Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Na Słowację:

Szczęsny- Bednarek, Glik, Bereś- Rybus, Krychowiak, Klich, Jóźwiak- Zieliński, Lewandowski- Świerczok

Nie ma co płakać. Na nich!

Ewentualnie Świerczok out, Moder in i wtedy Klich wyżej a Modziu obok Krychy. No i Lewy na „9”, choć wiadomo, że w tym pierwszym ustawieniu duża elastyczność.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FruitOffTheWall »

Szkoda Arkadiusza :(
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MyEvenement »

Bardzo szkoda, że Milika nie będzie, bo to nam daje duże pole manewru + Sousa ponoć przygotowywał się głównie na ew. granie z dwójką napastników, a tylko Milik z obecnych napadziorów obok Bobka to realna opcja. Lubie Świerczoka, ale to, że trafił na pustą i że jest bucowaty nie daje mu obowiązku gry w pierwszym.
Ale mnie wkurwiają Ci dziennikarze, co płaczą o brak tego Szymańskiego.
1. Chłop z nimi tam nie trenował i nie jest w grze, nie ćwiczył pewnych elementów, nad którymi pracują nasi od początku zgrupowania, wyglądałby pewnie troche jak dziecko we mgle
2. Jego pozycja w reprezentacji to 8, ew. w najgorszym wypadku mógłby zagrać podczepionego, a tam mamy Zielka, Klicha, więc na chuj go tak wpychają do kadry?
3. Najuboźsi jesteśmy na wahadłach i w ataku. W napadzie nie ma prawa zagrać, a i nie ma kogo tam zbytnio przesunąć by mu nawet ewentualnie zrobić miejsce. Na wahadle zagrał za Sousy i wyglądał tam conajmniej pociesznie jak musiał się obracać i szukał lewej nogi
4. Czy on kiedyś zagrał dobrze w reprezentacji? Ma wielki talent i gra zajebiscie w Rosji, ale nigdy tego nie przełożył na repke, do tego skoro sousa się tak uparł i go nie bierze, to może faktycznie totalnie mu nie pasuje do tego co on chce grać.

Najgorsze jest to, ze Ci "dziennikarze" to po prostu koledzy dzbana groszalda i głupio sie bezpośrednio przyjebać ze półkgłówka Kamilka nie wziął, bo nie zmienił druzyny, przyspawał sie do ławki w anglii za kilka funtów więcej a na końcu pojechał operować goudą do arabii z Borubarem, więc trzeba się wyżyć na Sousie za przykład podając Szymańskiego. Borka to sie już słuchać nie da, a najlepsze jest to, że słuchałem dokładnie jego komentarza meczu Polska-Rosja. Dwa razy napomsknął o Sousie, w 45 minucie i 90. Pojebane społeczenstwo, albo pompujemy balonik, albo nagonka. Widzę, że przeciętny kibic ma więcej zdrowego rozsądku od dziennikarzy, którzy powinni być profesionalistami i otwierać oczy zwykłemu Kolwalskiemu na faktyczną sytuację kadrową.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: cloud »

MyEvenement pisze: 08 cze 2021, 9:24 Borka to sie już słuchać nie da
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1767
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bunnymen77 »

MyEvenement pisze: 08 cze 2021, 9:24 Najuboźsi jesteśmy na wahadłach i w ataku
Najubożsi jesteśmy na środku obrony, a nie ataku gdzie jest najlepszy napastnik na świecie :lol:
MyEvenement pisze: 08 cze 2021, 9:24 Chłop z nimi tam nie trenował i nie jest w grze, nie ćwiczył pewnych elementów, nad którymi pracują nasi od początku zgrupowania, wyglądałby pewnie troche jak dziecko we mgle
To jest najdurniejsze gadanie właśnie, po co lista rezerwowa - żaden z tych zawodników nie trenował z drużyną przecież. Dowołanie jest po to, by mieć dodatkową opcję, na pewno gramy jeszcze 23go czerwca, to kupa czasu, jest covid, jest sparing po drodze, nie wiadomo co z Kownackim. Poza tym, kurwa, przez dwa tygodnie zmieni sie tyle, ze gość ktory został zawodnikiem sezonu w swoim klubie, w mocnej lidze, bedzie wygladał jak dziecko we mgle, zejdz na ziemie :lol:
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MyEvenement »

