Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ebismolarek »

Znaczy no jak ktoś nie interesuje się piłka, to może być dla niego nolnejmem i randomem
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: RW0 »

Obrazek

Paulo wbije ze swoją ekipą. Powiem wam, że jestem zadowolony, podekscytowany - nie mogę się doczekać już pierwszych meczy.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 15:54 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

SWN pisze: 21 sty 2021, 16:31KTO TO KURWA JEST
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: crbn »

Panowie, też czekacie na jutrzejszy dzień?? Chyba wreszcie poznamy nazwisko nowego selekcjonera.
Spoiler
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ksiazenieporzadek »

ależ ciebie crbn musi boleć stanowski, że znajdziesz każdą okazję, aby wbić mu szpilę na forum muzycznym ślizgawka
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: oyche »

inne serwisy tez podawaly ze w czwartek nie bedzie nazwiska jak cos
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: crbn »

Zauważyłem ten fragment przeglądając wykop, wiedziałem, że jak wkleję, to ktoś napisze o siedzeniu w głowie. xD

I żeby nie było to mój ulubiony insider w polskim środowisku aka Włodarczyk, podawał, że w czwartek najprawdopodobniej poznamy nowego trenera i Boniek to sam ogłosi.
Obrazek
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FruitOffTheWall »

no i w koncu jakies zmiany kurwa kibicuje mocno gość moze być lepszy od leo (chociaz patrzac jaka kadre miał leo i w jakich czasach trenował respekt dla niego na zawsze)
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: crbn »

Poważne pytanie - czy Sousa ma wystarczająco dużo doświadczenia/sukcesów, by Lewandowski nie strzelał fochów i by kibice nie pisali, że Lewandowski się marnuje, bo mu w kadrze nie potrafią dołożyć odpowiedniego szkoleniowca?
Obrazek
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ebismolarek »

Najlepiej zatrudnić dwóch trenerów, jeden dla kadry, drugi dla Lewego
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1066
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

Hannu Lepistoe może?
krul
Posty: 463
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: krul »

crbn pisze: 21 sty 2021, 18:35 Włodarczyk
no on najlepsze źródło XDDDD

chyba najbardziej się ośmieszył

Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: crbn »

Każdy z nich brał info od Bońka i stąd takie kapiszony wyszły.
Włodarczyk przynajmniej ma kontakty i najczęściej on sam podaje informacje jako pierwszy i dopiero potem są one kolportowane przez innych. Coś jak słynny janekx89.
Obrazek
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: samir »

ebismolarek pisze: 21 sty 2021, 18:44 Najlepiej zatrudnić dwóch trenerów, jeden dla kadry, drugi dla Lewego
:lol: przecież to ma sens
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kibic »

crbn pisze: 21 sty 2021, 18:12 Panowie, też czekacie na jutrzejszy dzień?? Chyba wreszcie poznamy nazwisko nowego selekcjonera.
Spoiler
xDDDDD śmiechłem od razu z tego jak na żywo oglądałem. Mało czasu na poukładanie tej kadry, od tak by przecież nie wywalił sobie Jurka i dopiero zaczął szukać, a ten Dzbanowski - Nieeee, ja z Bońkiem gadałem xD Kolejny raz potwierdza mnie w przekonaniu, że serio to jest lipny dziennikarz sportowy. Bazuje jedynie na tym, że potrafi odnaleźć się w internecie, przykręcić bekę, zwrócić uwagę i tyle. Co do jakiś większych możliwości, znajomości, to chuj do szczania xD Kogo on tam zna? Hadaja? :rotfl: Hadaj co tak interesującą książkę napisał, gdzie wszystko było na zasadzie - Wiem, ale nie mogę powiedzieć, ale była taka sytuacja, hehe, piłkarz - ruchando, no to tyle. Takie pierdoły to i ja mogę wymyślać.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: przedszkolanek »

crbn pisze: 21 sty 2021, 18:35 mój ulubiony insider w polskim środowisku aka Włodarczyk
o kurwa
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: genocidegeneral »

:oops:


Dodano po 1 godzinie 11 minutach :
XDDDDDDDDDDDD

Obrazek
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: manieq »

Zabawne z tymi insidejrskimi wiadomościami od mejwenów, bo Wiśniowski z Polkowskim zwracali uwagę w ostatnim odcinku Foot Trucka w kontekście zatrudnienia Giampaolo, że Bońkowi nie należy ufać na słowo, gdy ten mówi, że coś zrobi / nie zrobi - brawa mejweni. :cool:

Co do wyboru selekcjonera - klasycznie "pożyjemy, zobaczymy". Tuchela oczywiście się nie spodziewałem, bałem się raczej, że tym "Włochem" okaże się Probierz lub inny magister Polskiej Wyższej Szkoły Taktycznej. CV na pewno lepsze niż Brzęczka, choć też jakoś mocno nie imponujące. Trzeba czekać na pierwsze mecze i wtedy dopiero weryfikować trafność tego wyboru przez prezesa, choć wiele czasu na to też nie ma.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Miker »

Kibic pisze: 21 sty 2021, 19:44
crbn pisze: 21 sty 2021, 18:12 Panowie, też czekacie na jutrzejszy dzień?? Chyba wreszcie poznamy nazwisko nowego selekcjonera.
Spoiler
xDDDDD śmiechłem od razu z tego jak na żywo oglądałem. Mało czasu na poukładanie tej kadry, od tak by przecież nie wywalił sobie Jurka i dopiero zaczął szukać, a ten Dzbanowski - Nieeee, ja z Bońkiem gadałem xD Kolejny raz potwierdza mnie w przekonaniu, że serio to jest lipny dziennikarz sportowy. Bazuje jedynie na tym, że potrafi odnaleźć się w internecie, przykręcić bekę, zwrócić uwagę i tyle. Co do jakiś większych możliwości, znajomości, to chuj do szczania xD Kogo on tam zna? Hadaja? :rotfl: Hadaj co tak interesującą książkę napisał, gdzie wszystko było na zasadzie - Wiem, ale nie mogę powiedzieć, ale była taka sytuacja, hehe, piłkarz - ruchando, no to tyle. Takie pierdoły to i ja mogę wymyślać.
Zupełnie się nie zgadzam. Stano akurat dawał dużo dobrego info. Wiadomo, zdarzały się spektakularne wypierdolki vide Bereszyński w Benfice, ale kto takich nie ma? Bońkowi zależało na tym, żeby sprawa nie wyszła wcześniej, mało kto wiedział o tym, więc nic dziwnego, że dziennikarze wierzyli Rudemu, bo zwyczajnie nie było żadnej kontry dla jego narracji. Szkoda trochę, że Włosi się szybciej wysypali + ten wrzut agenta Sousy, bo byłoby spore zaskoczenie.
ODPOWIEDZ