Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

"Przynajmniej blisko do domów po wpierdolu" :D :D
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Nicola Zalewski udzielił zespołowi Gianluki Di Marzio wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi o wyborze reprezentacji Polski.

Nicola Zalewski to objawienie ostatnich dni. Ofensywny pomocnik zadebiutował kilka dni temu w barwach AS Romy w ramach meczu Ligi Europy przeciwko Manchesterowi United.

19-latek zameldował się na placu gry w 76. minucie meczu, kiedy zmienił Pedro. Kilka minut później wpisał się na listę strzelców i to właśnie dzięki jego bramce stołeczny klub pokonał Anglików w stosunku 3-2.

Pierwszy telefon otrzymałem od Polaków, a dopiero później zgłosili się do mnie Włosi. To właśnie dla tych pierwszych chciałbym grać, bo wierzyli we mnie praktycznie od dziecka. Reprezentowanie mojego kraju to duma i chcę w ten sposób podziękować moim rodzicom. Gra dla Włoch? W tej chwili nie myślę o zmianie. Pierwszym wyborem jest dla mnie Polska.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: oyche »

zabrali mu te bramke na 3:2 i zaliczyli samoboja
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Piątek złamał kostkę, może nie zdążyć na Euro. Lewy tez zszedł z kontuzją z treningu Bayernu dziś.

https://www.transfermarkt.pl/europameis ... kader/EM20
Typujemy kadrę?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11709
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2087
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

Pistolero raczej na pewno wypada, szkoda w sumie, może wepchnąłby jakąś padliniarską bramkę z kilku metrów
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Ajajaj bez Recy także na Euro, ale się nam gwiazdy sypią

Dodano po 1 dniu 8 godzinach 2 minutach 43 sekundach:
Dobra bo to już rano więc mój typ
Spoiler
Obrazek
Karbo życzeniowo, będzie Gumny albo Puchacz pewnie.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

Spoiler
Obrazek
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: WHITE »

Spoiler
Obrazek
Helika za Puchacza bym jednak dał, bo nie wiedziałem, że Gumny oba boki obrony ogarnia.

@azar dlaczego Michalak? jemu agent robi karierę, żaden z niego piłkarz. Kądziora może na siłę wcisnąłem, bo lepiej mu w Turcji nie idzie, ale w Eibarze jak grał to na dobrym poziomie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Malizna »

Spoiler
Obrazek
Też uważam, że z tym Michalakiem lekko poniosło. Dałem na 4tego Kownackiego, miał dobry koniec sezonu i był na wstępnej liście przed marcowymi powołaniami.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Kadra na Euro:

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Radosław Majecki, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Michał Helik, Tomasz Kędziora, Kamil Piątkowski, Tymoteusz Puchacz, Maciej Rybus.

Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Kacper Kozłowski, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Moder, Przemysław Płacheta, Piotr Zieliński.

Napastnicy: Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Karol Świderski, Jakub Świerczok.

Lista rezerwowych: Rafał Augustyniak, Kamil Grosicki, Robert Gumny, Sebastian Szymański.
pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pociejyo »

Jakim chujem Majecki powołanie dostał xD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Kadra:

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Radosław Majecki, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Michał Helik, Tomasz Kędziora, Kamil Piątkowski, Tymoteusz Puchacz, Maciej Rybus.

Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Kacper Kozłowski, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Moder, Przemysław Płacheta, Piotr Zieliński.

Napastnicy: Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Karol Świderski, Jakub Świerczok.

Lista rezerwowych: Rafał Augustyniak, Kamil Grosicki, Robert Gumny, Sebastian Szymański.
Lekkie zaskoczenia są
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

pociejyo pisze:Jakim chujem Majecki powołanie dostał xD
może inni nie chcieli jak i tak wiedzieli że tylko Fabiański i Szczęsny mają szansę wejść
Obrazek jebac kiboli
pardon
Posty: 7945
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

szymanski przegral rywqlizacje z niegrajacym placheta i frankowskim

no niezle
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4248
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

Drągowski cierpi za błędy młodości czy o co chodzi
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

pardon pisze: 17 maja 2021, 12:13 szymanski przegral rywqlizacje z niegrajacym placheta i frankowskim

no niezle
Tu może zdecydować, że sam Szymański powiedział trenerowi że nie czuje się skrzydłowym więc coach uznał że na środku go nie potrzebuje.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11709
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

oby Grosik nie pojechał
Największa pizda na forum:

Mider
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wst »

Ten Linetty mocno z dupy i Frankowski na minus, ale ogólnie takie normalne te powołania patrząc na kontuzje.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

brak powołania dla Drągowskiego to niezły kurwa kawał, przecież gość za jakiś rok będzie najlepszym polskim bramkarzem, jeśli tylko w końcu zrobi krok do przodu w karierze klubowej
ODPOWIEDZ