Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

To jest bardzo istotne zdanie w tej dyskusji. Co chwila pojawia się taka właśnie opinia, w stylu:
nie wyciągajmy wniosków po meczu z drugą drużyną świata, chyba nikt się nie spodziewał, że coś ugramy, a tu patrzcie jakby wpadł ten szczał Glika dupą zza 16tki to by było 1:1 i inne by było gadanie
Otóż kurwa nie byłoby by inne.
Bo nawet jak uda nam się ugrać jakiś fartowny remis, to gramy w ów meczu chujowo i albo mamy szczęście, albo przeciwnik gra równie chujowo.
Są repry gorsze od nas, lub nam równe (pierwsze na myśl przychodzą mi Węgry, Czesi może), których kibice nie muszą się wstydzić i ich piłkarze regularnie grają jak równy z równym z topowymi rywalami, czasem przegrywając, częściej sprawiając niespodziankę, ale grają swoje.
A u nas najlepsze od lat pokolenie piłkarzy zostało przepalone przez jakichś kurwa cześkow, w których CV widnieje na najwyższej pozycji
awans do ekstraklasy z 2giego miejsca z Wisłą Płock
i od 10 lat kopiemy się po czole w każdym meczu podniecając się że trafiliśmy w poprzeczkę na Wembley.
Tfu
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Clay »

Jak tak zerknąłem na to 0:4 Anglii z Węgrami to pomyślałem że mega brakuje mi takich pozytywnych odpałów w wykonaniu bandy chuja, za to od lat nie potrafimy ograć drużyny lepszej od nas(ale wyraźnie bardziej jakościowej, a nie Austria czy Szwecja) . Jeden pierdolony dzień konia w którym wychodzi niemal wszystko, albo po jakimś farfoclu odbitym od piszczela wpada na 1:0 i dowozimy. Już nie pamiętam jak to jest, odrobina radości dla kibica a nie po raz kolejny pewne zwycięstwo z Andorą, Czarnogórą, heroiczny remis z Anglią i wszyscy zadowoleni bo plan minimum wykonany :sleep:


O kurwa sprawdziłem, ostatnio z Niemcami w 2014 :neutral:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

A jeszcze wcześniej to chyba dopiero z portugalia, a byla to prawdziwa banda chuja, ale tamtego dnia nawet Rasiak rozpierdalal
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 678
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: juwen »

ten mecz z Portugalią to był jakiś ewenement, nigdy wcześniej ani nigdy później repra nie dominowała cały mecz z tak mocnym rywalem. z tego co kojarzę tam jeszcze był jakiś słupek, i z 1-2 zmarnowane setki, więc spokojnie mogło się skończyć na czwórce z przodu
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Rossi »

raz na 20 lat to i tak nienajgorzej
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

Spoiler
w imie ojca i syna ja pierdole :(
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mlodyperkez »

piekne wspomnienia. bylem na meczu z portugalia w 2016 na stade velodrome, jaralem sie jak 5 latek ale chyba nie docenialem wtedy az tak bardzo tego, jak daleko zaszla reprezentacja. teraz z perspektywy czasu, widzac stan obecnej repki, wystep na mundialu, czy kolejnym euro ciesze sie ze tam bylem, bo to mogl byc nasz najlepszy wystep na kolejne kilka/kilkanascie lat.

nigdy nie zapomne spoznienia sie na mecz, mimo ze do marsylii z miejsca tymczasowego zamieszkania mialem jakies 30 km. wyjechalem 3 godziny przed spotkaniem, a i tak wbilem dopiero kolo 20 minuty, chwile przed bramka portugalii. do dzis mam zal ze nie moglem wydrzec mordy przy golu lewego. korki na trasie byly gigantyczne, ludzie w desperacji porzucali auta na poboczu, liczac ze na pieszo dojda szybciej. miasto calkowicie sparalizowane. kiedy wreszcie udalo sie wjechac do centrum, dzialalem niczym pierdolony robocop - zero kalkulacji, cel byl jeden - szybki parking (nawet nie pamietam czy auto zamknalem) i biegiem wrecz na metro. teraz mi sie przypomnialo ze jak juz udalo sie wbic, upoconym jak swinia (goraco bylo fest jakby tego bylo malo) to po 2 minutach mialem jakas spine z rodakiem, bo mu przeszkadzalo ze stoje i zaslaniam. kilka wymienionych kurew i wrocilismy do kibicowania naszym.

do konca zycia bede mial przed oczami widok calego stadionu krzyczacego 'POLACY GRAMY U SIEBIE' podczas karnych. kurwa blaszczu :( bylismy karne od polfinalu z walia, moglo sie wydarzyc wszystko. ehh zebralo mnie na wspomnienia przez ten filmik. obysmy jeszcze kiedys doswiadczyli takich i wiekszych sukcesow naszej reprezentacji za naszego zycia, tego sobie i wam zycze.
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 299
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: rbj »

pardon pisze: 17 cze 2022, 1:12
Spoiler
w imie ojca i syna ja pierdole :(
ehh ogladam ten filmik i jak brakuje takiego gracza jak blaszyczykowski:D
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

noo, przeokrutnie nam brakuje obecnie takich sprawdzonych rozpierdalaczy w ataku jak ten kwartet grosik-milik-lewy-kuba

dzis to lewy, jak ma humor i moze karolek jakos ruszaja serca, reszta daleko w tyle i musimy cierpiec
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ebismolarek »

Czif kif ty huju jebany z mopem na łbie to za tego gola nie wypaliles w bayernie
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

Do dziś nie mogę tego przetrawić, kurwa byłby finał normalnie
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: cloud »

błaszczykowski skurwysyn przed sądem powinien odpowiadać za tego karnego
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

Zacznijmy od tego ze ten karny powinien zostac powtórzony
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 190
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:13

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Michał »

piękny to był turniej. chuja grała ta portugalia.
jak nasze orły odpaliły tiki take, to goście nie wiedzieli co się dzieje :cry:

Awatar użytkownika
trez
Posty: 1066
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

Ta akcja to złoto. Tak spierdolić piękna akcję to tylko mógł Grosik.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Prez »

szkoda ze tam byl ten cwiercmozg grosicki, eh
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1066
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

Podobną składną akcję zagraliśmy jeszcze z Ruskimi na euro 2012, ale to tam Polański chyba ostatecznie spalił.
https://www.facebook.com/watch/?v=331513325000619

Od 26 sekundy.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sialala »

pardon pisze: 17 cze 2022, 1:12
Spoiler
w imie ojca i syna ja pierdole :(
Ale było kurwa fajnie
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mlodyperkez »

:oops:
Spoiler
jak sie chlopaki zgraja to mamy klasowe boki na lata
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

tymczasem obecny herszt bandy chuja znowu pada ofiara wscieklych atakow hien dziennikarskich
https://wiadomosci.wp.pl/czeslaw-michni ... 682061184a
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