Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Zawód. Liczyłem na top typu Anglia, Niemcy czy Francja.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

No gdzie, dostalibysmy bęcki i co by rudy powiedział
Największa pizda na forum:

Mider
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

„A co to z Francją nie wolno nam przegrać? Spokojnie, inni też będą z Francją przegrywać. Myśmy mieli okazję w pierwszej połowie i na początku fajno to wyglądało, potem mniej. Gdyby Lewandowski to trafił to moglibyśmy wygrać dwa, trzy zero. Szczelił dwie Mbappe, Matuidi i ten co gra z Lewandowskim. Ale my Polacy lubimy polemikie, lubimy dyskutować i na piłce to każdy lepiej się zna od Bońka i lepiej się zna od Brzęczka.”
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

A gdzie te TOP 5 co zapowiadał Sawicki?
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Rossi »

Bakan pisze: 05 gru 2019, 19:34 „A co to z Francją nie wolno nam przegrać? Spokojnie, inni też będą z Francją przegrywać. Myśmy mieli okazję w pierwszej połowie i na początku fajno to wyglądało, potem mniej. Gdyby Lewandowski to trafił to moglibyśmy wygrać dwa, trzy zero. Szczelił dwie Mbappe, Matuidi i ten co gra z Lewandowskim. Ale my Polacy lubimy polemikie, lubimy dyskutować i na piłce to każdy lepiej się zna od Bońka i lepiej się zna od Brzęczka.”
xDDDD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Euro prawdopodobnie bez Bielika, zniesiony dziś na noszach z podejrzeniem zerwania więzadeł. Szansa przed Linettym pewnie.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ebismolarek »

Szkoda w chuj :( a wuja pewnie będzie orał Goralskiego zamiast dać szansę Linettemu
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Podbijam, szkoda fchuj, kibicuje mu mocno
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: WHITE »

czy wobec ławy Piątka w Milanie, Buzzer sięgnie po Świderskiego? czy będzie forsowanie Piątka dalej wg was
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wojtas »

będzie forsowanie Piątka dalej
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Bakan pisze: 05 gru 2019, 19:34 „A co to z Francją nie wolno nam przegrać? Spokojnie, inni też będą z Francją przegrywać. Myśmy mieli okazję w pierwszej połowie i na początku fajno to wyglądało, potem mniej. Gdyby Lewandowski to trafił to moglibyśmy wygrać dwa, trzy zero. Szczelił dwie Mbappe, Matuidi i ten co gra z Lewandowskim. Ale my Polacy lubimy polemikie, lubimy dyskutować i na piłce to każdy lepiej się zna od Bońka i lepiej się zna od Brzęczka.”
Dalej śmieszy
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

WHITE pisze: 21 sty 2020, 18:28 czy wobec ławy Piątka w Milanie, Buzzer sięgnie po Świderskiego? czy będzie forsowanie Piątka dalej wg was
Wywiad z wczoraj

Karol Świderski przyznał w rozmowie z Weszło, że nie ma żadnego kontaktu z selekcjonerem reprezentacji Polski, Jerzym Brzęczkiem

- Jest dalej do kadry niż bliżej, tak mi się wydaje. Gdyby selekcjoner obserwował mnie i chciał sprawdzić, to kontakt by był, a nie ma żadnego. Tak jak mówiłem: kadra to jest temat bardziej przyszłości niż teraźniejszości, żeby na wiosnę pojechać na zgrupowanie albo nawet na Euro. No, ale piłka pisze różne scenariusze. Ja zrobię wszystko, żeby jak najlepiej wyglądać w klubie i zobaczymy, co się wydarzy.

- Mogę zagrać nawet na bramce, jakby trener chciał! Myślę, że nie ma żadnego problemu ze skrzydłem. Chyba żaden piłkarz by nie wybrzydzał, żeby grać na skrzydle czy na jakiejś innej pozycji w reprezentacji, bo każdy chciałby się tam znaleźć i występować - przyznał Świderski w rozmowie z Weszło, przekonując również, że liga grecka nie przez wszystkich jest doceniana
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Bakan pisze: 05 gru 2019, 18:10 Zawód. Liczyłem na top typu Anglia, Niemcy czy Francja.
„Ukraina czy Rosja słaba jest? Nie używajcie przymiotników. Ostatnio była Austria, też w piłkę grać nie potrafi? Spokojnie. Nie podniecajmy się.Myśmy załatwili dobrych i mocnych sparingpartnerów. Trener Brzęczek jest z nich zadowolony i te wybory poparł. Zresztą to są umowy, kontrakty o których nie macie bladego pojęcia. Jak ktoś mówi, że Ukraina słaba jest to znaczy, że guzik zna się na piłce. To są te same osoby co nadają na selekcjonera. Bo Brzęczek jest taki, śmaki i owaki. I fajno, to się dobrze klika, to się dobrze wyświetla. Jedyny problem Brzęczka to to, że jest Polakiem. Bo jakby się nazywał Beenhakker czy Trapattoni to by dziennikarze pisali inaczej. A Beenhakker już był i czy wygrał nam jakieś mistrzostwo świata czy Europy? Dlatego tak jak mówię, nie podniecajmy się, robimy swoje”.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Piękne
Największa pizda na forum:

Mider
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wst »

Nie wiem czy są głupsi ludzie niż Boniek.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »



Nikomu złe nie życzę, ale zabrałby komuś lepszemu miejsce na Euro
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

serio? mi po ludzku go szkoda, a co do Euro nic to nie zmienia, bo nawet jak pojadą tam 23 lwy, to wciąż pod wodzą stuprocentowego barana
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Marek Koźmiński ogłosił swój start w październikowych wyborach na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Były reprezentant Polski i dotychczasowy wiceprezes do spraw szkolenia w PZPN-ie został już jakiś czas temu namaszczony przez Zbigniewa Bońka na swojego następcę, ale dopiero teraz oficjalnie zgłosił swoją kandydaturę na fotel prezesa, o czym poinformował na konferencji prasowej zwołanej na Stadionie Narodowym.

- Po prawie ośmiu latach działania w zarządzie PZPN-u i pracy ze Zbigniewem Bońkiem trzeba zdecydować co dalej. Bardzo sobie cenię te osiem lat, przez które razem przeszliśmy. Po tych doświadczeniach, które posiadam, mam nieśmiałe prawo, żeby ubiegać się o stanowisko prezesa PZPN-u w październikowych wyborach. Będę kandydować - powiedział Marek Koźmiński.
Już za 2 tygodnie, 3 marca losowanie ligi narodów
Spoiler
Obrazek
Jak dla mnie Holandia/Anglia - Belgia/Francja - Bośnia, patrząc pod kątem czysto wypadowym.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

Robson rozjebany na plus minus cztery tygodnie, jestem ciekaw meczu Polska-Finlandia, to może być ładny przedsmak tego co czeka nas w erze post-RL9
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

dopiero co takie bogactwo było wśród napastników, a teraz ciężko będzie drugiego do Milika dobrać :lol:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
ODPOWIEDZ