Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bolo »

No to z tego, ze ja sie poniekąd zgadzam i rozumiem pogląd ze w reprezentacji polski grają polacy a nie angol bo go jego repra nie chciała. Chyba że mateusz gotówka na pełnej wjedzie z wywiadem po polsku i jebnie follow up do scib albo do hannawald jesteś pizda nie skoczek to luz.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: RW0 »

liczy się tylko to, że podniesie poziom sportowy naszej drużyny
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: elkacpero »

a to się wyklucza z tym co powiedział Smokowski lub Borek? też uważam, że dobrze mówią
Bisclavret
Posty: 3391
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bisclavret »

Liczy się tylko to ze jak jest za słaby na reprezentację Anglii to niech sobie odpuści futbol reprezentacyjny a nie świruje że babcia Polka, a jak nie to w sumie dziadek od strony ojca kiedyś był w Mołdawii.
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: demon »

Przypominam, że hipokryta Borek dwa lata temu apelował, żeby powołać Sonny'ego Kittela. Czym różnią się te dwa przypadki, oprócz tego że Kittel gra w 2 Bundeslidze czyli ze 3 poziomy niżej? Co raz bardziej wkurwiają mnie ci polscy dziennikarze od piłki.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

fajnie wypadł Cash w CanalPlus, szczerze, bez zbędnego pierdolenia że tak super znam polski itp, ja mam nadzieję że go weźmiemy.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Musze nadrobić bo wiedziałem że będzie ale nie byłem w domu
wst pisze: 18 wrz 2021, 14:42 Jeżeli mówi po polsku to spoko, jak nie to jak wyżej.
Co do samego polskiego to
Moja mama płynnie mówi po polsku. Ja nie mówię po polsku. Właściwie tylko „dzień dobry”.
Reszta, a właściwie chyba części wypowiedzi

– Odbyłem kilka rozmów z moją rodziną. Dla moich dziadków byłby to zaszczyt. Myślę o grze na poziomie reprezentacyjnym. To byłoby spełnienie marzeń. Gra dla reprezentacji Polski? To coś, o czym myślę, naprawdę. To byłby wielki zaszczyt. Moja babcia i dziadek urodzili się w Polsce. Rodzina Tomaszewskich. Zanim trafili na Wyspy Brytyjskie, byli jeszcze chociażby w Iranie. Później urodziła się moja ciotka i moja mama, która wyszła za mojego tatę.

– Śledzę losy Polski od lat. Dorastając oglądałem wiele meczów z jej udziałem. Wiedziałem, że potencjalnie mogę reprezentować Polskę. Teraz jednym z moich ulubionych zawodników jest Robert Lewandowski. Najlepszy strzelec w historii. Ostatnio oglądałem mecz Anglii z Polską.

– Nigdy nie dostałem powołania do reprezentacji Anglii. Nigdy nie było żadnej rozmowy. Jeśli otrzymam paszport, możemy rozmawiać
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: BouncedDuck5106 »

demon pisze: 28 wrz 2021, 0:58 Przypominam, że hipokryta Borek dwa lata temu apelował, żeby powołać Sonny'ego Kittela. Czym różnią się te dwa przypadki, oprócz tego że Kittel gra w 2 Bundeslidze czyli ze 3 poziomy niżej? Co raz bardziej wkurwiają mnie ci polscy dziennikarze od piłki.
No tym że borek jako wielki fan bundesligi byłby w stanie nagiąć swoje zasady i pozwolić grać Kittelowi w reprezentacji. Albo po prostu pierdoli jak to borek oststnio byleby gadać, druga opcja wydaje mi się bardziej prawdpodobna.


A co do Casha całe szczęście, że Sousa jest selekcjonerem więc będzie miał w dupie te wszystkie wątpliwości co do niego i go na luzie powoła. I zajebiscie.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

szok, borek gada populistyczne pierdy, pasujace mu do tezy.

co do samego casha - niech sam podejmie decyzje i niech sie uczy wtedy polskiego. tez prawda taka, ze nie wiem czy my jako repra polski (banda chuja) możemy wybrzydzać. tyle ze gosc bedzie miec ultraciezko - tu juz romanczuk, ktory gdy dostal powolanie za bycie w absolutnym peaku i wówczas jednym z najlepszych pomocnikow w ekstraklasie, byl jebany za korzenie ukrainskie. mimo ze normalnie zgodnie z prawem zasluzyl na paszport, bo mieszka w polsce pewnie ponad polowe swego zycia, gada po polsku etc. takie to polskie spoleczenstwo.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

zrobiłem sobie ostatnio rachunek sumienia odnośnie sytuacji matthew-cashowej i wyszło mi, że jeśli któreś z rodziców potencjalnego farbowanego lisa jest Polakiem, to dla mnie spoko, przy czym dobrze byłoby jednak mówić po polsku

ale szukanie po dziadkach i prababciach, jakieś naturalizowanie z pizdy i tak dalej to :what: z perspektywy czasu to nawet kazus Olisadebe brzydko wygląda i bardzo mnie to boli, bo chociaż grał u sąsiadek, to dał mi pierwsze pozytywne wspomnienia związane z reprezentacyjną piłką i ogólnie się zasłużył
kvcper pisze: 28 wrz 2021, 13:05 ktory gdy dostal powolanie za bycie w absolutnym peaku i wówczas jednym z najlepszych pomocnikow w ekstraklasie
bez przesady, niezły piłkarz, ale to nigdy nie była czołówka pomocników w ekstraklasie, ot wyróżniająca się postać w przeciętnej drużynie
trójkąt bermudzki wola mokotów
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: oyche »

