Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

a w środę hejtpark z Czesiem, znowu będzie tłumaczone pół programu to zamiast o piłeczce, nudy
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

jajca pisze:tymczasem obecny herszt bandy chuja znowu pada ofiara wscieklych atakow hien dziennikarskich
https://wiadomosci.wp.pl/czeslaw-michni ... 682061184a
I kolejny

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... -z-ryszard
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

timing publikacji nieprzypadkowy i to trochę na minus, ale w gruncie rzeczy to jest bardzo dobrze napisany artykuł, świetnie wykorzystujący zarówno pracę Dominika Panka jak i prokuratury. sęk w tym, że to nadal nie jest nic przełomowego; ciągle kręcimy się wokół tych samych tematów, ciągle brakuje konkretów i ciągle CM ma prostą linię do obrony.
będę zdziwiony, jeżeli PZPN podejmie ten temat kolejny raz; hejt parku też bym się spodziewał mocno moderowanego z jakimś jednym, ostrożnym pytaniem o uniewinnienie Piotra Reissa np. xd

natomiast te linie czasowe wokół konkretnych spotkań za czasów Lecha działają na wyobraźnię mocno xd
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Krynew »

Prawdę mówiąc liczyłem, że tu jakieś nowe fakty ujawni Jadczak a to w sumie przepisanie tego co już było wiadome tylko ubrane w ładniejszą formę niż na blogu piłkarska mafia.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

eh no Jadczaka się zawsze trudno, miłość własna odbija się na hehe zawartości lirycznej, do tego uporczywe stosowanie klasycznych ruchów aka opieraniu się na akcie oskarżenia, rozwlekanie tematu, by zakończyć mimochodem wtrąceniem, ze akat od tego uniewinnili oskarżonych, ewentualnie ktos poszedł na dpk, ale przecież AKT OSKARŻENIA. czy świadome poleganie na potencjalnej niewiedzy czytelników, by im prawdę objawioną przekazać (fragment o wystawieniu przez 711 tria: Kryger-Wójcik-Reiss w jakimś meczu Lecha, gdzie z tekstu wydawać się to ma ruchem potencjalnie korpucyjnym, postawieniem na piłkarzy, którzy SPRZEDALI MECZ, podczas gdy trudno było sobie bez nich wyobrazić ówczesny skład Lecha, bo byli po prostu dobrymi piłkarzami, samo ewentualne sprzedanie meczu jest tu wtórne)
joey pisze: 20 cze 2022, 12:46 natomiast te linie czasowe wokół konkretnych spotkań za czasów Lecha działają na wyobraźnię mocno xd
oj tak tak byczq +1

ugułem reasumując trudno mi wierzyć Czesławowi (tak jak trudno wierzyć mi komukolwiek związanemu czynnie z polskim światkiem futbolowym sprzed lat, który ma czelność twierdzić, że o korupcji nie wiedział/nie brał w niej udziału), a co do jego obecnego stanowiska - mocno kazus Walesy się narzuca, z tym samym uporczywym trwaniem na swoim wbrew wszystkiemu. no i podobnie jak z Wałęsą - ostatecznie nie będzie to nigdy możliwe do rozsądzenia

swoją droga ciekawy jest ten wątek euro 2012 jako przyczyny skupienia sie stricte na sędziach i obserwatorach w procesie antykorupcyjnym, by sprawe zakończyć w relatywnie przyzwoitym czasie. wywalczone przez surkisa i listkiewicza na wodzie zawody ratują nie tylko polską infrastrukturę piłkarską ale i tonę życiorysów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »



tak 2/10 jeśli chodzi o próbę odwrócenia uwagi od medialnego pożaru xD
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

troche beka z traktowania Rybusa w kontekscie tego, ze Szymanski jest powolywany, bo jego agent obiecal ze w blizej nieokreslonej przyszlosci zmieni klub, przeciez na ten moment sa w identycznej sytuacji
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: nerka »

a mnie wkurwia kolejna nagonka na miśka. Ja chce dobrych wynikow repry, wracanie kolejny raz do tego tematu jej tylko zaszkodzi.
Jak uwazaja, ze jest winny to niech przypierdalaja sie do sadu/prokuratury, ktory chujowy wyrok wydal.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

Spoiler
heh tomek oprzytomnial dopiero po artykule jadczaka, mimo ze gro zamieszczonych tam informacji bylo juz szerokodostepnych znacznie wczesniej i kazdy mogl sobie wyrobic dostateczne zdanie, wystarczyly checi

eh sam nie wiem co o tym myslec
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

W tej branzy przeciez nikt nie mowi i nie pisze tego co akurat mysli tylko kalkulatory sa w ruchu cala dobe praktycznie. Widocznie cwiaki ma juz na tyle mocna pozycje, ze moze glosic takie rzeczy, w przeciwnienstwie do jakis gamoni z weszlo ktorzy musza sie pilnowac
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Jeśli chodzi o "gamoni z weszło" to niech za odpowiedź posłuży to, że Michniewicz jest chrzestnym syna Stanowskiego.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

WP widzę idzie na wojnę :lol: i w sumie zajebiscie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

no ten jadczak jest tam gdzie jest aferka, nie jest w ogóle związany ze środowiskiem wiec co mu szkodzi, a jakiś grand press wjedzie jak się rozkręci
Obrazek jebac kiboli
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Rossi »

Nic nowego, wyroku ani oskarżenia jak nie było tak nie ma, rozejdzie się po kościach
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »



zakolak hamuje dymy
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: genocidegeneral »

Nie ma takiego dowodu powtarzam jeszcze raz jest nagroda pol miliona złotych dla człowieka który wskaże cień dowodu ze Czesław Michniewicz wiedział o korupcji po prostu nie wiedział znaczy wiedział albo nie wiedział ale istnieje ogromna możliwość że nie wiedział jest nawet taka wypowiedź Ryszarda Forbricha który zrobił tą słynną konferencje w Wronkach która rozpoczęła korupcje on powiedział taki zmęczony powiedział do prezesa PZPN zrobiłem coś strasznego ale imię Czesława Michniewicza pozostanie nie skalane z czego można by wnioskować że on po prostu nie raczył Michniewicza o tym poinformować wie pani trener drużyny wie tylko to co mu powiedzą piłkarze a przecież piłkarze o tym nie mówili.
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

jest nagroda 100 tys zł ukryta w kole zapasowym sędziego Antoniego, jak go nazywał Smuda, Fujarczyka
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: SWN »

Haha "Będzie wyłącznie Katar 2022 o to macie pytać nic innego inne będę ucinał!!!" vs praktycznie 2/3 wcześniejszych hejparków, które Krzysiu rozpoczynał zawsze podniecony podkreślając "ale tu będą pytania zadawać ludzie i ja nie wiem o co zapytają : PP może być ostro ale to ludzie chcą : PP". Ale zakolak fikoły kręcioły wygibasy robi odkąd tylko temat 711 wrócił.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FruitOffTheWall »

stano umie zbesztać tylko ludzi totalnie mu obcych albo debili jak kapela, ale jak przychodzi kolega to YY SŁUCHAJ CZESIEK MOCNE PYTANIE Z CZATU CO SĄDZISZ O RYBUSIE W ROSJI?
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

rokuszewskiemu kaza glos zmienic zeby zadal pytanie o zielinskim na pollewym mortadelli
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