Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Bielik oficjalnie z zerwanym więzadłem w prawym kolanie, ok. 10 miesięcy przerwy :(
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: cloud »

press F, wielka szkoda, ACL to dziwka jebana.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Na newonce jest wywiad z DiMarzio, fragment o Sousie i Bońku.
Jak długo chodziłeś za newsem o Paulo Sousie?

Siedziałem w domu, była jakaś 10.00 rano, gdy dostałem telefon z Polski, że w ogóle taki temat istnieje. Nie miałem pojęcia, że tak uporczywie poszukiwaliście nowego selekcjonera. Informację o Sousie podałem około 15.00, dzień przed oficjalnym ogłoszeniem, więc w sumie zajęło mi to pięć godzin.

Przez chwilę traktowałeś to jako rywalizację: Polska vs Włochy?

W ogóle nie było to moim celem. Przede wszystkim pewnie nie ruszyłbym tej sprawy, gdyby nie telefon od dziennikarza z Polski. Wypytywał mnie, co sądzę o kilku włoskich nazwiskach. Co sądzisz o Spalettim? Co sądzisz o Sarrim? Może Donadoni? A może Zenga? Giampaolo? Gadaliśmy tak chwilę i zrozumiałem, że przewidujecie Włocha. Nagle obudziła się we mnie ciekawość. Znałem wszystkich tych ludzi, więc zacząłem do nich pisać. „Luciano, lecisz do Polski?”. Wszyscy pisali, że nie. Jeszcze bardziej mnie to nakręciło. Pomyślałem: „Muszę to mieć”. To nie było tak, że chciałem udowodnić polskim dziennikarzom, że wiem więcej niż oni. Po prostu zżerała mnie ciekawość. Chciałem wykonać robotę.

Patrzyłeś na giełdę nazwisk w polskich mediach?

Nie patrzyłem w tamtej chwili, co się dzieje w Polsce. Nie wiedziałem, że tak mocno ruszyliście z loterią nazwisk. Skoro mówiliście, że to musi być Włoch, to zacząłem drążyć we Włoszech. Miałem szczęście, bo podczas jednego z telefonów usłyszałem: „Paulo Sousa”. Musiałem to oczywiście zweryfikować. Napisałem do Zibiego Bońka, czy to prawda, ale odpisał, że nie. Trochę zdębiałem. Nie mamy jakichś głębokich relacji, ale znamy się. Nigdy mnie w niczym nie oszukał. Wstrzymałem się z newsem, ale moje źródło mówiło: Boniek kręci, to na pewno jest Paulo Sousa. Dopiero potem dowiedziałem się, że prezes grał szczelnego, bo chciał wyskoczyć na konferencji z niespodzianką. Przepraszam, jeśli zepsułem mu zabawę.

Massimo Carrera był opcją alternatywną? Kilku dziennikarzy w Polsce sugerowało, że to może być on, przy okazji dementując Sousę.

Widziałem to. Pare osób mi o tym napisało. Dziennikarz z Polski zdementował mojego newsa, ale pomyślałem: dobra, niech sobie pisze. Nie mam w zwyczaju udowadniać komuś, że mam rację. Ale potem odczekałem i dla żartu napisałem: „Jesteś pewien?”. Już wtedy wiedziałem, że na pewno będzie to Sousa. Z Massimo też rozmawiałem. Mówił, że nikt się z nim nie kontaktował.

Kto mógł być zaraz po Sousie?

Myślę, że na liście byli Stramaccioni i Di Biagio. Uważam, że Boniek mógł też rozważać Gianniego De Biasiego. Gianni w przeszłości był milimetry od tej posady. Boniek po mundialu w Rosji powiedział mu: okej, rano podpisujemy. I nagle zmienił zdanie. Gianni był w tym czasie na wakacjach w Sardynii. Specjalnie poleciał do Wenecji, żeby się wyszykować na spotkanie. Był na lotnisku, gdy Boniek zadzwonił: sorry, ale jednak mam kogoś innego. Znamy się z De Biasim bardzo dobrze. Pracuje teraz w Azerbejdżanie, ale wiem, że liczył na telefon.

Co sądzisz o Paulo Sousie? Był dwa lata w Fiorentinie. Jaką opinie po sobie zostawił?