demon pisze: 28 wrz 2021, 0:58 Przypominam, że hipokryta Borek dwa lata temu apelował, żeby powołać Sonny'ego Kittela. Czym różnią się te dwa przypadki, oprócz tego że Kittel gra w 2 Bundeslidze czyli ze 3 poziomy niżej? Co raz bardziej wkurwiają mnie ci polscy dziennikarze od piłki.
chyba tym, że kittel ma polski paszport i gada po polsku

nie wiem gdzie to odklejenie u smoka i borka, dość rozsądne opinie, szukanie na siłę u jakichś randomów dziadka z kościerzyny takie trochę 🥶🥶

e; e no uprzedzil
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8103
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: eddy_wata »

to nie jest dyskusja o pilkarzu tylko swiatopogladowa, ja tam jestem zwolennikiem takiego oportunizmu, zwlaszcza, ze jakis zagraniczny gość moze miec dobre relacje jako łącznik 2137% polskich pilkarzy z Paulu Sołzuu
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

joey pisze: 28 wrz 2021, 13:35 zrobiłem sobie ostatnio rachunek sumienia odnośnie sytuacji matthew-cashowej i wyszło mi, że jeśli któreś z rodziców potencjalnego farbowanego lisa jest Polakiem, to dla mnie spoko, przy czym dobrze byłoby jednak mówić po polsku

ale szukanie po dziadkach i prababciach, jakieś naturalizowanie z pizdy i tak dalej to :what: z perspektywy czasu to nawet kazus Olisadebe brzydko wygląda i bardzo mnie to boli, bo chociaż grał u sąsiadek, to dał mi pierwsze pozytywne wspomnienia związane z reprezentacyjną piłką i ogólnie się zasłużył
kvcper pisze: 28 wrz 2021, 13:05 ktory gdy dostal powolanie za bycie w absolutnym peaku i wówczas jednym z najlepszych pomocnikow w ekstraklasie
bez przesady, niezły piłkarz, ale to nigdy nie była czołówka pomocników w ekstraklasie, ot wyróżniająca się postać w przeciętnej drużynie
Jakiej przeciętnej jak Jaga wtedy robiła podium 2 lata z rzędu xD + Romańczuk był po prostu bardzo dobry na warunki ekstraklasowe, zresztą dalej jest
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10393
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

gotówka nie dla Polski mam nadzieję
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

Poza tym: Olisadebe - spoko, Obraniak - spoko, Roger - spoko, Cash - nie spoko. :vvvv
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

Obraniak chyba nie spoko w powszechnym przekonaniu, był wręcz lekko zaszczuty, trochę dlatego że był czescia większej fali i ostatecznie nie obronił się sportowo. Na Rogera tez było sporo wywracania oczami, słynne transparenty "nigdy nie będziesz Polakiem" ale jednak jako gracz kochanej Legii miał wsparcie czołówki pismaków, a gol z Austria i sympatyczna wpadka Kaczyńskiego dodatkowo wygładziły wizerunek. Olisadebe to w ogóle osobne zjawisko, piłkarski odpowiednik Małysza, sympatyczny afrykański everyman będący najlepszym możliwym kandydatem na zięcia wśród ciemnoskórych, którego popularność puentowała schyłek epoki "makumby" i gazetek "dobry humor" z dowcipami o murzynach, a ludzie widząc go w Bandzie Chuja mówili "ale jaja" zamiast "co to kurwa ma być".
Chyba po prostu pod względem sportowym mamy kiepska passę z farbowanymi lisami - kiedyś takie wizję rozpalaly wyobraźnię ale kariery boenisza, obraniak, perquisa to jednak brutalny test rzeczywistości
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5916
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Olisadebe był też jedynym polskim piłkarzem widocznym z kosmosu trybun Stadionu Śląskiego

mam podobne zdanie jak @jajca - koncept farbowanych lisów sromotnie przegrał na euro 2012, spowodował narodową traumę i jeszcze chwilka minie, zanim się o tej tragedii zapomni

ciekawą kwestią są tez obecnie wchodzący do profesjonalnej piłki potomkowie emigrantów, ludzie urodzeni już poza krajem, wychowani poza krajem zarówno szkolnie jak i sportowo, często trenujący w mocnych akademiach - czy pzpnowskie komórki działają na tyle prężnie, by być w stanie ich zachęcić do gry z białym orłem na piersi także wtedy, gdy Robert Lewandowski dawno będzie rentierem diamentową orchideą?
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3168
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

Bolo pisze: 27 wrz 2021, 20:46 Przecież powiedział prawdę oczywistą i każdy to wie ze gdyby nie napierdalacze z kadry anglii to mateusz pieniążek by miał wyjebane jajca na nas.
to że miałby wyjebane wtedy jest prawie pewne, nie mniej spłycanie tego że to jedyne powody dla których chce grać w PL reprezentacji poświęcając swój czas i zdrowie to zwykłe pierdolenie. W 2021 gra w reprze grając regularnie solidnie PL to żaden profit
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: badi »

dawać typa normalnie niech napierdala u nas nie róbcie białorusi panowie
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kvcper »

No dokładnie, jeszcze jak my byśmy mieli coś do powiedzenia piłkarsko w Europie, a my co turniej odpadamy p o3 meczach xD pzpm jakby miał rigcz to by wysłał to każdego piłkarza premier league zapytanie o sprawdzenie korzeni polskich w rodzinie. Byśmy raz dwa ms wygrali.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
ODPOWIEDZ