^Mamy najlepszego napastnika na świecie, zgadzam się, ale mamy tylko jego jednego, więc sorry, ale to wygląda w chuj ubogo. Oprócz niego mamy Kownackeigo który nadaje sie na smar do rakiet i ziomka z najgorszej ligi w europie. Co do ŚO, nie ma szału, ale dwójka Glik-Bednarek, a rezerwa Helik i Piątkowski, ew. trójką wskakuje Bereś, a na wahadłach? Jóźwiak i Rybus i nikt wiecej.
Co do argumentu, ze schodzeniem na ziemie to podkresliłem wcześniej, że chłop gra zajebiście w rosji, ale przygotowanie w kadrze jest na raptem kilka meczy, tam przezbrak czasu na prace z zawodnikami ćwiczy się schematy, a takie nietrenowanie zrobi różnice. Poza tym widzisz go jako naturalnego zmiennika Kownackiego? Ni chuja nie ta pozycja, on nadaje się na kolejnego dublera Zielinskiego i Klicha więc czemu takie grzanie na tego Szymańskiego, co on ma być nagle napastnikiem?

ed. oczywiście żeby też nie przeinaczyć tego co piszę, nie uważam, że Lewy nawet sam wygląda ubogo, bo to by była głupota, wole jednego Lewego niż pięciu Piątków, ale poza nim kto?
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1767
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bunnymen77 »

No nie da sie dyskutować jesli twierdzisz, że najlepszy napastnik na świecie to w chuj ubogo, bo mamy tylko jednego najlepszego na świecie. Ja wiem, że grając na dwóch napastników drugim będzie jakiś absolutny przeciętniak, ale po prostu nie przyjmuję tekstu, że to jest "w chuj ubogo", to już jest co najmniej średnio ;) bardzo mi brak Milika, bo go zwyczajnie lubię, ale w kadrze to on nie gra nic od dłuuugich lat.
Glik był kozakiem 5 lat temu, nigdy nie był zbyt zwrotny, szybki, a teraz to już w ogóle. Bednarek miał dobrych kilka spotkań, koncówka sezonu padaka, jedyna nadzieja, że Glik pomoże mu się ustawiać. Przy nich wahadła Rybus - Bereś/Kędziora wyglądają znacznie lepiej.

Przestańmy udawać, że lekką reką możemy sobie odpulić jednego z lepszych zawodników mocnej ligi, może zagrać na skrzydle, może zagrać w środku. Kownaś to w gruncie rzeczy już chyba teraz skrzydlowy.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Kownacki imo jak zwykle jest nikim, typ nie ma swojej pozycji na boisku, musi się chyba sam zdefiniować jak Thomas Mueller zostający raumdeueterm

btw co za kurwa idiota ustawił dzisiejszy mecz o 18, czemu nie klasyczna 20:45 KOMU TO PRZESZKADZAŁO
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: nihil Novi »

No ja myśle, ze dzisiejszy mecz o 18 ma taki sens, ze za tydzień tez gramy o 18.
Sensei życia
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1066
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

Jadą jakieś grupki kibicowskie? Czy stypa będzie na stadionie?
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MyEvenement »

Bunnymen77 pisze: 08 cze 2021, 11:01 No nie da sie dyskutować jesli twierdzisz, że najlepszy napastnik na świecie to w chuj ubogo, bo mamy tylko jednego najlepszego na świecie. Ja wiem, że grając na dwóch napastników drugim będzie jakiś absolutny przeciętniak, ale po prostu nie przyjmuję tekstu, że to jest "w chuj ubogo", to już jest co najmniej średnio ;) bardzo mi brak Milika, bo go zwyczajnie lubię, ale w kadrze to on nie gra nic od dłuuugich lat.
Glik był kozakiem 5 lat temu, nigdy nie był zbyt zwrotny, szybki, a teraz to już w ogóle. Bednarek miał dobrych kilka spotkań, koncówka sezonu padaka, jedyna nadzieja, że Glik pomoże mu się ustawiać. Przy nich wahadła Rybus - Bereś/Kędziora wyglądają znacznie lepiej.

