Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Willxc »

no to przecież o tym napisałem, przycisnęli nas na te 15-20 minut, ale nie skończyło się obroną Częstochowy do ostatnich minut tylko bramką na 2:0 po błędzie, a później groźnymi atakami gdzie gdyby nie bramkarz Szwedów to jeszcze ze dwie bramki by wpadły.
pardon
Posty: 7947
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

az przypomnial mi sie mecz z austria na narodowym za brzeczka, za ktory brzeczek byl niemilosiernie jebany, no ale to byl chujowy brzeczek a nie leb czesiu co se ogarnal awans przy wybitnie sprzyjajacych okolicznosciach (usuniecie rosji + brak czerwa dla gurala + bezsensowny faul na karnego) i szczeka do dziennikarzy po meczu ze nie podzielali jego optymizmu :oops:
Spoiler
haha czesiu se napierdala na dziennikarzy na antenie u zaprzyjaznionego innego dziennikarza, za jakie grzechy nam przyszlo tu zyc powiedzcie eh
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sebring »

rozjebiemy wszystkich, katar jest nasz 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Po 2:0 wyglądało to fajniej, mocno nabraliśmy wiatru w żagle, a ze Szwedów chyba zupełnie zeszło powietrze. Swoją droga trzy korony przechujowe wczoraj - i to niekoniecznie nasza zasługa, wyszli bez pomysłu, oddając pole i marnując sytuacje. Nareszcie wyjaśnieni przez POTĘZNĄ POLSKĘ imamy zemstę już nie za to nieszczęsne euro, nie za te porażki z nimi, co za ich kurewskie potknięcie z Łotwą przed euro 2004.

Co do indywidualności, to W KOŃCU dobry ważny mecz Szczęsnego w kadrze, Jakub Moder to najbardziej elegancki z polskich futbolistów, Glik jest popierdolony (wygraliśmy, wiec w dobrym sensie - ale przecież starczyłoby, że raz go ta kontuzja zatrzyma, a nikt tego błędu nie załata i leciałyby piorunu na chłopa), a jaca góralski skończy kiedyś w więzieniu za zajebanie jakiejś biednej staruszki na pasach wślizgiem, obrzydliwy piłkarz

Czesław z tymi wojenkami z dziennikarzami niesmaczny, nie spodziewałem się, że chwile po największym sukcesie w życiu zajmie się ciśnięciem niby nieistotnych postaci pokroju szczepłka czy tuzimka (kim oni są w 2022 xd)
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4844
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: scam_sakawa »

Ciekawe jaki byłby rezultat gdyby Góralski otrzymał zasłużoną czerwoną kartkę w pierwszej połowie.

Ale jebać to, Wielka Polska jedzie na mundial! 🇵🇱🇵🇱
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

a mnie się wydaje, że miał więcej niż prawo, się trochę zerzygać i Kurowskiego bardzo elegancko odprawił mimo wszystko; ten wylew w kanale sportowym już niepotrzebny, żeby nie powiedzieć, że po prostu obrzydliwy, ale z drugiej strony taki Luis Enrique też miewał ostre starcia na konferencjach i nie wydaje mi się, żeby zbierał joby.

bardzo się cieszę szczęściem trenera Michniewicza, niesamowity rok ma za sobą ten facet i mam nadzieję, że napisze o tym dobrą książkę. wielka postać.

a sam mecz to taki typowy czesiekball, klimacik trochę jak w Legii, tylko z lepszymi taktycznie piłkarzami. nie ma się za bardzo nad czym rozwodzić, najważniejszy był awans i piękny Seba Szymański
trójkąt bermudzki wola mokotów
pardon
Posty: 7947
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

a co mu zrobil kurowski zeby sie na nim rewanzowac? ogladalem ich wspolny styczniowy wywiad i on byl oglednie mowiac dosc delikatny, jesli przylozymy miare takiego zelaznego czy steca (wiem, ze fruwaja plotki o kosie z przeszlosci, ale to tez mi sie nie do konca zgrywa - jesli faktycznie czesiek nie znosi kurowskiego, dlaczego grzecznie nie poprosil szkolnikowskiego o innego prowadzacego? szczegolnie, ze to nie byla jakas pomeczowa konfa z 2 pytaniami na krzyz, a 40 minutowa pogawedka)

a wyszlo tak ze kurowski podstawil wczoraj mikrofon a oberwalo sie przegladowi sportowemu i trohe strzalow w powietrze dx
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9749
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