Cenię Paulo, to poważny człowiek, z głową pełną pomysłów, patrzący na piłkę w nowoczesny sposób. Zastanawia mnie tylko jak jego osoba sprawdzi się w reprezentacji, bo to jednak inna praca niż w klubie. On jest świetny, gdy ma robotę na co dzień. Wytwarza fajną aurę, ma dobry kontakt z ludźmi. Trochę przypomina mi Roberto Manciniego, gdy obejmował reprezentację Włoch. Też stawialiśmy przy nim znaki zapytania, bo nigdy wcześniej nie pracował w kadrze. Przychodził w trudnym momencie. Ale udało się. Reprezentacja ma dziś stempel Manciniego. Może podobnie będzie u was z Sousą. Był wielkim piłkarzem, zebrał mnóstwo doświadczenia w różnych krajach jako trener. To jest ten czas, kiedy to wszystko może zaprocentować. Uważam, że Boniek dobrze wybrał.
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Tiquill »

Sypie się naszej kadrze środek obrony. Właściwie nikt nie ma formy, niektórzy mają niepewne miejsca w składzie. A na jesieni było tak dobrze na tej pozycji.
Niczego nie żałuję.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »



F
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

teraz już nikt miejsca Krychowiakowi nie zabierze
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

A taki mieliśmy kłopot bogactwa w środku pola, a teraz Grzesiu wszystkie mecze po 90 min, masakra
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3652
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Prez »

Mati mówiący w nastepnej misji futbol o szansie dla Kapustki kurs 1,08
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

@Bakan dawaj matiborek impersonation tera
trójkąt bermudzki wola mokotów
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Odnośnie czego?

Dodano po 9 minutach 28 sekundach:
Ja na miejscu naszego nowego selekcjonera rozważyłbym temat przywrócenia do kadry Bartosza Kapustki. Tym bardziej Tomeczku, że kiedy patrzę na tego zawodnika to mam wrażenia, że tutaj wszystko się zgadza. Ja, myśląc - Kapustka, widzę technikę użytkową, widzę umiejetność dryblingu, podanie, czy też szeroko pojęte cechy wolicjonalne. Pytanie czy taki piłkarz jest Sousie potrzebny tu i teraz i czy jest możliwość by znaleźć mu miejsce w systemie jeden-trzy-cztery-dwa-jeden czy też jeden-trzy-dwa-cztery-jeden, bądź jeden-cztery-cztery-dwa, jeśli Portugalczyk, na któryś z nich się zdecyduje.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jAg »

Ale bezbek
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FruitOffTheWall »

Bakan pisze: 15 lut 2021, 8:57 Ja na miejscu naszego nowego selekcjonera rozważyłbym temat przywrócenia do kadry Bartosza Kapustk
po tym przestałem czytać, słaby bejt wariaciku
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ksiazenieporzadek

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ksiazenieporzadek »

przecież to jest
joey pisze: 12 lut 2021, 13:21 matiborek impersonation tera
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

https://www.instagram.com/p/CLumaqkhtZW/

no i to jest męska decyzja, a nie wzięcie mniejszej pensji i realna szansa na grę, szacun Kamil, zawsze ten sam
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MalinowyJogurt »

I ci co mu tam piszą, że póki walczysz jesteś zwycięzcą :bowdown:
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: demon »

Walka o pierwszy skład xD Mam nadzieję, że Sousa nie wezmie Turbodzbana na Euro.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10158
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

Ale bym szanował Souse, jakby jutro zapowiedział, że Ci zawodnicy, którzy nie grają w swoich klubach nie mają szans na powołanie :D
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Pierwsze powołania Sousy:


Props za trochę zmian jak np Helik, ale no taki Sebastian Kowalczyk czy Kownacki? No nie wiem. No i Turbo nawet bez gry jest w kadrze, także można się było tego spodziewać a ludzie krzyczeli, że się wypisał z Euro że nie poszedł do Legii/Pogoni.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2021, 15:01 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Grosicki :damn:
Największa pizda na forum:

Mider
MalinowyJogurt

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MalinowyJogurt »

Kowalczyk to chyba tylko po to, żeby Kozłowski nie czuł się osamotniony XDDDD Przecież z niego na naszych stronach non stop są drwiny, że tylko biega z głową w dół i sie o własne nogi potyka. Przecież tam powinien być Damian Dąbrowski

Za to za Kozłowskiego ogromny plus.
ODPOWIEDZ