F
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

joey pisze: 24 wrz 2021, 16:13
Spoiler
bomba na banie konczymy balet
pewnie ma racje, bo gikiewicz to dziwny człek, ale jakos smiesznie to brzmi z ust grabary
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Megidox »

Którego Gikiego teraz ciupa bo nie jestem na bieżąco ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

Rafała, bramkarza unionu, nie słuchałem ale pewnie chodzi o jego 60procentowe akcje
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: SLAFF »

Augsburga od ponad roku.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bolo »

Grabara to taki typ z twojej szkoły troche banan co wszystkich wkurwiał zawsze i napierdalal zjebane teksty do kazdego ale nie na tyle wkurwiający zeby mu ktoś wyjebał aż raz ktoś miał dość i mu wyjebał w końcu i potem przyszedł z policją, że go pobili.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FruitOffTheWall »

dla mnie bramkarz musi być troche jebnięty i oni maja obydwoje te cechy jednak kurwa tego gikiewicza jest za dużo props za wyjaśnienie. Jednak to że on by nie chciał pojechać na kadre jako 3 bramkarz do noszenia piłek to jest zjebane, same pojechanie na kadrę ma być jakimś tam zaszczytem że jesteś kurwa w tej kadrze polski seniorów albo chociaż zauważeniem przez trenera a ten pierdoli zeby nie pojechał nie no kurwa
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

– Wiecie czemu Cash interesuje się reprezentacją Polski? Jest pięć powodów. Nazywają się one Walker, Alexander-Arnold, Wan-Bissaka, James i Trippier – mówił Smokowski podkreślając wielką rywalizację na prawej obronie w kadrze Anglii. – Gdyby ich nie było, to byłby reprezentantem Anglii i nawet byśmy nie wiedzieli, że ma polskie korzenie. Jesteśmy reprezentacją narodową, a nie klubem. Szanujmy się.

W podobne tony uderzył Mateusz Borek: – Tego chłopaka oglądał skauting PZPN. 24 miesiące temu. Co zrobił Cash od tego czasu? Co zrobił, by zagrać w reprezentacji Polski? Czemu nie wystąpił o paszport? Mi się wydaje, że on po prostu spotkał się z ludźmi z PZPN, może była na tej rozmowie też mama, pogadali i tyle – mówił Borek.

– Gdyby chciał, to już by cztery razy odwiedził Polskę. Był w Malborku. Odwiedził Kraków. Wpadł do Oświęcimia. I wyrobił paszport. Minęło już trochę czasu i liczył pewnie, że przybliży się do kadry Anglii. A skoro się nie przybliżył, to patrzy w kierunku Polski – dodawał współwłaściciel Kanału Sportowego.
a wy wpadacie do Oświęcimia w przerwie pomiędzy maczkiem a wizytą w Energy 2000?
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Prez »

Borek to jest coraz bardziej odklejony, za dużo nosów i alkoholu i siada przedwcześnie na łeb
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

Boras to zawsze miał takie zapędy ale mnie najbardziej drażni od jakiegoś czasu Smokowsk,iktóry wydawał mi się mega rozsądny, a odkąd wystartował KS to notorycznie coś pierdoli
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bolo »

Przecież powiedział prawdę oczywistą i każdy to wie ze gdyby nie napierdalacze z kadry anglii to mateusz pieniążek by miał wyjebane jajca na nas.

nk zrobi ankiete z nim, czy ma grać czy nie. @Sidd
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: RW0 »

No i co z tego @Bolo @boniek @innedebilezkanalusportowego
ODPOWIEDZ