joey pisze: 30 mar 2022, 13:41 ten wylew w kanale sportowym już niepotrzebny, żeby nie powiedzieć, że po prostu obrzydliwy
no jak gadal tam z ziomkami to mu sie moglo zapomnieć, że to nie grill na dzialce tylko jest na antenie. ten typ tak ma, po odejsciu z repry (bo kiedys to musi nastąpić) bedzie po cichaczu wywlekał gówno na kuleszę i piłkarzy, bardzo msciwy i małostkowy czlowiek

po kurowskim jako czlowieku spoza ferajny to juz lata temu bylo jechane chociazby na weszlo, BFF czesia przykladowo wysrał z siebie taki tekst
https://weszlo.com/2009/03/24/kiepski-d ... rowskiego/
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

pardon pisze: 30 mar 2022, 13:45 a co mu zrobil kurowski zeby sie na nim rewanzowac?
z tego co rozumiem, to tam jest zła krew od czasów Zagłębia Lubin i ten biedny Kurowski pojawia się ze szpileczkami za każdym razem, jak nazwisko Czecha ląduje w prasie, stąd też on dość osobiście się do niego zwracał, natomiast jest też prawdą, że niepotrzebnie przy okazji zrzucił mu na bary przegląd i całą resztę szamba.
jajca pisze: 30 mar 2022, 13:49 ten typ tak ma, po odejsciu z repry (bo kiedys to musi nastąpić) bedzie po cichaczu wywlekał gówno na kuleszę i piłkarzy, bardzo msciwy i małostkowy czlowiek
a z tym się zgadzam, od samego początku jestem prawie przekonany, że z tydzień po zwolnieniu z repki na kanał sportowy wpadnie materiał z jakąś nieopublikowaną odprawą, treningiem albo reprymendą dla najebanego Glika
trójkąt bermudzki wola mokotów
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: MicBar »

Kuriozalne jest to, że pytanie od Kurowskiego to powtórzenie słów Szczęsnego udzielającego wywiadu 5min wcześniej. Widać, że się Czesławowi zbierało, dopiął swego na ten moment i hamulce puściły.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

- Wydaje mi się, że każdy zawodnik, który wchodzi z ławki, chce pokazać trenerowi, że się pomylił - mówił Grzegorz Krychowiak. A Czesław Michniewicz, który się temu przysłuchiwał, w pewnym momencie złapał Krychowiaka za rękę i wypalił: - U mnie już nigdy nie będziesz siedział na ławce.
Spoiler
Bo cię więcej nie powołam


Props za mecz, piękna sprawa.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »



:dunno:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9749
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

no jednak siwy bajerant i brzeczek nie mieli 711 telefonow do szefa mafii pilkarskiej i telekonferencji z fryzjerem i januszem wojcikiem w przerwie meczu, a jakby o to chodzilo w tej calej rozkminie
No i nie wyobrazam sobie zadnego z nich w takim "wywiadzie" jak ten nocny telefon do kanalu sportowego, gdzie czechu ewidentnie pomylił odwagę z nadwagą. dobra, brzeczek albo smuda moglby cos takiego odjebac, ale nawalka czy inny fornalik? inny poziom klasy i kultury osobistej
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
pardon
Posty: 7947
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

beka, temu ps przypisuje sie range opiniotworczosci jakby to bylo co najmniej wieczorne wydanie wiadomosci, a to zwykla gazetka ktora czyta grono zapalencow i o ktorej najglosniej zazwyczaj przy wlasnie jakichs krindzowych okladkach robionych pod klikniecia

zajebisty risercz koza chcialbym wiedziec co ma udowodniac poza tym, ze czesio ma dosc krytyczna medialna opozycje (ale o tym, ze za nim stoi inny medialny gigant to ciii wiecie)
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2840
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: WHITE »

@jajca tylko Przeglądowi nie chodzi o 711, a fakt że zepsuł im newsa i się skompromitowali
Spoiler
Obrazek
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

Ten jeszcze analizuje
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8030
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: eddy_wata »

Obrazek

Czesław Michniewicz co o nim sadzicie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ketiovv »

propsy, git&fit przepyszne jedzenie, polecam
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: retriakaretrox »

Modziu więzadła :( :(
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4844
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: scam_sakawa »

No to po mundialu dla niego imo.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
ODPOWIEDZ