Przestańmy udawać, że lekką reką możemy sobie odpulić jednego z lepszych zawodników mocnej ligi, może zagrać na skrzydle, może zagrać w środku. Kownaś to w gruncie rzeczy już chyba teraz skrzydlowy.
Stary, dalej nie rozumiesz o co mi chodzi przez pryzmat ubogi. Nie chodzi tu o skalę umiejętności i przydatności Lewego, bo jak sam powiedziałeś to jest jebana maszyna, najlepszy piłkarz na świecie. Chodzi o to, że ubogo to jeden napastnik i nic.
Popisuje się nogą i ręką co piszesz o Miliku, też bardzo go lubie, zwłaszcza, że na polskie warunki brak po prostu takich piłkarzy. Z glikiem jest tak, że chciałbym, żeby już tego dziadygi który wygląda czasem jak wóz z węglem dawno nie było, ale to jest czasem taki casus Ramosa, zachowując odpowiednie proporcje, że przy nim Varane wygląda jak jebany rozpierdalacz, a gdy Ramosa nie ma na boisku to gość wygląda jakby grał od wczoraj. I co najgorsze już zawsze się cieszę, że może Ci młodzi wreszcie wygryzą Glika to oni nagle wychodzą z kupką w majtach i wchodzi ten wóz z węglem i gra przyzwoicie lub dobrze :lol:
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Ale skumaj wariacie, że ubogo to by było jakby grali Paweł Brożek i jego brat Brożek Piotr, a nie lewy i jakiś średniak.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MyEvenement »

wtedy by było chujowo
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

w kontekście Sebka - tak sądzę - to przesądził raczej brak ogrania i zerowy kontakt z piłką od dłuższego czasu, a nie jakieś tam zgrupowanie i dwa tygodnie mitycznego trenowania jakichś schematów; zapytaj pierwszego lepszego trenera i się dowiesz, że w takim okresie to możesz parę schematów przećwiczyć, a nie wymyślić piłkę na nowo, także już przestańmy z tymi populizmami

natomiast co do jego przydatności - myślę, że spokojnie mógłby wskoczyć do pierwszego składu nawet, w kontekście absencji Milika oczywiście, i grać obok Krychowiaka (myślę, że i na tej fałszywej dyszce piętro wyżej by się odnalazł, ale gra teraz ósemkę w Rosji, więc szkoda zachodu). absurdalna decyzja z tym brakiem powołania imo i raczej nie da się jej logicznie wytłumaczyć

nie mogę przeboleć tego Milika, co chłop jest pechowy :bag:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MyEvenement »

Zauważyłem, że nie jest bardzo pompowany balonik, nie wiem co Wy sądzicie i o dziwo pierwszy raz nie podchodzimy do turnieju albo hura, będzie finał, albo mecz otwarcia, o honor i o wszystko.
Cieszy również co mówią piłkarze, że organizacja kozacka, ze najlepsze zgrupowanie ever itd. Kibicuje mocno tej drużynie i samemu trenerowi
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Trudno żeby Szymański zagrał dobry mecz w kadrze jak ani razu nie grał na swojej pozycji tylko zawsze na boku/wahadle a to gość typowo do środka pola czy tam na 10. I dlatego też nie ubolewam, że go nie dowołał teraz skoro mamy tam ludzi a Sousa go nie widzi to ok. Ciekawych napastników nie mamy więc ja bym dowołał Gumnego, bo rzeczywiście mamy braki na bokach i Rybus też wiecznie ma problemy ze zdrowiem i żeby się zaraz nie okazało że musimy Puchaczem w pierwszym składzie wychodzić na Euro.
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: michajlow »

MyEvenement pisze: 08 cze 2021, 12:32 Zauważyłem, że nie jest bardzo pompowany balonik, nie wiem co Wy sądzicie i o dziwo pierwszy raz nie podchodzimy do turnieju albo hura, będzie finał, albo mecz otwarcia, o honor i o wszystko.
Cieszy również co mówią piłkarze, że organizacja kozacka, ze najlepsze zgrupowanie ever itd. Kibicuje mocno tej drużynie i samemu trenerowi
Bo w sumie nikt nie wie czego się spodziewać + wypadło sporo zawodników. A po tym jak się wyjebali na mundialu to nagle każdy ostrożny, a mimo to jakiś potencjał mamy
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

Liczę na powtórkę dobrego turnieju z Francji, po prostu. Szkoda tych strat z ataku, ale trzeba sobie radzić w kryzysowych sytuacjach. W tym roku nie ma sloganu tak jak to było na innych turniejach?
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1066
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

Nie wierzę w awans, ale fajnie jakby Robercik wjechał z hattrickiem z Starymi Słowakami.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Nie no z grupy to absurd nie wyjść. Pewnie wygrana i remis starczą.
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